Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Początkującego ogrodnika kawałek trawnika ;) Ogródek Kasi

Pokaż wątki Pokaż posty

Początkującego ogrodnika kawałek trawnika ;) Ogródek Kasi

Gruszka_na_w... 22:03, 26 lip 2019


Dołączył: 28 gru 2015
Posty: 22060
Kasia_CS napisał(a)


A nawet mi pan pokazywal ta odmiane, tylko on wlasnie niski i kolor ma ciemniejszy. Ten, ktory kupilam mnie po prostu z miejsca trafil w serce teraz zaluje, ze wzielam tylko 1 doniczke, ale u mnie moze miec za sucho i sie okaze, ze to u mnie sezonowa roslina...


Kasiu, nie martw się na zapas. Krwiściąg przeżył u mnie bez podlewania ubiegłoroczną kilkutygodniowa suszę.
____________________
Hania-To tu- to tam-łopatkę mam! "Przyjemność ma się do szczęścia mniej więcej tak, jak drzewo do ogrodu; nie ma ogrodu bez drzew, ale drzewa, nawet w wielkiej ilości, nie stanowią jeszcze ogrodu." ~ Władysław Tatarkiewicz
Kasia_CS 22:17, 26 lip 2019


Dołączył: 07 maj 2016
Posty: 10448
A w ogole to dzis udalo mi sie chwilke podzialac i co nieco moich zakupow posadzic. Oczywiscie nie obylo sie bez tetrisow.

Do gleby poszly:

- 3 molinie ED - i tu przysluzyl sie jalowiec, ktory wzial i padl..ulubieniec mojeo eMa po powrocie znad morza byl kaput nie wiedziec czemu. Caly zrudzial, wysechl... no i na jego miejsce trafila pierwsza molinia a za nia kolejne... w rzadku oczywiscie

- gaure
- krwisciag
- proso heavy metal
- 2 jarzmianki
- 2 caradonny
palczatke Blue eaven
- przesadzilam kuklika, liatry, zawciagi, trawki

zostaly mi jeszcze male rutewki, epimedia, jedna palczatka, miskant variegatus i 3 perowskie, co do ktorych miejsca jeszcze nie zdecydowalam ostatecznie
____________________
Ogródek Kasi - początkującego ogrodnika kawałek trawnika
Kasia_CS 22:18, 26 lip 2019


Dołączył: 07 maj 2016
Posty: 10448
Gruszka_na_wierzbie napisał(a)


Kasiu, nie martw się na zapas. Krwiściąg przeżył u mnie bez podlewania ubiegłoroczną kilkutygodniowa suszę.


oj Haniu, lejesz miod na me serce! To mam nadzieje, ze u mnie bedzie podobnie!
____________________
Ogródek Kasi - początkującego ogrodnika kawałek trawnika
kasia1 08:17, 27 lip 2019


Dołączył: 13 sie 2017
Posty: 970
Kupiłam tego rozchodnika Stardust, ale tylko 2 szt. na próbę. Zobaczymy
____________________
Kasia - Duże pole do popisu
Kasia_CS 18:11, 27 lip 2019


Dołączył: 07 maj 2016
Posty: 10448
kasia1 napisał(a)
Kupiłam tego rozchodnika Stardust, ale tylko 2 szt. na próbę. Zobaczymy


Ja muszę go zaobserwować w tym roku, żeby sobie wyrobić konkretniejsze zdanie
____________________
Ogródek Kasi - początkującego ogrodnika kawałek trawnika
Kasia_CS 18:17, 27 lip 2019


Dołączył: 07 maj 2016
Posty: 10448
U mnie dziś znów ćma, znalazłam gąsienice na razie na dwóch buksach .. a pułapka pusta od poprzedniego razu, czyli od prawie 3 tygodni..
____________________
Ogródek Kasi - początkującego ogrodnika kawałek trawnika
sarenka 18:20, 27 lip 2019


Dołączył: 19 mar 2015
Posty: 6601
kasia1 napisał(a)
Kupiłam tego rozchodnika Stardust, ale tylko 2 szt. na próbę. Zobaczymy

Też się na niego czaje
____________________
Magda W samym sloncu
nicol21 18:20, 27 lip 2019


Dołączył: 15 paź 2013
Posty: 10302
Kasia_CS napisał(a)


Prawda, jak to wiele sie na przestrzeni ostatnich lat zmienilo? Jak do lask wracaja najzwyklejsze rosliny ?

Chwast z pola do przyniesienia a płacisz jak za zboże
____________________
Mały ogródek, za i przed zabudową szeregową - Nicol21 Wątek równoległy: Okiełznać swoje setki pomysłów - ogród ze spadkiem na północ ************ Pozdrawiam i zapraszam - Ewelina ************ ***Booskop https://goo.gl/photos/jpY3wG37U7c9ALAf9 *** *** De tuinen van Appeltern https://goo.gl/photos/WrF6PWtCn53Gzswp6 *** *** *** formowanie cisów: https://photos.app.goo.gl/y72my2AfOaf4XKNq1 **** ***** Rotary Garden - Belgia - https://photos.app.goo.gl/iErs4Fi1dOEJ6Jls1 ****
ewsyg 18:26, 27 lip 2019


Dołączył: 17 maj 2013
Posty: 11654
Kasiu, ja w tym roku też wzbogaciłam się o Krwiściąg, ale mój ma inne kwiaty. Wyglądają jak szczotki do mycia butelek
____________________
Ewa Pachnący różami, malowany bylinami, Skąpana w słońcu****
anabuko1 19:20, 27 lip 2019


Dołączył: 28 gru 2013
Posty: 23558
Krwiściąg za mną też chodzi.oj chodzi
____________________
Ania***Dębowe zakątki 2***Dębowe zakątki 1*** Moja wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies