Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród w remoncie

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród w remoncie

Gruszka_na_w... 22:26, 18 lip 2019


Dołączył: 28 gru 2015
Posty: 22090
Podgrzybki! Pierwsze w tym sezonie. Dobrze przygotowałaś glebę.

Liatry wygladają znakomicie.
Tysiączek stuknął!Brawo Ty!
____________________
Hania-To tu- to tam-łopatkę mam! "Przyjemność ma się do szczęścia mniej więcej tak, jak drzewo do ogrodu; nie ma ogrodu bez drzew, ale drzewa, nawet w wielkiej ilości, nie stanowią jeszcze ogrodu." ~ Władysław Tatarkiewicz
anna_t 22:40, 18 lip 2019


Dołączył: 27 kwi 2015
Posty: 13458
Asia pierwszy tysiąc i ile spektakularnych zmian
Podsumowanie poprosimy
____________________
Ania Nowocześnie z różanką
Monia81 22:42, 18 lip 2019


Dołączył: 14 lut 2017
Posty: 8048
Tysiączek się pojawił liatry z tym kolorkiem to taka kropka nad i na tej rabacie, myślę, że będzie to fajnie z rozplenicą się zastępować, jak liatra przekwitnie to rozplenica będzie miała swój czas, fajnie to pomyślałaś... a liatry w tym kolorze uwielbiam... buziaczki
____________________
Monika Monika-wymarzony sielankowy ogród
Margerytka40 09:27, 19 lip 2019


Dołączył: 12 lip 2016
Posty: 14758
Gruszka_na_wierzbie napisał(a)
Podgrzybki! Pierwsze w tym sezonie. Dobrze przygotowałaś glebę.

Liatry wygladają znakomicie.
Tysiączek stuknął!Brawo Ty!

Uff to się trochę uspokoiłam z tymi grzybami, w między czasie doczytałam, że to opieńki są niebezpieczne dla ogrodu.
Mam nadzieję że tych liatr nornice mi nie wszamią bo panoszą się na tej rabacie. Po zużyciu opakowania różowego jedzonka jakby mniej ale jednak

anna_t napisał(a)
Asia pierwszy tysiąc i ile spektakularnych zmian
Podsumowanie poprosimy


Coś tam może znajdę . Myślałam, że na 1000 to już skończę a tu jeszcze tyle zostało do zrobienia. Ale przez te moje dewagacje ogrodowe strony lecą a robota stoi

Monia81 napisał(a)
Tysiączek się pojawił liatry z tym kolorkiem to taka kropka nad i na tej rabacie, myślę, że będzie to fajnie z rozplenicą się zastępować, jak liatra przekwitnie to rozplenica będzie miała swój czas, fajnie to pomyślałaś... a liatry w tym kolorze uwielbiam... buziaczki


Też tak te liatry odbieram, jak takie wykrzykniki. Fajnie na tle perowskii wyglądają. Chyba jedna podkreśla urodę drugiej. Teraz jeszcze szału nie ma bo nie ma masy ale w przyszłym sezonie powinno to już fajnie wyglądać.
____________________
ASIA-Ogród w remoncie+Całkiem nowy mimo, że stary, po ogrodowiskowym remoncie (już prawie)
Zakrecona 11:44, 19 lip 2019

Dołączył: 11 maj 2018
Posty: 2417
Gratulacje na tysiączek Dywagacje, dywagacjami, a roboty kawał widać
____________________
Magda Ogrodowo zakręcona
Margarete 18:40, 19 lip 2019


Dołączył: 04 mar 2013
Posty: 14370
O liatry masz piękne i hortensje jakie mocno zaawansowane u ciebie Asiu. Moje i liatry i hortensje wciąż w *zapowiedziach*

Widzę że trafiłam na mały jubileusz -1000+stronka twojego wątku
Gratuluję i życzę samych życzliwych wpisów i przyjaznych odwiedzających!!!
Kwiatucha dołączam do gratulacji.
____________________
Małgorzata OGRÓD MARZEŃ......a może tylko......MARZENIE O OGRODZIE
Magleska 23:05, 19 lip 2019


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18730
Asia gratuluję tysiączka

pięknieje Ci ogród -świetne te liatrie z rozplenicami i rozchodnikami -mam podobny zestaw w skalniaku ,ale u mnie więcej misz-maszu -bo jeszcze żółte rudbekie pomiędzy....chyba musze podzielić swoją liatrię i więcej wykrzykników z niej porobić
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Bogdzia 21:05, 23 lip 2019


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
Gratki na tysiączek.
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
Margerytka40 07:23, 24 lip 2019


Dołączył: 12 lip 2016
Posty: 14758
Zakrecona napisał(a)
Gratulacje na tysiączek Dywagacje, dywagacjami, a roboty kawał widać


Mało szerszych kadrów to nie widać ile jeszcze do zrobienia

Margarete napisał(a)
O liatry masz piękne i hortensje jakie mocno zaawansowane u ciebie Asiu. Moje i liatry i hortensje wciąż w *zapowiedziach*

Widzę że trafiłam na mały jubileusz -1000+stronka twojego wątku
Gratuluję i życzę samych życzliwych wpisów i przyjaznych odwiedzających!!!
Kwiatucha dołączam do gratulacji.


Dziękuję Małgosiu za życzenia, nie wątpię że tak właśnie będzie

Magleska napisał(a)
Asia gratuluję tysiączka

pięknieje Ci ogród -świetne te liatrie z rozplenicami i rozchodnikami -mam podobny zestaw w skalniaku ,ale u mnie więcej misz-maszu -bo jeszcze żółte rudbekie pomiędzy....chyba musze podzielić swoją liatrię i więcej wykrzykników z niej porobić

Trochę wymęczona ta rabata teraz po przesadzankach choć o dziwo liatry idealnie wytrzymały te roszady, rozplenice przyżółkły. Ale dobrze, że teraz to zrobiłam bo na drugi rok będzie spokój, już nic tam nie będę ruszać. Jesienią jeszcze tylko dosadzę narcyzy bo za mało ich tam.

Bogdzia napisał(a)
Gratki na tysiączek.





____________________
ASIA-Ogród w remoncie+Całkiem nowy mimo, że stary, po ogrodowiskowym remoncie (już prawie)
Margerytka40 07:35, 24 lip 2019


Dołączył: 12 lip 2016
Posty: 14758
Przez suszę trochę zeszło ze mnie powietrze. Na dslszej części frontowej którą miałam teraz robić jest tak twardo, że kopać się nie da. M wczoraj próbował i porażka. A chciałam tam wymieszać dobroci i posiać poplon. Chyba kilofem. Musimy czekać do jesieni chyba pod warunkiem, że w końcu zaczną padać jakieś deszcze. Tam mam najgorszą glebę.
____________________
ASIA-Ogród w remoncie+Całkiem nowy mimo, że stary, po ogrodowiskowym remoncie (już prawie)
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies