Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Pora najwyższa wziąć się za ogród, czyli krok po kroku w tym natłoku.

Pokaż wątki Pokaż posty

Pora najwyższa wziąć się za ogród, czyli krok po kroku w tym natłoku.

makadamia 11:39, 22 wrz 2017


Dołączył: 25 kwi 2016
Posty: 10110
Makusia napisał(a)

4) Kamila stwierdza, że roślin na półce mam strasznie dużo, i jest to odkrycie na miarę Asi Makadamii, która ostatnio odkryła, ze ma balkon


Ubiję, no po prostu ubiję na miejscu!
____________________
Asia-podmiejski ogrodek
Basiula 11:53, 22 wrz 2017


Dołączył: 06 kwi 2016
Posty: 489
Makusia napisał(a)
Małgorzato W taką pogodę uśmiech potrzebny- dziękuję

Temat edukacji resume
Z ankiety wynika, że:
1) w małych miastach jest gorzej, bo wszędzie daleko (Edytka, Angela i Natka)
2) Basia smuci się, że Córka nie dostaje słoneczek i chmurek tylko ordynarne 5
3) Alicja i Edytka stoją natomiast na stanowisku, że 5 nie mieszają w głowach tak jak chmurki i słoneczka
4) angielski generalnie jest ważny (100% zgodności ankietowej) choć różnie z poziomem, zazwyczaj ankietowani wyrażali niezadowolenie (Angi), u Kami "szału nie ma", najgorzej u Edyty- "dramat" AniaCh proponuje przerzucić się z angielskiego na hiszpański, jako, że w styczniu będzie się prażyć, jak inni będą w tym czasie odgarniać śnieg sprzed podjazdu
5) u Kamili trafiła się nauczycielka idiotka, ale wiadomo- takich nie brakuje, natomiast Różana Ania już nastawiła się bojowo
6) patologi w rodzinie dopatrzyła się też Angi, bo mąż dużo pracuje ja się podłączam, bo mój mąż też pracuje, i ja również! O zgrozo! Pani od plastyki spaliłaby mnie zapewne na stosie!
7) syn Toszki rozbroił system, nic dziwnego, należy przypuszczać, że ma po Mamie talent do rozbrajania córka Basi na najlepszej drodze do rozwalania systemu minusy ją nie ruszają
8) średnia i oceny- nawet "ordynarne 5" nie świadczą o poziomie, bowiem każda szkoła orze, jak może, a życie definiuje standardy;
9) u AniCh miłość kwitnie


Półkowo:
1) Edytka - "kupuj brzozy"
2) Basia reklamuje brzozy twierdząc, ze lepszy wróbel w garści, niż coś tam na dachu, tyle, ze w słowach "lepsze trzy niż żadna"
3) AniaCh radzi, żeby sadzić brzozy i robi sentymentalną wycieczkę do Święta Zmarłych i swoich grabów
4) Kamila stwierdza, że roślin na półce mam strasznie dużo, i jest to odkrycie na miarę Asi Makadamii, która ostatnio odkryła, ze ma balkon
5) Różanka tak się wzburzyła Panią od plastyki u Kamili, że się nie wypowiedziała w temacie półki,
6) Angi popiera sadzenie brzóz teraz, ale współczuje mi i nadal martwi się, że mąż pracuje całe dnie
7) Mrokasia dostała olśnienia, że półka jest duża, i woli zamilknąć
8) Toszka odradza sadzenie 5 brzóz, bo szybko urosną i będzie za gęsto, Basia się przyłącza do tej tezy, Romcia się cieszy, że Toszka czuwa i też zdaje się pochwalać pomysł 3 a nie 5 brzóz; Angi bardzo dobrze pamięta, że w dyskusji ostatniej stanęło na tym, że miały być 3 brzozy, Toszka wskazała na "kombinacje alpejskie" w tym temacie, winna jest Basia kolejna Wichrzycielka, bo ordynarna 5 zamiast chmurki u niej się pojawiła ;D
9) Monka podziwia moje zdolności upychania
10) Kasia pod wrażeniem przemytu żywego inwentarza, podziw pełen wyraża

Wszystko jasne?

EDIT: JoannaDe padła!



Martuś, ja to skisłam! buahahahaha
teraz mi proszę monitor umyć bom opluła ze śmiechu!
____________________
W basiowie
roma2 12:02, 22 wrz 2017


Dołączył: 28 sie 2014
Posty: 2976
Mogę się śmiać głośno, bo zostałam sama w pracy. Uwielbiam Cię
____________________
Komendówka
Makusia 13:50, 22 wrz 2017


Dołączył: 24 mar 2016
Posty: 7692
Oł Gosz, ale zyskałam powodzenie
Jednego dnia miłość wyznała mi Kamila i Ania, Romcia mnie uwielbia, Alicja sugeruje, żeby iść górą, a nie dołem (pada? kałuże?), Edytka się chichra, podobnie AniMa i Angi, która w pozycji leżącej sprawdza przy okazji, czy ML będą jej w okno kuchenne wchodzić (nawet jeśli, to jej to i tak nie przeszkadza, a Ml wołają ją bardzo!) niemiecka Ewcia, powiedziała po angielsku (przez skromność nie będę tłumaczyć na polski ale jest to coś miłego ), za sprawą Iwonki żabki dołączyłam do Syna Toszki (która napisała coś bardzo, bardzo miłego!) i córki Basi (tej, która zamiast chmurek, wciąż przynosi do domu ordynarne piątki)
Nawet Monka na moment wyłączyła swój motorek, i wpadła do mnie (obstawiam, że w jednej ręce nadal trzyma łopatę ) JoannaDe rzuciła zagadką- "ence pence, do których 50% należę", no i Romcia- na "lajciku" może się śmiać zupełnie bezkarnie i nikt dziwnie na nią nie patrzy

Są też minusy- poluje na mnie Asia Makadamia z misją "ubicia" w dodatku na miejscu nie na wynos, Basia żąda umycia monitora, a Różana wypomina mi jaka jestem stara

Dziękuję Dziewczyny- cieszę się, że poprawiam Wam nastrój, i że się Wam podoba :*
____________________
Marta Krok po kroku w tym natłoku
Makusia 13:52, 22 wrz 2017


Dołączył: 24 mar 2016
Posty: 7692
Ale wiecie- przyznam Wam, że mój dzień i tak dzisiaj zdominowała ordynarna piątka zamiast chmurki i słoneczka
No nie mogę! Co pomyślę, to się śmieję
____________________
Marta Krok po kroku w tym natłoku
Kawa 13:59, 22 wrz 2017


Dołączył: 26 maj 2015
Posty: 14911
hihihi moja córka dostała dzi ordynarną piątkę i bezczelną szóstkę z dyktanda hihiih
chyba już na zawsze piątki będa dla mnie ordynarne
____________________
Kamila-Droga do spełnienia
malgol 14:08, 22 wrz 2017


Dołączył: 17 cze 2015
Posty: 5860
Wpadłam w depresję pourlopową więc zaczęłam przeglądać O. od watku Marty
Rewelacja! od razu humor mi się poprawił
____________________
Gosia -Mój ogród pod lasem Wizytówka
AniMa 14:09, 22 wrz 2017


Dołączył: 23 cze 2016
Posty: 4999
Mastko, to co będzie jak posypią się "2" i "1" ????
____________________
Ania Ogropole-jeszcze nie ogród ale już nie pole
Basiula 14:13, 22 wrz 2017


Dołączył: 06 kwi 2016
Posty: 489
Martusia, ja Ciebie uwielbiam!
Dostajesz ordynarne słoneczko. Bez chmurek. Chmurek i tak za dużo na horyzoncie
____________________
W basiowie
Makusia 14:15, 22 wrz 2017


Dołączył: 24 mar 2016
Posty: 7692
Kami dl mnie 5 też już zostanie ordynarna, a 6 do kompletu bezczelna

Gosia ja miałam depresje pourlopową jak zobaczyłam swoje zaległości w wątkach, ale może powinnam podejść do tego jak Córka Basi- na "lajcie"- dwa minusy, dają przecież +

Aniu myślę, że Basia pomoże wówczas zdefiniować

Basiu- i wzajemnie
____________________
Marta Krok po kroku w tym natłoku
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies