Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Początkującego ogrodnika kawałek trawnika ;) Ogródek Kasi

Pokaż wątki Pokaż posty

Początkującego ogrodnika kawałek trawnika ;) Ogródek Kasi

inka74 23:07, 31 lip 2019


Dołączył: 20 mar 2016
Posty: 15035
Jak powrót do pracy? W poniedziałek miałam napisać ale czas mi się jakoś zagubił
____________________
Iwona - Przerwa na kawę... *** Wizytówka
Kasia_CS 23:16, 31 lip 2019


Dołączył: 07 maj 2016
Posty: 10448
effka napisał(a)
Kasiu, cudny ten krwiściąg, muszę dodać do koszyka, zamawiam bylinki kwitnące, żeby koloru dodać rabatom a ten jest niesamowity.

Ogród bardzo Ci dojrzał o nabrał masy. Sąsiedzi na wyższych piętrach nie muszą do ogrodu botanicznego chodzić

Co do ćmy, u mnie to samo, już jestem po oprysku Lepinoxem. A powiem Ci, że o dziwo też mi się ćmy w pułapki nie łapią. W zeszłym roku były dziesiątki Ace tym dwie a gąsienic na krzakach było mnóstwo... Dziwne.


Ty too szybka jesteś w zakupowych działaniach więc pewnie niedługo zobaczę u Ciebie na jakichś zdjęciach

Sąsiedzi owszem, zawieszają trochę oczko na zieleń.

Z tą ćmą trochę tak dziwacznie.. nawet teraz mam zawozdkę, czy ten oprysk, który robiłam na początku lipca pomógł na aktualne gąsienice. W sobotę nazbierałam kilka sztuk, nie opryskałam ze wzgledu na deszcze.. i do dziś ani jednej nowej sztuki.
____________________
Ogródek Kasi - początkującego ogrodnika kawałek trawnika
Kasia_CS 23:22, 31 lip 2019


Dołączył: 07 maj 2016
Posty: 10448
Jola_M napisał(a)
Hej Kasia, a gaurę masz białą czy różową, bo ja się czaję żeby kupić, ale u nas w szkółkach nie ma. W Wojsławicach tylko różowa była, a mi się marzy biała. Kupowałaś, gdzieś u siebie czy przez neta?


Kupowałam w ogrodniczym wracając ze szkółki, a mam taką:

____________________
Ogródek Kasi - początkującego ogrodnika kawałek trawnika
Kasia_CS 23:25, 31 lip 2019


Dołączył: 07 maj 2016
Posty: 10448
Mary napisał(a)

Białą gaurę "White Dove" widziałam dzisiaj w LM.


A ona jest też taka wysoka, roztrzepana? Pamiętasz cenę? Będę chciała sobie dokupić - spodobaly mi się te drobne kwiatuchy
____________________
Ogródek Kasi - początkującego ogrodnika kawałek trawnika
Kasia_CS 23:27, 31 lip 2019


Dołączył: 07 maj 2016
Posty: 10448
inka74 napisał(a)
Jak powrót do pracy? W poniedziałek miałam napisać ale czas mi się jakoś zagubił


No jakoś leci Uczę się nowego systemu komputerowego, bo w miedzyczasie wprowadzono. Kajka niepocieszona i dziś wychodziłam przy dość płaczliwym akompaniamencie niestety. No ale mus to mus..
____________________
Ogródek Kasi - początkującego ogrodnika kawałek trawnika
Kasia_CS 23:55, 31 lip 2019


Dołączył: 07 maj 2016
Posty: 10448
I trochę zaległych fotek



Z nowości - posadziłam molinie ED w miejscu po jałowcu, który ni z tego ni z owego wziął i usechł





Gaura
____________________
Ogródek Kasi - początkującego ogrodnika kawałek trawnika
Kasia_CS 00:09, 01 sie 2019


Dołączył: 07 maj 2016
Posty: 10448
Tu na razie wędruję z doniczkami ze śmialkiem i myślę, gdzie wsadzć







____________________
Ogródek Kasi - początkującego ogrodnika kawałek trawnika
Kasia_CS 00:10, 01 sie 2019


Dołączył: 07 maj 2016
Posty: 10448
i na deserek i dobranoc

____________________
Ogródek Kasi - początkującego ogrodnika kawałek trawnika
Gosiek33 06:37, 01 sie 2019


Dołączył: 17 kwi 2015
Posty: 14125
Odświeżające te Twoje zdjęcia
____________________
pozdrawiam Gosiek Ogród do odnowy
Kasia_CS 06:51, 01 sie 2019


Dołączył: 07 maj 2016
Posty: 10448
Gosiek33 napisał(a)
Odświeżające te Twoje zdjęcia

Po tych ostatnich deszczach ogród odżywa Robiłam kilka dni temu i tak sobie czekały na zmiłowanie czas na ogród drastycznie mi się ukrócił, buu

A w ogóle to Hamelny zaczynają się kocić!! Już zaczynają się pojawiać w środku kępy pozwijane pędzelki. Ale się cieszę mam jeszcze Medium Boy, ale tu jeszcze cisza.
____________________
Ogródek Kasi - początkującego ogrodnika kawałek trawnika
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies