Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Pora najwyższa wziąć się za ogród, czyli krok po kroku w tym natłoku.

Pokaż wątki Pokaż posty

Pora najwyższa wziąć się za ogród, czyli krok po kroku w tym natłoku.

margaretka3 19:54, 22 wrz 2017


Dołączył: 26 lut 2014
Posty: 5348
O, Makusiu, która dyni z ziołami pieczonej w piekarniku nie jadłaś (dlatego nie wiesz, ile straciłaś), mnie też dziś rozweselałaś bardzo, bardzo - i u siebie, i u Romci żałobą za runianką, i na mym wątku własnym.
Ale chcę Ci napisać, że jeśli nadal przez kolejny rok będziesz poszukiwać domku dla owadów tak intensywnie, acz nieskutecznie tak jak dotąd, to obiecuję, że sama ci taki zrobię w przyszłym roku. Warunek jest jeden - odbiór osobisty

Edit. Jakby była jakaś opcja głosowania w temacie półki - to za 3 wielopniowymi jestem.
____________________
Gosia - Ogród od nasionka z widokiem na Lanckoronę
roma2 20:05, 22 wrz 2017


Dołączył: 28 sie 2014
Posty: 2976
margaretka3 napisał(a)
O, Makusiu, która dyni z ziołami pieczonej w piekarniku nie jadłaś (dlatego nie wiesz, ile straciłaś), mnie też dziś rozweselałaś bardzo, bardzo - i u siebie, i u Romci żałobą za runianką, i na mym wątku własnym.
Ale chcę Ci napisać, że jeśli nadal przez kolejny rok będziesz poszukiwać domku dla owadów tak intensywnie, acz nieskutecznie tak jak dotąd, to obiecuję, że sama ci taki zrobię w przyszłym roku. Warunek jest jeden - odbiór osobisty

Edit. Jakby była jakaś opcja głosowania w temacie półki - to za 3 wielopniowymi jestem.


Ekhem,ekhem, próba podłączenia się pod domek dla owadów! Dyni pieczonej z ziołami nie jadłam, rozweselona przez Makusię jestem po teraz. "Runiankę" Makusiu masz u mnie w każdej chwili, bo nie całą zwalczyłam i zadarni Ci w pięć sekund wszystko co chcesz i czego nie chcesz. Polecę teraz na litość , ja też patologiczna rodzina jestem (rozwódka, drugi mąż w porywach dwa razy w miesiącu obecny). Coś tam może u Gosi wskóram?
____________________
Komendówka
alis 20:12, 22 wrz 2017


Dołączył: 17 wrz 2015
Posty: 3928
Domek dla owadów widziałam w Mrówce wczoraj, byłam z najmłodszą córką, na moje ,, kupię taki do naszego ogrodu" odpowiedziała ,,co ty owady chcesz hodować?"
____________________
Pozdrawiam, Alicja-Moje małe Wielkie marzenie
margaretka3 20:17, 22 wrz 2017


Dołączył: 26 lut 2014
Posty: 5348
Ha, ha! Druga moja ulubiona z giętkim językiem chce się ze mną spotkać. Wiklasia jeszcze musi się zjawić! I pomyśleć, że to taki zwykły domek dla owadów je zwabia
Romciu, a przyjedziesz?
Bo wiesz, patologia to moja specjalność postudencka
____________________
Gosia - Ogród od nasionka z widokiem na Lanckoronę
Makusia 20:20, 22 wrz 2017


Dołączył: 24 mar 2016
Posty: 7692
Gosiu powiem Ci tylko, że ja spod Krakowa pochodzę...a teraz drżyj.....
____________________
Marta Krok po kroku w tym natłoku
Makusia 20:23, 22 wrz 2017


Dołączył: 24 mar 2016
Posty: 7692
Am to Mrówka? Nie znam. Nie widziałam. Znaczy domek nadal poszukiwany

Roma rumianke dostałam już od Krysi- dziękuję, ale żeby taki rumiankowy dywan zniszczyć...czarownico Ty bezduszna!
____________________
Marta Krok po kroku w tym natłoku
margaretka3 20:25, 22 wrz 2017


Dołączył: 26 lut 2014
Posty: 5348
Jam przebiegła i już to wyśledziłam!
Drżę z radości!

PS.Oj, muszę do taty zadzwonić, żeby przez zimę domków narobił
____________________
Gosia - Ogród od nasionka z widokiem na Lanckoronę
Magleska 20:25, 22 wrz 2017


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18682
No i oplułam także swój monitor ......kto go teraz wyczyści ,jak ja niby padnięta po pracy
Grzybki śliczniutkie - cichaczem Ci ukradłam do winka rewolucja murowana
A i jeszcze ja z patologii .... ema więcej nie ma niż jest takie życie ....
jutro jak nie będzie lało ,to cebulki może wkopię
I co do półki ,która jest na bogato - ja bym dała 5 dorenboos ,ale ja na gęsto sadze ,a później przesadzam wiec ,moje zdanie tylko takie lużne
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
roma2 20:33, 22 wrz 2017


Dołączył: 28 sie 2014
Posty: 2976
Zabiorę się z Makusią. Jeśli pozwoli! Bo mogę drżeć z emocji (to banie się to chyba do Ciebie Gosiu, bo ja potulna ptaszyna jestem).
____________________
Komendówka
Makusia 20:36, 22 wrz 2017


Dołączył: 24 mar 2016
Posty: 7692
Magda widzę, że Ty na ambitnie, cebulki, winko...
Ja tam dzisiaj piwsko-jak patologia, to trzeba się trzymać reguł

Roma miejsce dla Cię zawsze! Gosiu podwójne uderzenie w Twym kierunku planuje najazd!
____________________
Marta Krok po kroku w tym natłoku
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies