Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » To miejsce trzeba kochać

Pokaż wątki Pokaż posty

To miejsce trzeba kochać

kasja83 13:30, 04 mar 2017


Dołączył: 09 lis 2015
Posty: 8961
Witam się u Ciebie.
Piękny ogród,pracy mnóstwo za Wami
____________________
Kasja-Nowocześnie u Kasji - kiedyś będzie
kasia_c 12:18, 05 mar 2017

Dołączył: 27 maj 2015
Posty: 793
To prawda dużo za nami. Wczoraj mąż przekopywał nową rabatę, wyrównywaliśmy i grabiliśmy to wieczorem rąk nie czułam a i dziś mam zakwasy. Już zapomniałam jak to było. Sami rozwieźliśmy taczką ziemię pod trawniki wkopaliśmy nawadnianie, rozłożyliśmy siatkę i na niej warstwę ziemi. Nie wiem jak my to zrobiliśmy te dwa lata temu.
____________________
Kasia_c To miejsce trzeba kochać
kasia_c 12:20, 05 mar 2017

Dołączył: 27 maj 2015
Posty: 793
Wychodzą już malutkie listki tawułki i u żurawek widzę już pierwsze drobne listki. Może je jednak oczyścić z tych suchych i przegniłych? Miałam poczekać ale może jednak już czas?
____________________
Kasia_c To miejsce trzeba kochać
_Martini_ 15:51, 05 mar 2017


Dołączył: 07 lut 2016
Posty: 3143
Cześć, czytam, że w Li... kupiłaś piwonie. Czy one są podpisane jaka odmiana? Jutro się tam przejadę, bo zamierzam sprawdzić jak się u mnie będą sprawować.

Miedzianem pryskalismy wczoraj, a promanal dziewczyny radziły mi za dwa tyg. jak bedzie ok.12st.

Idę pna spacer po Twoim ogrodzie.
____________________
Martyna, Na huśtawce miło płynie czas...
_Martini_ 16:09, 05 mar 2017


Dołączył: 07 lut 2016
Posty: 3143
Bardzo ładnie tworzysz swój ogród. Obejrzałam pismo obrazkowe i mam pytanie, co to za drzewa w szpalerze, a pod nimi zurawki?
____________________
Martyna, Na huśtawce miło płynie czas...
kasia_c 21:45, 05 mar 2017

Dołączył: 27 maj 2015
Posty: 793
_Martini_ napisał(a)
Cześć, czytam, że w Li... kupiłaś piwonie. Czy one są podpisane jaka odmiana? Jutro się tam przejadę, bo zamierzam sprawdzić jak się u mnie będą sprawować.

Miedzianem pryskalismy wczoraj, a promanal dziewczyny radziły mi za dwa tyg. jak bedzie ok.12st.

Idę pna spacer po Twoim ogrodzie.


Witam w naszym ogrodzie. Piwonie sarah bernard, liliowce stella de oro. Nie wiem czy poprawnie napisałam. Były też tawułki irysy orliki i inne. Napisane były odmiany.
____________________
Kasia_c To miejsce trzeba kochać
kasia_c 21:48, 05 mar 2017

Dołączył: 27 maj 2015
Posty: 793
_Martini_ napisał(a)
Bardzo ładnie tworzysz swój ogród. Obejrzałam pismo obrazkowe i mam pytanie, co to za drzewa w szpalerze, a pod nimi zurawki?


Żurawki rosną pod platanami. Środkowy platan jest starszy ma już kilka lat, dwa po bokach dokupiliśmy w zeszłym roku. Pewnie je będę trochę przycinać. Danusia pisze że bardzo to lubią
____________________
Kasia_c To miejsce trzeba kochać
_Martini_ 22:08, 05 mar 2017


Dołączył: 07 lut 2016
Posty: 3143
Piękne te drzewa, szkoda, że nie mam miejsca na takie rozmiary.

Ja właśnie chcę kupić piwonię Sarah. Byłam w lidlu, irysy kupiłam, orlikow nie było, bo szperałam we wszystkich kartonach Piwonii nie widziałam. Jutro jeszcze raz tam wjadę.
____________________
Martyna, Na huśtawce miło płynie czas...
kasia_c 22:22, 05 mar 2017

Dołączył: 27 maj 2015
Posty: 793
Fotki z wczoraj. Nowa rabata po usunięciu korzeni
____________________
Kasia_c To miejsce trzeba kochać
kasia_c 22:23, 05 mar 2017

Dołączył: 27 maj 2015
Posty: 793
____________________
Kasia_c To miejsce trzeba kochać
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies