Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Początkującego ogrodnika kawałek trawnika ;) Ogródek Kasi

Pokaż wątki Pokaż posty

Początkującego ogrodnika kawałek trawnika ;) Ogródek Kasi

inka74 22:32, 02 sie 2019


Dołączył: 20 mar 2016
Posty: 15035
Bardzo mi się podoba połączenie ciemnolistnego z zielonym rozchodnikiem. Bardzo fotogeniczna jest też rabatka bez tego jałowca teraz z moliniami.

Edit - programu szybko się nauczysz a Pani Prezes musi mieć czas do przyzwyczajenia do nowej sytuacji. Dobrze będzie.
____________________
Iwona - Przerwa na kawę... *** Wizytówka
Helen 09:21, 03 sie 2019


Dołączył: 03 mar 2019
Posty: 8356
Nawet nie wiedziałam, że gaura może mieć taką piękną obwódkę. Muszę zerknąć na moją gaurę, ale ona chyba całkowicie biała.
____________________
Helen - Hortensjowo
Kasia_CS 11:20, 03 sie 2019


Dołączył: 07 maj 2016
Posty: 10448
Kasiolaaa napisał(a)
cudowna roza tak naprawde wszystko jest piekne ale ta kremowa roza cudeńko


Kasiu - ona cuuudnie pachnie, dlatego wylądowala w donicy na tarasie od razu Muszę tylko mojej córci pilnować, bo nie dość że namiętnie obrywa płatki i rozwinięte kwiaty, to jeszcze za pąki chwyta dość znacznie skraca czas kwitnienia.

____________________
Ogródek Kasi - początkującego ogrodnika kawałek trawnika
Kasia_CS 11:30, 03 sie 2019


Dołączył: 07 maj 2016
Posty: 10448
Anda napisał(a)
Sliczne widoki. Chandos cudownie pachnie, lubię ten jej zapach bardzo.

Fajna ta palczatka, nie znałam jej jeszcze. Ciekawa jestem, jak się będzie u Ciebie rozwijać. Trio sucholubne z perowskią i lawendą jak znalazł na zmiany klimatyczne


Zawsze wtykam w nią nos

Wg znalezionego opisu ponoć jako jedna z niewielu palczatek trzyma sztywny pokrój. Naprawdę fajnie jej odcienie grają w tym miejscu. Jeszcze jedną sztukę mam posadzoną w innym miejscu, bo jeszcze wtedy nie wpadłam na pomysl dosadzenia jej do perowskii i muszę ją tu dać do kompletu (tetrisując łubin oczywiście )
____________________
Ogródek Kasi - początkującego ogrodnika kawałek trawnika
Kasia_CS 11:38, 03 sie 2019


Dołączył: 07 maj 2016
Posty: 10448
inka74 napisał(a)
Bardzo mi się podoba połączenie ciemnolistnego z zielonym rozchodnikiem. Bardzo fotogeniczna jest też rabatka bez tego jałowca teraz z moliniami.

Edit - programu szybko się nauczysz a Pani Prezes musi mieć czas do przyzwyczajenia do nowej sytuacji. Dobrze będzie.


No te molinie mnie teraz mega cieszą - najpierw byłam zawiedziona, że mi nigdzie nie pasują, kwiatostany za ciemnie, nikną wszędzie gdzie próbuję je przymierzyć i niepotrzebnie kupiłam - tym bardziej, że trzy sztuki.. a tu nagle mi zagrało i BANG! Fajnie jest

Program jest w miarę spoko, więc już coraz lepiej z niego potrafię korzystać. Jedynie ten tydzien zapowiada się mega trudny, bo z zatrudnionych nas na co dzień pracujacych 4 osob, plus 3 dochodzących na kilka godzin (a pokrywających w dużej mierze naszą zmianę) zostajemy we 2 - ja po 2letniej przerwie i kolezanka przyuczana do pracy w labie od kwietnia + jedna na popołudnie zajrzy 2 razy w tygodniu.. zapowiada się kosmos.

Kaja coraz lepiej ogarnia się z tatą
____________________
Ogródek Kasi - początkującego ogrodnika kawałek trawnika
Kasia_CS 11:38, 03 sie 2019


Dołączył: 07 maj 2016
Posty: 10448
Helen napisał(a)
Nawet nie wiedziałam, że gaura może mieć taką piękną obwódkę. Muszę zerknąć na moją gaurę, ale ona chyba całkowicie biała.


Hihi, ani ja! dopiero wczoraj doceniłam urodę kwiatuszków z bliska
____________________
Ogródek Kasi - początkującego ogrodnika kawałek trawnika
anabuko1 19:41, 03 sie 2019


Dołączył: 28 gru 2013
Posty: 23577
Kasia_CS napisał(a)
Anafalisowe kuleczki





Moj anafalis marniejszy, może dlatego,ze go przesadzałam.
Jeżówki, rożne trawy bardzo urokliwe
____________________
Ania***Dębowe zakątki 2***Dębowe zakątki 1*** Moja wizytówka
Helen 20:39, 03 sie 2019


Dołączył: 03 mar 2019
Posty: 8356
Kasia_CS napisał(a)


Hihi, ani ja! dopiero wczoraj doceniłam urodę kwiatuszków z bliska


Też mam obwódkę, ale niestety delikatniejszą niż u Ciebie
____________________
Helen - Hortensjowo
Zakrecona 21:22, 03 sie 2019

Dołączył: 11 maj 2018
Posty: 2417
Kasia_CS napisał(a)
Chandos Beauty ma swoją chwilę - dobrze, że choć chwilę nie ma takich upałów, to dłużej się nią pocieszę




Ciesz się jak najdłużej, bo piękna jest
____________________
Magda Ogrodowo zakręcona
Nowa12 22:15, 03 sie 2019


Dołączył: 05 lis 2016
Posty: 11110
Kasia_CS napisał(a)
Anafalisowe kuleczki






Te zielone jeżówki to Green Jewel?
____________________
Aga - Górny Śląsk Mój ogrodowy pamiętnik
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies