Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Nieśmiałe pierwsze kroki

Pokaż wątki Pokaż posty

Nieśmiałe pierwsze kroki

Toszka 20:49, 25 wrz 2016


Dołączył: 02 sty 2013
Posty: 14436
Elu, potrzeba zdjęć tego miejsca z okien lub miejsc z którego najczęściej je widzisz. bez orientacji w terenie nie ma punktu odniesienia

Dokładne wymiary.
____________________
Kto szuka ten znajduje, kto pyta ten dostaje:-)
anbu 10:07, 26 wrz 2016


Dołączył: 19 sie 2014
Posty: 7839
Ja irgę swoja będę wyrzucać :/ Dziadostwo rozpleniło się na wszystkie strony, nie da się jej opanować Ty masz jedną, może krzywdy Ci nie zrobi

Drzewka super
____________________
Ania Ogród Ani :)
Toszka 19:26, 29 wrz 2016


Dołączył: 02 sty 2013
Posty: 14436
Elu...nie porobiłaś zdjęć tak jak cię prosiłam

jesli macie dużo kamienia to może chociaż takie murki?
____________________
Kto szuka ten znajduje, kto pyta ten dostaje:-)
makadamia 20:24, 29 wrz 2016


Dołączył: 25 kwi 2016
Posty: 10110
Oj taaak
____________________
Asia-podmiejski ogrodek
Elka 21:10, 06 paź 2016


Dołączył: 04 cze 2015
Posty: 441
Toszko kochana nawet nie wiem co powiedzieć. Podglądam na bieżąco wątki na telefonie, bo czasu brak na coś więcej. Ostatni weekend minął mi na malowaniu drewutni. Ostatni moment przed zimą. U nas na dziś miejscami już biało było rano. Nawet nie wiesz jak się cieszę, że o mnie pamiętasz (Asiu i Ty ). Może jutro uda mi się coś pstryknąć. Naprawdę postaram się Dziewczęta Wy moje kochane

Ach i dziękuje za link z murkiem. Dorastam do myśli, zmian na tej mojej skarpie, ale tu też potrzebne zdjęcie
____________________
Elka Nieśmiałe pierwsze kroki
Elka 16:39, 08 paź 2016


Dołączył: 04 cze 2015
Posty: 441
No i wreszcie zdjęcia. To widok z okna

Ato od zachodu - stojąc prawie na szambie.

Rabata ma długość 12 m. Szeroka na 7 m w miejscu najbardziej oddalonym od domu, potem zwęża się do 5 m na drugim końcu domu.

Makadamia pisała o konkretnych drzewach w tym miejscu przed tujami. Konkretnie to ja wsadziłam tu wiąza i buka rohan ale czy one tu podołają ?????
Widziałabym tu jeszcze klony palmowe.

To miejsce jest dość nasłonecznione.
Jak widać nadal nie mam ziemi co trochę mnie dołuje. Już chciałabym to przekopać i urzyźnić, żeby na wiosnę posadzić rabatę.

____________________
Elka Nieśmiałe pierwsze kroki
sylwik69 18:34, 21 paź 2016


Dołączył: 09 lip 2016
Posty: 3423
Ela co tak cicho siedzisz?co działasz,co planujesz?
____________________
Sylwia Mój-ogród-moja-pasja-kobieta-szczęśliwa
Elka 20:26, 21 paź 2016


Dołączył: 04 cze 2015
Posty: 441
Sylwik witaj Kochana Siedzę na Ogrodowisku. Pierwszy raz od dwóch tygodni znalazłam dłuższą chwilę. U mnie burza mózgów. Udało mi się w zeszłą sobotę popracować trochę nad ziemią na rabatę, którą chciałabym zrobić na wiosnę.
Ciągle myślę nad tymi "konkretnymi" drzewami. Wymyśliłam brzozy. Nie wiem czy się nadają, ale na pewno wpasowałyby się w teren.
____________________
Elka Nieśmiałe pierwsze kroki
sylwik69 21:17, 21 paź 2016


Dołączył: 09 lip 2016
Posty: 3423
Brzozy są piękne!czy będą pasować?na pewno znajdzie się dla nich miejsce.Ja też marzę chociaż o małym zagajniku brzozowym z rozplenicami i jeżówkamii o drzewach kolumnowych achdziałaj z ziemią,a wiosną będzie mniej pracy.Teraz planuj,rysuj i pokazuj!
____________________
Sylwia Mój-ogród-moja-pasja-kobieta-szczęśliwa
Elka 21:20, 23 paź 2016


Dołączył: 04 cze 2015
Posty: 441
Może to głupie i proste pytanie, ale czy ktoś mi podpowie co to za drzewka?

____________________
Elka Nieśmiałe pierwsze kroki
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies