Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród w remoncie

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród w remoncie

galgAsia 12:55, 02 lip 2020


Dołączył: 05 sie 2019
Posty: 10915
Asia, rondo z hakonkami i dereniem rozwala system Cudnie jest
Och, gdybym miała miejsce, od razu bym plagiatowała

Żółte hakonki rozrzuć bardziej. W mniejszej "kupie" nie będą biły po oczach, a rozjaśnią rabatę.
____________________
AsiaOgród bez reguł Nie możesz zatrzymać dnia. Ale możesz go nie stracić. XXX. Strata żadna, zysk możliwy, nauka pewna.
Makusia 13:33, 02 lip 2020


Dołączył: 24 mar 2016
Posty: 7692
Wysadziłaś wszystkie pomiędzy 8:41, a 12:31?????????
____________________
Marta Krok po kroku w tym natłoku
Margerytka40 14:13, 02 lip 2020


Dołączył: 12 lip 2016
Posty: 14758
galgAsia napisał(a)
Asia, rondo z hakonkami i dereniem rozwala system Cudnie jest
Och, gdybym miała miejsce, od razu bym plagiatowała

Żółte hakonki rozrzuć bardziej. W mniejszej "kupie" nie będą biły po oczach, a rozjaśnią rabatę.


Rondo zacznie wyglądać jeszcze fajniej jak dojdzie altana(M się zbiera ) a ja będę mogła posiedzieć wśród tych trawiastych fal

Nie widzę tam póki co miejsca na te żółtki, może kiedyś. Teraz wymyśliłam im miejscówkę przy ścieżce na frontową część a, że ścieżki jeszcze nie ma to wylądowały na zadupiu rabaty tak, że ich nie widać
____________________
ASIA-Ogród w remoncie+Całkiem nowy mimo, że stary, po ogrodowiskowym remoncie (już prawie)
Margerytka40 14:16, 02 lip 2020


Dołączył: 12 lip 2016
Posty: 14758
Makusia napisał(a)
Wysadziłaś wszystkie pomiędzy 8:41, a 12:31?????????


W między czasie jeszcze pobiegałam z nimi to tu, to tam ale, że nigdzie mi one póki co nie pasują. No to czekają aż się wezmę za następne rabaty
____________________
ASIA-Ogród w remoncie+Całkiem nowy mimo, że stary, po ogrodowiskowym remoncie (już prawie)
mrokasia 14:25, 02 lip 2020


Dołączył: 26 lip 2016
Posty: 17958
Margerytka40 napisał(a)


W między czasie jeszcze pobiegałam z nimi to tu, to tam ale, że nigdzie mi one póki co nie pasują. No to czekają aż się wezmę za następne rabaty

I co, lepiej Ci? Ja tak miałam po wysadzeniu pomarańczowo-czerwonych berberysów . Normalnie poczułam fizycznie ulgę i wewnętrzny spokój .
____________________
Kasia - Ogrodowe marzenie Mrokasi okolice Warszawy
Margerytka40 14:35, 02 lip 2020


Dołączył: 12 lip 2016
Posty: 14758
A tu dowód, że "kopiuj", "wklej" było




Śmiałki zaczynają


____________________
ASIA-Ogród w remoncie+Całkiem nowy mimo, że stary, po ogrodowiskowym remoncie (już prawie)
Margerytka40 14:40, 02 lip 2020


Dołączył: 12 lip 2016
Posty: 14758
mrokasia napisał(a)

I co, lepiej Ci? Ja tak miałam po wysadzeniu pomarańczowo-czerwonych berberysów . Normalnie poczułam fizycznie ulgę i wewnętrzny spokój .


Lepiej o tyle, że nic nie daje po oczach, ale dalej czegoś brakuje. Zastanawiam się czy nie powciskać tam hakone Albostriata (mam wsadzone na czarną godzinę w przechowalniku). Tyle, że nie na brzegu bo one jednak duże som
____________________
ASIA-Ogród w remoncie+Całkiem nowy mimo, że stary, po ogrodowiskowym remoncie (już prawie)
Kawa 15:18, 02 lip 2020


Dołączył: 26 maj 2015
Posty: 14911
oj Asik pięknie masz
szkoda że nie mem miejsca na te śmiałki marzy mi się taka chmurka bo cudnie wygląda!

na nasionka ciemiernika jestem chętna jakby co
____________________
Kamila-Droga do spełnienia
Margerytka40 15:34, 02 lip 2020


Dołączył: 12 lip 2016
Posty: 14758
Kawa napisał(a)
oj Asik pięknie masz
szkoda że nie mem miejsca na te śmiałki marzy mi się taka chmurka bo cudnie wygląda!

na nasionka ciemiernika jestem chętna jakby co


Ja się przed nimi broniłam bo nie zachwycały mnie pojedyńczo a teraz nie mog~ się napatrzeć. Nasionka jak tylko zbiorę to Ci wyślę, zaczynają pękać i codziennie po trochu zbieram
____________________
ASIA-Ogród w remoncie+Całkiem nowy mimo, że stary, po ogrodowiskowym remoncie (już prawie)
Mirka 15:40, 02 lip 2020


Dołączył: 01 lip 2012
Posty: 12324
Margerytka40 napisał(a)


Ja się przed nimi broniłam bo nie zachwycały mnie pojedyńczo a teraz nie mog~ się napatrzeć. Nasionka jak tylko zbiorę to Ci wyślę, zaczynają pękać i codziennie po trochu zbieram

Asia to i dla mnie zbierz parę nasionek jak można się jeszcze załapać
____________________
Mazowsze Mirkowy ogród )
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies