Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Początkującego ogrodnika kawałek trawnika ;) Ogródek Kasi

Pokaż wątki Pokaż posty

Początkującego ogrodnika kawałek trawnika ;) Ogródek Kasi

Kasia_CS 22:04, 17 lut 2019


Dołączył: 07 maj 2016
Posty: 10448
nicol21 napisał(a)
Trzeba się budzić, dzieciaki pomału na ogródek wyciągać


Hihi, niech no trochę ozdrowieje starszy choć już go ciągnie na dwór, tyle, że nie powinien jeszcze. Kajka to tylko w wózeczku póki co ale już widzę, że wszystkie kamyki "będą jej", masakra!
____________________
Ogródek Kasi - początkującego ogrodnika kawałek trawnika
Johanka77 22:25, 17 lut 2019


Dołączył: 12 maj 2016
Posty: 13628
Kasia_CS napisał(a)


Coś już pociachałaś przez weekend ? Ja już totalnie zapomniałam w jakiej kolejności trawy ciachać - z tego co pamiętam, to trzcinniki szybko startują i od nich mogę zacząć cięcie, podobnie chyba sesleria jesienna i hakone, ale z tą ostatnią nie dam głowy - kolejna sprawa do doczytania, o ja biedna


Kochana, ja już pociachałam prawie wszystko
____________________
Asia Ogród Pierwszy (nie)Wielki *** Ogród Pierwszy (nie)Wielki part 2. *** Wizytówka *** Jankowskie Jeziorany - las, woda, cień
Zana 22:34, 17 lut 2019


Dołączył: 26 mar 2016
Posty: 12232
Noszsz, te choroby dzieciaków to masakra. Pamiętam, jak mój był tak na zmianę dwa tygodnie w przedszkolu, potem dwa tygodnie w domu i tak w kółko. Mija wraz z rozpoczęciem szkoły. Tzn. nie mija całkowicie, ale jest już dużo lepiej.
Trzcinniki możesz ciachać, seslerię też, ja ciachnęłam też carex montana. Coś im się tam w środkach zieleni leciutko.
____________________
Anula, Ogród z rzeźbą
Makusia 09:11, 18 lut 2019


Dołączył: 24 mar 2016
Posty: 7692
Kasiu pozdrawiam poniedziałkowo
____________________
Marta Krok po kroku w tym natłoku
Kasia_CS 17:10, 20 lut 2019


Dołączył: 07 maj 2016
Posty: 10448
Johanka77 napisał(a)


Kochana, ja już pociachałam prawie wszystko


No to musiało aż parować z tego sekatora Twojego, hihi
____________________
Ogródek Kasi - początkującego ogrodnika kawałek trawnika
Kasia_CS 17:28, 20 lut 2019


Dołączył: 07 maj 2016
Posty: 10448
Zana napisał(a)
Noszsz, te choroby dzieciaków to masakra. Pamiętam, jak mój był tak na zmianę dwa tygodnie w przedszkolu, potem dwa tygodnie w domu i tak w kółko. Mija wraz z rozpoczęciem szkoły. Tzn. nie mija całkowicie, ale jest już dużo lepiej.
Trzcinniki możesz ciachać, seslerię też, ja ciachnęłam też carex montana. Coś im się tam w środkach zieleni leciutko.


Namówiłaś mnie Wczoraj w czasie Kajki snu się wyrwałam na chwilę i pomachałam sekatorem - poszły trzcinniki KF, seslerie, wszystkie montany, hakone... trochę zostawionych na zimę bylin, żeby łyso nie było. Zaszokwały mnie młode listki szałwii i nie jestem pewna czy przypadkiem jedna z werben mi nie przeżyła

a co do dzieci to prawda, niestety dziś Kaja już w katar zaopatrzona
____________________
Ogródek Kasi - początkującego ogrodnika kawałek trawnika
Kasia_CS 17:28, 20 lut 2019


Dołączył: 07 maj 2016
Posty: 10448
Makusia napisał(a)
Kasiu pozdrawiam poniedziałkowo


no ja dopiero środowo, ale w sumie to nieustająco
____________________
Ogródek Kasi - początkującego ogrodnika kawałek trawnika
eVka 14:22, 21 lut 2019


Dołączył: 27 paź 2016
Posty: 14291
Przybiegłam do Ciebie widze, że ciężki sezon z raczkującym dzieciem Ci się szykuje
____________________
Kasiolaaa 21:44, 23 lut 2019


Dołączył: 08 gru 2016
Posty: 5727
Kasiu i jak tam u Ciebie roze listeczki juz nabrzmiale cos sie dzieje ?
____________________
KasiolaaaKasiolaaa
tulucy 22:32, 23 lut 2019


Dołączył: 20 lut 2016
Posty: 12895
Heloł
____________________
Łucja 1. Migawki z ogródka 2. Migawki z Rodos
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies