Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Początkującego ogrodnika kawałek trawnika ;) Ogródek Kasi

Pokaż wątki Pokaż posty

Początkującego ogrodnika kawałek trawnika ;) Ogródek Kasi

Kasia_CS 20:11, 24 mar 2019


Dołączył: 07 maj 2016
Posty: 10448
Annak napisał(a)


Kasiu, to jeszcze jedno pytanie uzupełniające, te róże z B. mają gałązki chyba powoskowane tak na zielono-niebiesko. Co się z tym robi przed, czy po sadzeniu? Przycina się wszystkie gałązki przed sadzeniem?


szczerze mówiąć to nie pamiętam co zrobiłam z takimi pędami, bo chyba kiedyś nawet jakąś taką różyczkę sadziłam.. jeśli te gałązki róży są długie, to możesz się pokusić o skrócenie tych pędów do silnych oczek (cięcie pod skosem 0,5-1cm nad oczkiem skierowanym na zewnątrz krzaczka) - niech już od początku Ci się róża rozkrzewia

Aż się chyba do B wybiorę i obadam jak wyglądają sadzonki a po ile sprzedają?
____________________
Ogródek Kasi - początkującego ogrodnika kawałek trawnika
tulucy 20:32, 24 mar 2019


Dołączył: 20 lut 2016
Posty: 12895
Kasia a Ty masz chęć na Leosia? Bo jakby co, to ja się mogę jednego pozbyć ( mam tę,y do wyboru )
____________________
Łucja 1. Migawki z ogródka 2. Migawki z Rodos
Kasia_CS 20:44, 24 mar 2019


Dołączył: 07 maj 2016
Posty: 10448
Agania napisał(a)
Ale mas, gąszcz cebulowych będzie cud widowisko

Jeszcze chwileczka, jeszcze momencik Dziś już dostrzegłam łepki na kolejnej odmianie tulipanów
____________________
Ogródek Kasi - początkującego ogrodnika kawałek trawnika
Kasia_CS 20:48, 24 mar 2019


Dołączył: 07 maj 2016
Posty: 10448
tulucy napisał(a)
Kasia a Ty masz chęć na Leosia? Bo jakby co, to ja się mogę jednego pozbyć ( mam tę,y do wyboru )


No ogólnie to mam i wstępnie nawet zamówiłam w piątek przy okazji lilaków.. tylko kiedy ja będę miała okazję się do Ciebie wybrać (tu brak mi emotki łapiącej się za twarz..)??


Jak już to ja zwykłego różowego Leosia chcę i w zależności jak mi się wpisze w rabatę, to będę chciała go powtórzyć. A dlaczego się możesz pozbyć ?
____________________
Ogródek Kasi - początkującego ogrodnika kawałek trawnika
tulucy 21:00, 24 mar 2019


Dołączył: 20 lut 2016
Posty: 12895
Bo mam trzy, a to marnotrawstwo miejsca przy moich chciejstwach ale też mogę się pozbyć, ale nie muszę chciałam dwa, a trzeci to pomyłka była
____________________
Łucja 1. Migawki z ogródka 2. Migawki z Rodos
Kasia_CS 21:03, 24 mar 2019


Dołączył: 07 maj 2016
Posty: 10448
a co teraz chcesz nowego wsadzić? Ciekawa jestem jak tam nam się popisze Madame F Graindorge taki u mnie drobiazg z tego krzaczka, że aż strach
____________________
Ogródek Kasi - początkującego ogrodnika kawałek trawnika
tulucy 21:12, 24 mar 2019


Dołączył: 20 lut 2016
Posty: 12895
Kasia wstyd się przyznać, ale mam parę zadołowanych i już nawet nie pamiętam, co
____________________
Łucja 1. Migawki z ogródka 2. Migawki z Rodos
Anitka 22:13, 24 mar 2019


Dołączył: 02 cze 2013
Posty: 7774
Kasiu na Leosia się nie załapałaś. A co powiesz na Minervę Fotkę wrzucę u mnie.
____________________
Anitka Mój azyl na wichrowym wzgórzu*** Wizytówka
asiak 11:05, 25 mar 2019


Dołączył: 13 lip 2016
Posty: 8518
Kasiu, ale u Ciebie szybciutko wiosna zawitała z tymi kwiatuszkami Za chwilkę zrobi się pięknie
Kasiu do Ciebie więcej dziewczyn zagląda niż do mnie. Nie obrazisz się, jak o coś zapytam?
Chodzi mi konkretnie o cięcie miskanta Morning Light. Czy mogę już go ciachnąć? Chcę uporządkować trochę na rabatach i chciałabym już go ściąć. Czy mu nie zaszkodzi zbyt wczesne cięcie? Dodam, że zamieszkuję prawie biegun zimna
____________________
AsiaDziałeczka Asi
BKosimkArt 16:08, 25 mar 2019


Dołączył: 03 kwi 2015
Posty: 5749
Kasiula, chcesz tego przywrotnika bo nie wiem cy kopać??
____________________
Basi Kosimkowo - Kosimkowo-ogród po totalnej rekonstrukcji
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies