Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród w remoncie

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród w remoncie

Margerytka40 13:48, 11 paź 2019


Dołączył: 12 lip 2016
Posty: 14758
A tak na marginesie, widzicie moje derenie?
____________________
ASIA-Ogród w remoncie+Całkiem nowy mimo, że stary, po ogrodowiskowym remoncie (już prawie)
Margerytka40 18:53, 11 paź 2019


Dołączył: 12 lip 2016
Posty: 14758
Całe popołudnie próbowałam różnych wersji tej rabaty, 500 razy chyba układałam węża ogrodowego i jednak wydaje mi się cały czas, że wersja, którą Wam pokazałam jest najlepsza. Rabata wyszła węższa niż w pierwotnych planach i trzeba będzie trochę nasadzenia skorygować. Jutro ją jeszcze pomierzę, dziś nie dałam rady.
____________________
ASIA-Ogród w remoncie+Całkiem nowy mimo, że stary, po ogrodowiskowym remoncie (już prawie)
AnnaCh 19:00, 11 paź 2019


Dołączył: 10 mar 2015
Posty: 12213
Wiem o czym mówisz, sama latałam z moim cyrklem, żeby wyznaczyć kółko, i też wyszło większe (przynajmniej tak mi się wydaje), niż na planie, ale mniejsze wyglądało strasznie kiszkowato.
Ze zdjęć ciężko ocenić, ale wydaje się, że większy trawnik będzie lepszy. Musisz ocenić przestrzeń, ale wydaje mi się, że będzie ok.

P.S. Derenie cudne
____________________
Ania - Malutki pod lasem
Margerytka40 19:23, 11 paź 2019


Dołączył: 12 lip 2016
Posty: 14758
AnnaCh napisał(a)
Wiem o czym mówisz, sama latałam z moim cyrklem, żeby wyznaczyć kółko, i też wyszło większe (przynajmniej tak mi się wydaje), niż na planie, ale mniejsze wyglądało strasznie kiszkowato.
Ze zdjęć ciężko ocenić, ale wydaje się, że większy trawnik będzie lepszy. Musisz ocenić przestrzeń, ale wydaje mi się, że będzie ok.

P.S. Derenie cudne


No właśnie Aniu przy węższym trawniku i u mnie kicha. On w miejscu między rondem a różanką musi chyba być szerszy bo inaczej nie ma takiego oddzielenia, jedno zlewa się z drugim. Wszędzie mam tej przestrzeni sporo a tu nagle ścisk. Muszę teraz tylko pomyśleć jak rozmieścić te moje róże bo miejsca mniej

Derenie, się doczekałam w końcu. Po tych pomylonych znów się bałam, że te może znowu nie takie
____________________
ASIA-Ogród w remoncie+Całkiem nowy mimo, że stary, po ogrodowiskowym remoncie (już prawie)
Margerytka40 09:40, 12 paź 2019


Dołączył: 12 lip 2016
Posty: 14758
Nowy trawniczek się zieleni

____________________
ASIA-Ogród w remoncie+Całkiem nowy mimo, że stary, po ogrodowiskowym remoncie (już prawie)
eVka 10:26, 12 paź 2019


Dołączył: 27 paź 2016
Posty: 14291
Margerytka40 napisał(a)
Nowy trawniczek się zieleni


Kibicuję mocno, zrby jeszcze w tym sezonie się wyzielenił Będzie pięknie Jednak trawnik to taka kropka nad i, bez niego rabaty nie wyglądają tak dobrze.
Derenie masz niesamowite, jakie czerwone żarówy!!! To te Sibirica?
____________________
12:37, 12 paź 2019
Margerytka40 napisał(a)
Nowy trawniczek się zieleni


no i już coś widać, pewnie nie możesz się doczekać dywaniku, ja bym tak miała.
Margerytka40 19:28, 12 paź 2019


Dołączył: 12 lip 2016
Posty: 14758
effka napisał(a)

Kibicuję mocno, zrby jeszcze w tym sezonie się wyzielenił Będzie pięknie Jednak trawnik to taka kropka nad i, bez niego rabaty nie wyglądają tak dobrze.
Derenie masz niesamowite, jakie czerwone żarówy!!! To te Sibirica?


Tak to Sibrica, uwielbiam je za ten kolor i jeszcze za kolor gałązek zimą, są takie intensywnie czerwone. Zimy jeszcze nie zapowiadają więc też mam nadzieję, że trawniczek bez przeszkód podrośnie
____________________
ASIA-Ogród w remoncie+Całkiem nowy mimo, że stary, po ogrodowiskowym remoncie (już prawie)
Margerytka40 19:35, 12 paź 2019


Dołączył: 12 lip 2016
Posty: 14758
MonikA napisał(a)

no i już coś widać, pewnie nie możesz się doczekać dywaniku, ja bym tak miała.


Ło matko, 3 razy dziennie latam i sprawdzam tą trawkę
____________________
ASIA-Ogród w remoncie+Całkiem nowy mimo, że stary, po ogrodowiskowym remoncie (już prawie)
Margerytka40 19:45, 12 paź 2019


Dołączył: 12 lip 2016
Posty: 14758
Zmierzyłam dziś przyszłą różankę



Te prostokąciki na górze to okna domu.
Plan nasadzeń różanych był taki



Czerwone to Lady of Shalott, pomarańczowe to Lady Emma Hamilton, żółte Bentheimer Gold.

Nie jestem pewna czy te L of S między oknami dobrze będą wyglądać. Tam jest tylko 2,5m szeroko po poszerzeniu trawnika. Może niepotrzebnie się obawiam ale nie chciałabym już tych róż przesadzać.
____________________
ASIA-Ogród w remoncie+Całkiem nowy mimo, że stary, po ogrodowiskowym remoncie (już prawie)
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies