Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Mój ogród moja pasja. Kobieta szczęśliwa

Pokaż wątki Pokaż posty

Mój ogród moja pasja. Kobieta szczęśliwa

Mago22 20:08, 21 sie 2020


Dołączył: 28 paź 2017
Posty: 162
Piękna kordylina, taka wybarwiona
cudowne masz te zestawienia roślin, niby przypadkowe, ale wszystko przemyślane.
I chciałam o trzcinniki zapytać, bo nie mam ich u siebie, Ty widzę masz i overdam i KF, który Twoim zdaniem, ładniejszy, którego bardziej polecasz?
____________________
Magda Wietrzny ogród
sylwik69 21:04, 21 sie 2020


Dołączył: 09 lip 2016
Posty: 3423
mrokasia napisał(a)
Bardzo Ci ten ogród zmężniał, Sylwia . Ta rabata z limkami i trzcinnikami bardzo mi się podoba.
Zestaw na sucholubną rabatę świetny. A pomysł z odpadami bio - genialny . Pod warunkiem, że ktoś tam nie wrzucił perzu albo szczawika albo chwastnicy z nasionami...

Brałam tylko worki ze skoszoną trawą dobrze,że moja ulica liczy tylko 15 domów
Limki i trzcinniki są niezmienne,ale najniższe piętro wciąż zmieniam...stipa musi stamtąd wypaść,nie sprawdza się na podjeżdzie.Nie wiem czym ją zastąpić.Szałwia nie chce tam rosnąć,może rozchodniki Matrona?
____________________
Sylwia Mój-ogród-moja-pasja-kobieta-szczęśliwa
sylwik69 21:18, 21 sie 2020


Dołączył: 09 lip 2016
Posty: 3423
BKosimkArt napisał(a)
Jej jak cudnie ze stipą i bukszpanową obwódką!
Ja swoje stipy przycięłam bo mnie wkurzały leżące... podobno fajnie odrastają więc zobaczymy....

Basia stipy bywają wkurzajace ale są piękne
____________________
Sylwia Mój-ogród-moja-pasja-kobieta-szczęśliwa
sylwik69 21:25, 21 sie 2020


Dołączył: 09 lip 2016
Posty: 3423
Mago22 napisał(a)
Piękna kordylina, taka wybarwiona
cudowne masz te zestawienia roślin, niby przypadkowe, ale wszystko przemyślane.
I chciałam o trzcinniki zapytać, bo nie mam ich u siebie, Ty widzę masz i overdam i KF, który Twoim zdaniem, ładniejszy, którego bardziej polecasz?

Dziękuję ale to podobnie jak u Ciebie prawda?
KF jest wyższy i niestety łapie grzyba tzw.rdzę.Mi już ona nie przeszkadza,pojawia się i tak mimo pryskania...więc unikam chemii
Overdamm zachwycił mnie dopiero w tym roku,bo miałam małe sadzonki i nie było efektu fajnie rośnie,jest bezproblemowy,jego paskowane liście rozświetlają.Jest ciut niższy niż KF ale to może byc tylko jego zaletą np.na rabacie bylinowej
____________________
Sylwia Mój-ogród-moja-pasja-kobieta-szczęśliwa
Mago22 07:19, 22 sie 2020


Dołączył: 28 paź 2017
Posty: 162
Sylwia a czy ten grzyb przechodzi na inne rośliny? Mam żywopłot z serbów i cisa i boję się o ich bezpieczeństwo.
____________________
Magda Wietrzny ogród
sylwik69 11:00, 22 sie 2020


Dołączył: 09 lip 2016
Posty: 3423
Mago22 napisał(a)
Sylwia a czy ten grzyb przechodzi na inne rośliny? Mam żywopłot z serbów i cisa i boję się o ich bezpieczeństwo.

Raczej nie! przez siatkę jest żywopłot z tuji a obok hortensje.Nic nie choruje,tylko trzcinnik to łapie
____________________
Sylwia Mój-ogród-moja-pasja-kobieta-szczęśliwa
sylwik69 11:02, 22 sie 2020


Dołączył: 09 lip 2016
Posty: 3423
U mnie wspaniale pada po rannej kawce,zdążyłam skosić trawniki i dosiać trawkę w warzywniku a teraz może padać...odpoczynek od pracy,ogrodu i upałów
____________________
Sylwia Mój-ogród-moja-pasja-kobieta-szczęśliwa
galgAsia 11:04, 22 sie 2020


Dołączył: 05 sie 2019
Posty: 10915
U mnie też pada, jestem przeszczęśliwa
____________________
AsiaOgród bez reguł Nie możesz zatrzymać dnia. Ale możesz go nie stracić. XXX. Strata żadna, zysk możliwy, nauka pewna.
sylwik69 11:07, 22 sie 2020


Dołączył: 09 lip 2016
Posty: 3423
galgAsia napisał(a)
U mnie też pada, jestem przeszczęśliwa

To jest nas już Dwie
____________________
Sylwia Mój-ogród-moja-pasja-kobieta-szczęśliwa
Helen 11:20, 22 sie 2020


Dołączył: 03 mar 2019
Posty: 8301
U nas też pada, cudownie Oby padało cały dzień
____________________
Helen - Hortensjowo
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies