Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród w remoncie

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród w remoncie

Margerytka40 18:14, 18 lut 2020


Dołączył: 12 lip 2016
Posty: 14758
Mirka napisał(a)
Asia bardzo ładna rabata będzie
A teraz mam pytanko Chcę przesadzić trawy ID czy ich nie zmarnuję?


Ich się nie da zmarnować. Przesadzaj spokojnie
____________________
ASIA-Ogród w remoncie+Całkiem nowy mimo, że stary, po ogrodowiskowym remoncie (już prawie)
TAR 18:14, 18 lut 2020


Dołączył: 16 sie 2016
Posty: 7297
u mnie ciemierniki rosna kiepsko, za mokro, za cieko, za kwasnie. Po kwitnieniu przesadzam do gazonów przy wejsciu i tam zaloze sie ze odbija.

Dostalam dzis od Pana fotke mojego oczara, ciut drobniejszy i mniejszy niz twoje ale tez i cene Pan mi dal nizsza. za rok twoje dogoni. ale sie ciesze, bo chcialam żółtka kupic a tu taka okazja.
____________________
Ogrod nad bajorkiem
Margerytka40 18:17, 18 lut 2020


Dołączył: 12 lip 2016
Posty: 14758
Pszczelarnia napisał(a)
Wygląda dobrze.


Myślisz? A może tu gdzie trzy pasy dać na przemian zielone, pstrokate, zielone czyli czerwień, zieleń, pomarańcz?
____________________
ASIA-Ogród w remoncie+Całkiem nowy mimo, że stary, po ogrodowiskowym remoncie (już prawie)
Margerytka40 18:20, 18 lut 2020


Dołączył: 12 lip 2016
Posty: 14758
TAR napisał(a)
u mnie ciemierniki rosna kiepsko, za mokro, za cieko, za kwasnie. Po kwitnieniu przesadzam do gazonów przy wejsciu i tam zaloze sie ze odbija.

Dostalam dzis od Pana fotke mojego oczara, ciut drobniejszy i mniejszy niz twoje ale tez i cene Pan mi dal nizsza. za rok twoje dogoni. ale sie ciesze, bo chcialam żółtka kupic a tu taka okazja.


Tak, one nie lubią zbyt mokro. Dostają grzyba.
Byłam pierwsza to Pan wybrał mi najokazalsze. Mówił, że ma różne. Dorośnie, jeszcze może moje przegoni
____________________
ASIA-Ogród w remoncie+Całkiem nowy mimo, że stary, po ogrodowiskowym remoncie (już prawie)
Mirka 18:47, 18 lut 2020


Dołączył: 01 lip 2012
Posty: 12324
Margerytka40 napisał(a)


Ich się nie da zmarnować. Przesadzaj spokojnie

Dzięki Asia
____________________
Mazowsze Mirkowy ogród )
TAR 19:13, 18 lut 2020


Dołączył: 16 sie 2016
Posty: 7297
Mowil mi, ze ma jeszcze kilka takich duzych ale klopotliwe do wysyłki, zdecydowalam sie na mniejsze swiadomie. wierze, ze ta moja cudowna gleba pomoze im we wzroscie. mam piekne miejsce dla niego a do pary dostanie obecnego czerwonego, ktorego musze przesadzic. Bedzie super.

Asia, ten pan mowil ze ma superanckie derenie chinskie China girl i Szmeterling (ale teho nie moge w necie znalezc) mam dwa takie derenie, sa boskie a Ty chyba cos chcialas kupic.
____________________
Ogrod nad bajorkiem
Margerytka40 19:27, 18 lut 2020


Dołączył: 12 lip 2016
Posty: 14758
TAR napisał(a)
Mowil mi, ze ma jeszcze kilka takich duzych ale klopotliwe do wysyłki, zdecydowalam sie na mniejsze swiadomie. wierze, ze ta moja cudowna gleba pomoze im we wzroscie. mam piene miejsce dla niego a do pary dostanie obecnego czerwonego, ktorego musze przesadzic. Bedzie super.

Asia, ten pan mowil ze ma superanckie derenie chinskie China girl i Szmeterling (ale teho nie nie w necie znalezc) mam dwa takie derenie, sa boskie a Ty chyba cos chcialas kupic.


Pewnie, że będzie super.
Tak, mnie też wspominał o tych dereniach ale nie chcę. Mam te swoje i starczy. Nie mam duszy kolekcjonera.
____________________
ASIA-Ogród w remoncie+Całkiem nowy mimo, że stary, po ogrodowiskowym remoncie (już prawie)
Margerytka40 19:28, 18 lut 2020


Dołączył: 12 lip 2016
Posty: 14758
Mirka napisał(a)

Dzięki Asia


Jak teraz przesadzisz nawet nie poczują
____________________
ASIA-Ogród w remoncie+Całkiem nowy mimo, że stary, po ogrodowiskowym remoncie (już prawie)
Anda 20:19, 18 lut 2020


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33374
TAR napisał(a)


Asia, ten pan mowil ze ma superanckie derenie chinskie China girl i Szmeterling (ale teho nie moge w necie znalezc) mam dwa takie derenie, sa boskie a Ty chyba cos chcialas kupic.


Tego?
https://www.baumschule-horstmann.de/shop/exec/product/724/9811/Chinesischer-Blumen-Hartriegel-Schmetterling.html
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
TAR 20:21, 18 lut 2020


Dołączył: 16 sie 2016
Posty: 7297
noo tego, super. zle zapisalam a to z niemiecka trzeba bylo
____________________
Ogrod nad bajorkiem
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies