Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Początkującego ogrodnika kawałek trawnika ;) Ogródek Kasi

Pokaż wątki Pokaż posty

Początkującego ogrodnika kawałek trawnika ;) Ogródek Kasi

Gosiek33 21:24, 25 lip 2019


Dołączył: 17 kwi 2015
Posty: 14125
Też się nim zachwycam
____________________
pozdrawiam Gosiek Ogród do odnowy
Kasia_CS 21:36, 25 lip 2019


Dołączył: 07 maj 2016
Posty: 10448
Gosiek33 napisał(a)
Też się nim zachwycam

Anafalisem czy krwiściągiem ?
____________________
Ogródek Kasi - początkującego ogrodnika kawałek trawnika
Gosiek33 22:06, 25 lip 2019


Dołączył: 17 kwi 2015
Posty: 14125
Krwiściągiem anafalisem już wcześniej się nasyciłam
____________________
pozdrawiam Gosiek Ogród do odnowy
Helen 22:34, 25 lip 2019


Dołączył: 03 mar 2019
Posty: 8293
Kasia_CS napisał(a)
Krwiściąg lekarski - na razie tylko wsadzony w rabatę w doniczce, ale wyjątkowo mi w tym miejscu się podoba i chyba tam zostanie
Mini sesję mu zrobiłam



i ciut bliżej

Bardzo mi się podobają krwiściągi. Dzisiaj zamówiłam w ogrodniczym. Cudne ażurowe kwiatuchy.
Mam już w doniczce maleńką odmianę krwiściąga little angel. Fajna roślinka
I mieczyki cudne
____________________
Helen - Hortensjowo
kasia1 09:49, 26 lip 2019


Dołączył: 13 sie 2017
Posty: 970
Kasiu, jesteś zadowolona z rozchodnika Stardust?
Chcę go kupić do przedogródka (do towarzystwa dla kocimiętki, hortensji i miskanta).
____________________
Kasia - Duże pole do popisu
nicol21 14:47, 26 lip 2019


Dołączył: 15 paź 2013
Posty: 10283
Kolejna roślina która rewelacyjnie wygląda, a której dawniej nie doceniałam bo przecież rosła jak chwast na polach. a teraz proszę - na ogrodach króluje
____________________
Mały ogródek, za i przed zabudową szeregową - Nicol21 Wątek równoległy: Okiełznać swoje setki pomysłów - ogród ze spadkiem na północ ************ Pozdrawiam i zapraszam - Ewelina ************ ***Booskop https://goo.gl/photos/jpY3wG37U7c9ALAf9 *** *** De tuinen van Appeltern https://goo.gl/photos/WrF6PWtCn53Gzswp6 *** *** *** formowanie cisów: https://photos.app.goo.gl/y72my2AfOaf4XKNq1 **** ***** Rotary Garden - Belgia - https://photos.app.goo.gl/iErs4Fi1dOEJ6Jls1 ****
Kasia_CS 21:55, 26 lip 2019


Dołączył: 07 maj 2016
Posty: 10448
Dziewczyny, z gory przepraszam za brak polskic znakow, a nawet niektoryc liter.. niestety wczoraj klawiatura zostala wykapana w cydrze i dzis sie okazalo, ze sie niestety to jej nie przysluzylo

Gosiek33 napisał(a)
Krwiściągiem anafalisem już wcześniej się nasyciłam


Chociaz wcale nie mialam w planach zakupu, to krwiściąg chyba mnie najbardziej teraz rajcuje z tego wszystkiego, co przywiozlam
____________________
Ogródek Kasi - początkującego ogrodnika kawałek trawnika
Kasia_CS 21:56, 26 lip 2019


Dołączył: 07 maj 2016
Posty: 10448
Helen napisał(a)

Bardzo mi się podobają krwiściągi. Dzisiaj zamówiłam w ogrodniczym. Cudne ażurowe kwiatuchy.
Mam już w doniczce maleńką odmianę krwiściąga little angel. Fajna roślinka
I mieczyki cudne


A nawet mi pan pokazywal ta odmiane, tylko on wlasnie niski i kolor ma ciemniejszy. Ten, ktory kupilam mnie po prostu z miejsca trafil w serce teraz zaluje, ze wzielam tylko 1 doniczke, ale u mnie moze miec za sucho i sie okaze, ze to u mnie sezonowa roslina...
____________________
Ogródek Kasi - początkującego ogrodnika kawałek trawnika
Kasia_CS 22:01, 26 lip 2019


Dołączył: 07 maj 2016
Posty: 10448
kasia1 napisał(a)
Kasiu, jesteś zadowolona z rozchodnika Stardust?
Chcę go kupić do przedogródka (do towarzystwa dla kocimiętki, hortensji i miskanta).


kurcze, nie wiem co Ci powiedziec - u mnie pierwszy rok rosl bardzo marnie, drugi chyba tez bez szalu i dopiero jak go przesadzilam, to zaczal pokazywac na co go stac. Mam wrazenie, ze to jednak tylko u mnie problem, bo u innych niezawodnie rosnie i kwitnie od poczatku. Teraz jestem zadowolona w kazdym razie, choc jesli o rozchodniki chodzi, to wole rozowe
____________________
Ogródek Kasi - początkującego ogrodnika kawałek trawnika
Kasia_CS 22:02, 26 lip 2019


Dołączył: 07 maj 2016
Posty: 10448
nicol21 napisał(a)
Kolejna roślina która rewelacyjnie wygląda, a której dawniej nie doceniałam bo przecież rosła jak chwast na polach. a teraz proszę - na ogrodach króluje


Prawda, jak to wiele sie na przestrzeni ostatnich lat zmienilo? Jak do lask wracaja najzwyklejsze rosliny ?
____________________
Ogródek Kasi - początkującego ogrodnika kawałek trawnika
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies