Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Początkującego ogrodnika kawałek trawnika ;) Ogródek Kasi

Pokaż wątki Pokaż posty

Początkującego ogrodnika kawałek trawnika ;) Ogródek Kasi

Brzozowadzie... 10:51, 11 cze 2019


Dołączył: 27 mar 2017
Posty: 4769
Kasia_CS napisał(a)

No to trzymajmy kciuki za Artemis i Ilse a ta nowa pnąca jak tam? A Ascot?

Dziewczyneczka uroczo przemierza trawnik

U mnie pięknie kwitnie MW i Artemis i Ilse, ale te dwie mają dużo słońca. Daje czadu stara That's Jazz, wygląda jak jeden wielki bukiet. Artemis to moja faworytka, choć za zapach kocham MW
Ascot słabiuko, ale zadusiły ją szałwie, muszę jesienią ją przesadzić. W ogóle marne sadzonki mi przyszły wiosną, słabo się wszystkie zbierają.
Obejrzałam za to Twoje róże, zachwycające! Ale faktem jest też to, że robisz piękne zdjęcia. Obejrzałam parę razy
Leonardo da Vinci mimo kwieciaka też ładnie zbudował krzaczek, ale to nie jest moja bajka, jest zbyt ułożona, muszę ją komuś wydać Do lasu nie pasuje Choć kwiat ma piękny..
____________________
Agata.Tajemniczy ogród
inka74 11:02, 11 cze 2019


Dołączył: 20 mar 2016
Posty: 15035
Kasiu, pięknie. Bardzo mi się podoba układ pod Louiską.

I urzekła mnie jarzmianka Venice. Cudo. U mnie Roma tłoczy ładnie i jeszcze jedna ciemna.
____________________
Iwona - Przerwa na kawę... *** Wizytówka
eVka 11:05, 11 cze 2019


Dołączył: 27 paź 2016
Posty: 14291
Kasia_CS napisał(a)


Oj Ewula, nie zawstydzaj mnie :*

A masz jakiś aparacik? Może trzeba się z nim przeprosić ? Jak kiedyś będę miała możliwość bycia u Ciebie, to fotki masz jak w banku Muszę do Ciebie zajrzeć, bo jak nadrobiłam ostatnio zaległości, to znowu mam jeszcze większe.. aż strach wchodzić. Pomysł oczka wodnego się przeniósł na rodkową chyba o ile zdążyłam się z innego wątku zorientować. Ale to doczytam

Mam tak zwykły małpkę, w sumie nowy, musze go w końcu wyciągnąć

Oczko kolejne rzeczywiście będzie na rodkowej i jeszcze jedno niedaleko tego pierwszego ale to na spokojnie juz zrobimy w przyszłości.
____________________
BKosimkArt 11:23, 11 cze 2019


Dołączył: 03 kwi 2015
Posty: 5749
Kasia_CS napisał(a)


no to zapraszam - Kasia się do mnie jutro przed południem wybiera, może masz też ochotę wpaść?

Kimono się zbiera do kwitnienia - 2 krzaki jako tako, jeden coś taki zdechlak po zimie, chyba za mało je okopczykowałam, widać, że to moje najbardziej wrażliwe na mróz róże, mimo że w takim zacisznym miejscu.

W tym tygodniu nie dam rady niestety
Ale kiedyś nie omieszkam się wprosić
____________________
Basi Kosimkowo - Kosimkowo-ogród po totalnej rekonstrukcji
Kasia_CS 11:25, 11 cze 2019


Dołączył: 07 maj 2016
Posty: 10448
Brzozowadziewczyna napisał(a)

U mnie pięknie kwitnie MW i Artemis i Ilse, ale te dwie mają dużo słońca. Daje czadu stara That's Jazz, wygląda jak jeden wielki bukiet. Artemis to moja faworytka, choć za zapach kocham MW
Ascot słabiuko, ale zadusiły ją szałwie, muszę jesienią ją przesadzić. W ogóle marne sadzonki mi przyszły wiosną, słabo się wszystkie zbierają.
Obejrzałam za to Twoje róże, zachwycające! Ale faktem jest też to, że robisz piękne zdjęcia. Obejrzałam parę razy
Leonardo da Vinci mimo kwieciaka też ładnie zbudował krzaczek, ale to nie jest moja bajka, jest zbyt ułożona, muszę ją komuś wydać Do lasu nie pasuje Choć kwiat ma piękny..


U mnie MW szybko przekwita i nie tłoczy tak długo jak inne róże. Artemis u mnie mam nadzieję, że się podciągnie w tym roku, bo zeszły to byla porażka - trochę byłam nią zawiedziona.

Zdjęcia nie oddają całości - w sumie mogłabym ku pokrzepieniu serc robić zdjęcie całego krzaczka, bo takie wyrywkowe nie dają pełnego obrazu.

Agatko
, Jak nie wiesz komu dać Leonarda, to ja zawsze chętna - jeden jest mój kupiony, drugi czeka u Łucji - pewnie na jesieni dooiero będzie sens go przejąć, trzeciego zgarnę od Ciebie i będzie szpaler może będę musiała pomponellę zamienić na Leosia, bo jak zobaczyłam potwory u Łucji, to się za głowę złapałam. Choć u niej to trochę niemiarodajne, więc..
____________________
Ogródek Kasi - początkującego ogrodnika kawałek trawnika
Kasia_CS 11:39, 11 cze 2019


Dołączył: 07 maj 2016
Posty: 10448
inka74 napisał(a)
Kasiu, pięknie. Bardzo mi się podoba układ pod Louiską.

I urzekła mnie jarzmianka Venice. Cudo. U mnie Roma tłoczy ładnie i jeszcze jedna ciemna.

Zrobiło się trochę bałaganiarsko, bo w zeszłym roku robiłam jakieś roszady między sząłwiami i sesleriami i w tymroku widzę, że efekt wyszedł jakiś inny niż zamierzałam - czyli nie taki Nie wiem co mi się w zeszłym roku pomerdało

Ja romę też gdzieś mam, ale u mnie pierwsze jarzmianki po przejściach i się pozbierać drugi sezon nie mogły, bo usilnie je do słońca pchałam
____________________
Ogródek Kasi - początkującego ogrodnika kawałek trawnika
Kasia_CS 11:48, 11 cze 2019


Dołączył: 07 maj 2016
Posty: 10448
A ja siedzę i ucieram konfiturę różaną idę po kolejne płatki, bo pierwsza partia się skończyła.
____________________
Ogródek Kasi - początkującego ogrodnika kawałek trawnika
anbu 11:51, 11 cze 2019


Dołączył: 19 sie 2014
Posty: 7839
Kasieńko ależ romantyczne fotki u Cię Pięknie
____________________
Ania Ogród Ani :)
tulucy 11:59, 11 cze 2019


Dołączył: 20 lut 2016
Posty: 12908
Co? niemiarodajne? jak to? dlaczego? ja im nic nie podsypuję, same rosną

Powinnam pokazać Twoją Heidi mojej... Chociaż może moja obrażona, bo siedzi w kącie pod Artemisem ledwo wystaje muszę ją przenieść gdzieś. Korekt się u mnie szykuje też sporo.
____________________
Łucja 1. Migawki z ogródka 2. Migawki z Rodos
kwartet 12:19, 11 cze 2019

Dołączył: 06 lis 2014
Posty: 882
Łucja niemiarodajne bo twoja gleba ma jakoweś turbo doładowanie,wszytko bycze rośnie.
Kasiu zdjęcia piękne iróże i reszta.Lo poszalała , trzmielinka rozjaśniła trzcinnikową a przecierz malutka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies