Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Jak feniks z popiołów

Pokaż wątki Pokaż posty

Jak feniks z popiołów

Johanka77 22:30, 27 lip 2019


Dołączył: 12 maj 2016
Posty: 13628
Asia, Decis da radę! Ja rok temu też Decisem zwalczyam.
Ważne, że zebrałaś te brzydoty...
____________________
Asia Ogród Pierwszy (nie)Wielki *** Ogród Pierwszy (nie)Wielki part 2. *** Wizytówka *** Jankowskie Jeziorany - las, woda, cień
wiklasia 22:51, 27 lip 2019


Dołączył: 13 maj 2016
Posty: 1956
Asiu - ale czy wszystkie? - oto jest pytanie.
Bo się skubane skutecznie wtapiały w tło, a krzaczki gęste.
____________________
Wiklasia Jak feniks z popiołów
eVka 13:48, 28 lip 2019


Dołączył: 27 paź 2016
Posty: 14291
Jeśli dobrze zlałaś krzak, również w środku, decis sobie poradzi na pewne.asz tylko tą obwódkę z buksa czy jakieś inne też? Jak tylko taką obwódkę, mogę ci wysłać opakowanie Lepinoxu, wystarczy na kilka razy.

____________________
wiklasia 23:30, 28 lip 2019


Dołączył: 13 maj 2016
Posty: 1956
Ewcia - kochana, zamurowało mnie, dziękuję Ci za Twoją życzliwość i oferowane wsparcie. W dzisiejszych czasach taka wyciągnięta pomocna dłoń to wcale nie tak często spotykany gest. Dziękuję.
Jeśli Decis taki skuteczny, to może uda mi się wyjść z tego obronną ręką.
Na razie poczekam na dalszy rozwój wypadków.
____________________
Wiklasia Jak feniks z popiołów
eVka 23:32, 28 lip 2019


Dołączył: 27 paź 2016
Posty: 14291
wiklasia napisał(a)
Ewcia - kochana, zamurowało mnie, dziękuję Ci za Twoją życzliwość i oferowane wsparcie. W dzisiejszych czasach taka wyciągnięta pomocna dłoń to wcale nie tak często spotykany gest. Dziękuję.
Jeśli Decis taki skuteczny, to może uda mi się wyjść z tego obronną ręką.
Na razie poczekam na dalszy rozwój wypadków.

No co Ty. Tutaj na O. wszyscy sobie pomagamy bezinteresownie Dlatego tak tu fajnie. Obserwuj gąsienice, czy żywe czy trupki. Moje już padnięte. Pryskałam dwa dni temu.
____________________
Toszka 07:33, 29 lip 2019


Dołączył: 02 sty 2013
Posty: 14436
Wiklasiu - jak dają to bierz i nie zastanawiaj się

Decis daje ci tylko i wyłącznie krótki efekt, doraźny. Lepinox da ci ochronę na ok 2-3 miesiące (wszystko zależy od pogody) i na bieżąco będą padać wylęgające się gąsienice.
____________________
Kto szuka ten znajduje, kto pyta ten dostaje:-)
Kasia_CS 14:25, 29 lip 2019


Dołączył: 07 maj 2016
Posty: 10448
Toszka napisał(a)
Wiklasiu - jak dają to bierz i nie zastanawiaj się

Decis daje ci tylko i wyłącznie krótki efekt, doraźny. Lepinox da ci ochronę na ok 2-3 miesiące (wszystko zależy od pogody) i na bieżąco będą padać wylęgające się gąsienice.


Iwonko.. u mnie ćma się powtórzyła po 3tyg i wybierałam kilka gąsienic.. uważam,że poprzedni oprysk był naprawdę dokładny. nie wiem czy powtórzyć teraz oprysk (teraz i tak się wstrzymuje, bo od kilku dni zdarzają się opady), czy przeglądać buksy jak się ma sytuacja. Bo może poprzedni jeszcze mimo wszystko działa, tylko za mało zjadły?
____________________
Ogródek Kasi - początkującego ogrodnika kawałek trawnika
eVka 14:56, 29 lip 2019


Dołączył: 27 paź 2016
Posty: 14291
Kasia_CS napisał(a)


Iwonko.. u mnie ćma się powtórzyła po 3tyg i wybierałam kilka gąsienic.. uważam,że poprzedni oprysk był naprawdę dokładny. nie wiem czy powtórzyć teraz oprysk (teraz i tak się wstrzymuje, bo od kilku dni zdarzają się opady), czy przeglądać buksy jak się ma sytuacja. Bo może poprzedni jeszcze mimo wszystko działa, tylko za mało zjadły?

Kasiu pryskałaś Lepinoxem, w sensie ten poprzedni oprysk?
____________________
Brzozowadzie... 22:09, 07 sie 2019


Dołączył: 27 mar 2017
Posty: 4769
Ooo, obejrzałam dzisiaj Twoje fotki, grabik fajnie wygląda i wszystko, mimo przeciwności rośnie i zagęszcza się. Rabatka z rozchodnikami i jeżówkami prezentuje się modelowo. A ćma dotarła do nas obu niemal równocześnie, wrrr. Uściski!
____________________
Agata.Tajemniczy ogród
wiklasia 21:56, 15 sie 2019


Dołączył: 13 maj 2016
Posty: 1956
Witam zaglądających
Takie zdjęcia z urlopu przywiozłam:


bo własny ogródek prezentuje się w stylistyce "pożalsieboże"
____________________
Wiklasia Jak feniks z popiołów
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies