Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Pora najwyższa wziąć się za ogród, czyli krok po kroku w tym natłoku.

Pokaż wątki Pokaż posty

Pora najwyższa wziąć się za ogród, czyli krok po kroku w tym natłoku.

AngelikaX 14:30, 22 wrz 2017


Dołączył: 02 mar 2015
Posty: 7209
Hahahaha Marta podrzuć mi namiar na Twojego dealera (może być na priv ) Ja raczej z tych rozchachanych bez wspomagaczy, ale dobrego humoru nigdy dość

ps. Wiesz jak te ML wołały? Naprawdę! Noż k.... kupiłam
____________________
Na zielonej... trawce :) *** Wizytówka
Zana 14:34, 22 wrz 2017


Dołączył: 26 mar 2016
Posty: 12232
Co do plusów i minusów, to optymista nawet na cmentarzu widzi same plusy (w sensie krzyży, jakby ktoś jednak nie zakumkał, o co naszych superinteligentnych forumek absolutnie nie podejrzewam)

Makusia, tęskniłam za Tobą bardziej niż mi się wydawało
____________________
Anula, Ogród z rzeźbą
ryska 15:01, 22 wrz 2017


Dołączył: 12 sie 2013
Posty: 11636
Dopisz moje uwielbienie Ciebie do ankiety plus podziw za 35 słoików marynowanych prawdziwków
Nic nie oplułam i dobrze, bo nadrobiłam Twój wątek podczas jedzenia zapiekanki z dyni w dyni ( tak wiem nienawidziłam ale już lubię, bo hokkaido jest smaczna i ma smak głęboki nie to co inne).
Pozdrowionka zostawiam
____________________
Renata Podwórkowa rehabilitacja*****Wizytówka-podwórko Ryski Dlaczego podwórkowa rehabilitacja? Bo grunt to zdrowie :)
Makusia 15:36, 22 wrz 2017


Dołączył: 24 mar 2016
Posty: 7692
Anulka jakżeż Cię nie uwielbiać, jak Ty takie miłe rzeczy piszesz?
Z tyrania spróbuj jakąś fotorelację wrzucić Powodzenia- u mnie sobota ma być NADAL w deszczu....

Renia- człowiek rośnie, to gusta się zmieniają Ja planuję w weekend z Kuchni z malutkiego Ewy przepis na sałatką cukiniowo-paprykową zrobić (zamiast cukinii w połowie spróbuję dynię). A tak w ogóle, to ja dynię uwielbiam choć nic poza zupą z dyni, dyniowego nie jadłam
Dla Ciebie moje grzybki- dla kontrastu prawdziwki i pociece


____________________
Marta Krok po kroku w tym natłoku
Basiula 15:47, 22 wrz 2017


Dołączył: 06 kwi 2016
Posty: 489
Łał!
u nas dopiero się zaczęły...ale nie mam kiedy iść! ciągle w pracy siedzę
____________________
W basiowie
natka098 17:31, 22 wrz 2017


Dołączył: 12 cze 2016
Posty: 1795
Piękne prawdziweczki. Ja dziś tylko 2 znalazłam, reszta to podgrzybki. W "moich" lasach ciężko o prawdziwki.
____________________
Natalia - Mój zakątek
dominika_ 17:45, 22 wrz 2017


Dołączył: 07 mar 2014
Posty: 3697
U nas za to prawdziwy wysyp prawdziwków, codziennie po wiarę się zbiera.
____________________
Dominika - Nadchodzi wiosna-czas na ogród
alis 17:59, 22 wrz 2017


Dołączył: 17 wrz 2015
Posty: 3928
Oooo Kochana, nie tylko pada, wręcz lejeBrrrrrr, pskudna pogoda.
Grzybki mniamniuśne
P.s. dołączam do grona Twoich wielbicieli, jesteś niesamowita
____________________
Pozdrawiam, Alicja-Moje małe Wielkie marzenie
mrokasia 18:38, 22 wrz 2017


Dołączył: 26 lip 2016
Posty: 18100
Dobra, dobra, widzę że tu tematy zastępcze się rozwijają wręcz nieprzyzwoicie a temat półki i jej zawartości obecnej i przyszłej jakoś umyka...
____________________
Kasia - Ogrodowe marzenie Mrokasi okolice Warszawy
ryska 19:18, 22 wrz 2017


Dołączył: 12 sie 2013
Posty: 11636
Fajne słoiczki w pierwszym rzędzie.
Pocieców nie zbieramy (musiałam poszukać co to za jegomość, pieszczotliwie nazywam go kanciastoportym, bo zawsze zapominam, że to borowik ceglastopory )
____________________
Renata Podwórkowa rehabilitacja*****Wizytówka-podwórko Ryski Dlaczego podwórkowa rehabilitacja? Bo grunt to zdrowie :)
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies