Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Początkującego ogrodnika kawałek trawnika ;) Ogródek Kasi

Pokaż wątki Pokaż posty

Początkującego ogrodnika kawałek trawnika ;) Ogródek Kasi

AnnaCh 22:17, 22 mar 2019


Dołączył: 10 mar 2015
Posty: 12213
Ale będzie pięknie, kwiatowo, tulipankowo, kolorowo. Przybiegnę popodziwiać
____________________
Ania - Malutki pod lasem
Zana 22:57, 22 mar 2019


Dołączył: 26 mar 2016
Posty: 12232
Kasia_CS napisał(a)
A te krokusiki to nie wiem skąd, bo raczej nie kupowałam takich - pozostałe mam jednolite




Przybłędy, ale za to jakie ładne przybłędy. Ale że szafirki już, to troszkę w szoku jestem. W moich tydzień temu to nic a nic jakichś przebłysków na kwitnienie nie było, jutro je obejrzę. Tulipanów masz moc, niech kwitną
____________________
Anula, Ogród z rzeźbą
sarenka 06:44, 23 mar 2019


Dołączył: 19 mar 2015
Posty: 6601
Hej Kasiu. Zaglądam zobaczyć jak wiosna startuje u Ciebie i widzę, że tulipany już spore masz. Moje to mikruski ale teraz ma być cieplej to ruszą
Wczoraj przycielam hortensje i jak zawsze nie wiem czy nie za nisko albo czy nie za wysoko....

Zdrówka dla dzieci i miłego weekendu
____________________
Magda W samym sloncu
Kasiolaaa 07:05, 23 mar 2019


Dołączył: 08 gru 2016
Posty: 5727
Kasiu duzo masz tulipanow jeszcze troszke a bedzie bardzo kolorowo widze u ciebie hiacynty uwielbiam najbardziej te ciemne kilka mam ale zastanawiam sie dlaczego co roku pokladaja mi sie na boki nie sa sztywne wyprostowane
____________________
KasiolaaaKasiolaaa
Kasia_CS 13:59, 23 mar 2019


Dołączył: 07 maj 2016
Posty: 10448
Cięcie New dawno praktycznie zakończone, ale było grubo
Przed i po (niekoniecznie poprawnie )


Pocięcie i pakowanie tych gałązek to taka katorga, że jeśli nie odwdzięczy mi się pięknym kwitnieniem to będę mocno niepocieszona
____________________
Ogródek Kasi - początkującego ogrodnika kawałek trawnika
eVka 15:26, 23 mar 2019


Dołączył: 27 paź 2016
Posty: 14291
Woow sporo wyciełaś ale widać to głównie po kupce gałązek bo po samej róży nie bardzo.
Mam pierwszą pnąca różę Giardinie. Jak się je tnie?
Śliczna pergola.
____________________
Kasia_CS 19:51, 23 mar 2019


Dołączył: 07 maj 2016
Posty: 10448
AnnaCh napisał(a)
Ale będzie pięknie, kwiatowo, tulipankowo, kolorowo. Przybiegnę popodziwiać


Mam nadzieję, że większość zakwitnie, to będę happy kolory to głównie różowości, ale w wielu odsłonach
____________________
Ogródek Kasi - początkującego ogrodnika kawałek trawnika
Kasia_CS 19:53, 23 mar 2019


Dołączył: 07 maj 2016
Posty: 10448
Zana napisał(a)


Przybłędy, ale za to jakie ładne przybłędy. Ale że szafirki już, to troszkę w szoku jestem. W moich tydzień temu to nic a nic jakichś przebłysków na kwitnienie nie było, jutro je obejrzę. Tulipanów masz moc, niech kwitną


No powiem Ci, że mnie szafirki zaskoczyły, bo już tydzień temu dojrzałam małe łepki, ale teraz całkiem grubaski z nich się zrobiły konkretne
____________________
Ogródek Kasi - początkującego ogrodnika kawałek trawnika
Kasia_CS 20:14, 23 mar 2019


Dołączył: 07 maj 2016
Posty: 10448
sarenka napisał(a)
Hej Kasiu. Zaglądam zobaczyć jak wiosna startuje u Ciebie i widzę, że tulipany już spore masz. Moje to mikruski ale teraz ma być cieplej to ruszą
Wczoraj przycielam hortensje i jak zawsze nie wiem czy nie za nisko albo czy nie za wysoko....

Zdrówka dla dzieci i miłego weekendu


Ja dziś miałam ciachnąć hortensje, ale nie zdążyłam- jechaliśmy na obiad do teściów i tylko 2 róże z pergoli ogarnęłam. Ale z hortkami zawsze mam problem, czy ciachnąć nisko, czy wysoko zwykle próbuje uzyskać kwitnienie pietrowe, więc końcu tnę trochę tak, trochę tak

____________________
Ogródek Kasi - początkującego ogrodnika kawałek trawnika
Kasia_CS 20:21, 23 mar 2019


Dołączył: 07 maj 2016
Posty: 10448
Kasiolaaa napisał(a)
Kasiu duzo masz tulipanow jeszcze troszke a bedzie bardzo kolorowo widze u ciebie hiacynty uwielbiam najbardziej te ciemne kilka mam ale zastanawiam sie dlaczego co roku pokladaja mi sie na boki nie sa sztywne wyprostowane


Już się nie mogę doczekać tulipanów! Mam kilka nowych odmian, które kupiłam pierwszy raz jesienią w B i zwyczajnie ciekawa jestem ich na żywo

Z hiacyntami nie mam zbytniego doświadczenia, kojarzę tylko, że wyciągają się do słońca mocno i wtedy tak za mocno przerastaja, gdy za duży cień mają.
____________________
Ogródek Kasi - początkującego ogrodnika kawałek trawnika
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies