Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród w remoncie

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród w remoncie

galgAsia 17:46, 18 lut 2020


Dołączył: 05 sie 2019
Posty: 10915
Asia, oczary cudne Będziesz miała z nich pociechę
U mnie dziś nie dało się podziałać outdorowo - wiatr, deszcz, śnieg, zimno - o nie, i tak jestem do przodu z frontem robót (chociaż Hani nie doścignę )
____________________
AsiaOgród bez reguł Nie możesz zatrzymać dnia. Ale możesz go nie stracić. XXX. Strata żadna, zysk możliwy, nauka pewna.
Anda 17:50, 18 lut 2020


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33374
Ten ciemiernik jest boski. Jaką masz tam ziemię?
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
Margerytka40 17:54, 18 lut 2020


Dołączył: 12 lip 2016
Posty: 14758
Co do wjazdowej oczarowej wymyśliłam



Przy bramie te dwa kółka to świerk zwykły i ten do cięcia pokazywany dzisiaj. Na końcu powtórzyłabym jakąś formę stożkową i że dwie, trzy poduchy. Jeszcze nie wiem z czego
Teraz derenie
Czerwone to d. Sibrica
Pomarańczowe to albo Magic Flame albo Anny's Winter Orange
Zielone to d, White Gold.
Ten kawałek zaznaczony szarą linią to takie tam. Nie sugerujcie się, zaznaczałam sobie ewentualną linię nasadzeń.
____________________
ASIA-Ogród w remoncie+Całkiem nowy mimo, że stary, po ogrodowiskowym remoncie (już prawie)
Margerytka40 18:02, 18 lut 2020


Dołączył: 12 lip 2016
Posty: 14758
Wiolu moje te zwykłe dopiero pączki pokazują ale i tak się cieszę bo to będzie ich pierwsze kwitnienie

Asiu dostałam powera bo zwolnienie mi się kończy i już mniej czasu będę miała. No ale z pogodą nie wygram. Hania to przodowniczka

Anda o dziwo taka sobie. Kiedyś były tam pokłady gruzu. Co mogłam wybrałam ale i tak jeszcze się kawalątki znajdują. One rosną leciutko na górce, gleba przygotowana standardowo. Piasek, obornik, mączka, kora. Wystawa wschodnia
____________________
ASIA-Ogród w remoncie+Całkiem nowy mimo, że stary, po ogrodowiskowym remoncie (już prawie)
Monia81 18:05, 18 lut 2020


Dołączył: 14 lut 2017
Posty: 8010
Asiu dziękuję zadereniujesz się na maxa ja się zastanawiam nad albo Ellegantissimą albo sibirica variegata, no i w sumie nie wiem którego wybrać... ach te wybory... buziaczki
____________________
Monika Monika-wymarzony sielankowy ogród
Anda 18:06, 18 lut 2020


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33374
Pokłady gruzu, czyli możliwe, że mocno zwapnowana gleba... Żyzne i przepuszczalne podłoże, odpowiednie światło. Pięknie Ci rosną te ciemierniki
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
Mirka 18:08, 18 lut 2020


Dołączył: 01 lip 2012
Posty: 12324
Asia bardzo ładna rabata będzie
A teraz mam pytanko Chcę przesadzić trawy ID czy ich nie zmarnuję?
____________________
Mazowsze Mirkowy ogród )
Margerytka40 18:09, 18 lut 2020


Dołączył: 12 lip 2016
Posty: 14758
Anda napisał(a)
Pokłady gruzu, czyli możliwe, że mocno zwapnowana gleba... Żyzne i przepuszczalne podłoże, odpowiednie światło. Pięknie Ci rosną te ciemierniki


Też myślę, że ten gruz im sprzyja
____________________
ASIA-Ogród w remoncie+Całkiem nowy mimo, że stary, po ogrodowiskowym remoncie (już prawie)
Pszczelarnia 18:09, 18 lut 2020


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 29256
Wygląda dobrze.
____________________
Ewa Pszczelarnia. Wizytówka
Margerytka40 18:12, 18 lut 2020


Dołączył: 12 lip 2016
Posty: 14758
Monia81 napisał(a)
Asiu dziękuję zadereniujesz się na maxa ja się zastanawiam nad albo Ellegantissimą albo sibirica variegata, no i w sumie nie wiem którego wybrać... ach te wybory... buziaczki


Ja bym wybrała Elegantissima. Moim zdaniem są ładniejsze ale to tylko moje zdanie. Trochę mam obawy, że za liściasto będzie z taką ilością dereni ale może zróżnicuję je trochę wysokością.
____________________
ASIA-Ogród w remoncie+Całkiem nowy mimo, że stary, po ogrodowiskowym remoncie (już prawie)
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies