Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Początkującego ogrodnika kawałek trawnika ;) Ogródek Kasi

Pokaż wątki Pokaż posty

Początkującego ogrodnika kawałek trawnika ;) Ogródek Kasi

Kasia_CS 17:06, 23 kwi 2019


Dołączył: 07 maj 2016
Posty: 10448
Annak napisał(a)
Ja też miałam nadzieję na tulipanowy szał, bo dużo cebulek kupiłam, ale okazało się, że w cebulkach przyniosłam do ogrodu nicienie i zainfekowałam sobie glebę Teraz mam poważny problem a zamiast tulipanów jedynie pojedyncze liście


Oo kurcze, no to delikatnie mówiąc mega niefortunnie Ci się trafiło jak teraz z tym walczyć?
____________________
Ogródek Kasi - początkującego ogrodnika kawałek trawnika
Kasia_CS 17:10, 23 kwi 2019


Dołączył: 07 maj 2016
Posty: 10448
tulucy napisał(a)
Kasiu to moje van Eijk sadzone 3 lata temu w tym roku zbuntowane częściowo, w doniczce jednej mam i wyższe i niższe...


Oo a to Ci psikus a duże te doniczki? bo moje właśnie małe - może z 1,5-2l max Jak wyszły liście to się zastanawiałam jak one sobie dadzą radę, bo tak gęsto było
____________________
Ogródek Kasi - początkującego ogrodnika kawałek trawnika
Kasia_CS 17:12, 23 kwi 2019


Dołączył: 07 maj 2016
Posty: 10448
I jeszcze tylko na zakończenie moje nowe Bloomerangi na pniu (drugi zasłonięty woalem )

____________________
Ogródek Kasi - początkującego ogrodnika kawałek trawnika
Zuzka25 17:17, 23 kwi 2019


Dołączył: 23 paź 2015
Posty: 1007



Kasiu, piękny ogród, tulipany cudne Pierwszy raz widzę Twój ogród z takiej perspektywy
____________________
Zuzka25 Ogrodowe dylematy czyli jak stworzyć mały ogródek
Wiolka5_7 17:26, 23 kwi 2019


Dołączył: 05 lut 2013
Posty: 20510
Piękne widoczki u Ciebie Kasiu
Boskie te łany tulipanów
____________________
Wiola Malymi krokami - Ogrod Wioli *Wizytówka*
BKosimkArt 17:38, 23 kwi 2019


Dołączył: 03 kwi 2015
Posty: 5749
Kasiu Purple pion cudne!!! Piękne zdjęcia!!
Van Ejki ja lubię, w zeszłym roku dosadziłam więcej i zachwyca mnie ich wielkość, grube długie łodygi i ten kwiat byczy...
Dziś niestety ta wichura zmierzwiła je trochę i niektóre płatki wiszą smętnie
Widzę, że botaniki i u Ciebie zakwitły, moje jedne przekwitly a drugie (te same co Twoje) dopiero zakwitają... ale niższe są zdecydowanie od persian pearl... kwiat ładniejszy za to bo nie z żółtym w środku
____________________
Basi Kosimkowo - Kosimkowo-ogród po totalnej rekonstrukcji
Annak 19:03, 23 kwi 2019


Dołączył: 17 sie 2017
Posty: 967
Kasia_CS napisał(a)


Oo kurcze, no to delikatnie mówiąc mega niefortunnie Ci się trafiło jak teraz z tym walczyć?

Być może uda się preparatem P-drakol, a jeśli nie, to jak napisał mi Mazan - na 6-8 lat ogród bez cebulowych, póki z głodu te robale nie wyginą
____________________
Ania Mała działka_wielkie nadzieje
inka74 19:14, 23 kwi 2019


Dołączył: 20 mar 2016
Posty: 15035
Ślicznie się zatulipkowałaś. Chyba muszę się wprosić na lub z ciastem do ciebie. Popatrzyłam na twoje Labradory i wyszłam do moich bo te twoje jakieś jasne są. Moje prawie czarne. I na dodatek te moje jakieś kurduple wyszły w tym roku.
____________________
Iwona - Przerwa na kawę... *** Wizytówka
tulucy 19:42, 23 kwi 2019


Dołączył: 20 lut 2016
Posty: 12904
Kasia moje na pewno za małe ale większe ciężko mi gdzieś wcisnąć.
____________________
Łucja 1. Migawki z ogródka 2. Migawki z Rodos
Kasia_CS 22:29, 23 kwi 2019


Dołączył: 07 maj 2016
Posty: 10448
Zuzka25 napisał(a)



Kasiu, piękny ogród, tulipany cudne Pierwszy raz widzę Twój ogród z takiej perspektywy


Dzięki Zuza W sumie rzadko u mnie te szersze kadry goszczą, to prawda - ale tulipany wymagały innego spojrzenia
____________________
Ogródek Kasi - początkującego ogrodnika kawałek trawnika
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies