Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród w remoncie

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród w remoncie

Margerytka40 19:35, 02 paź 2020


Dołączył: 12 lip 2016
Posty: 14766
Gruszka_na_wierzbie napisał(a)
Ma potencjał to miejsce.
Dobry pomysł z tą ścieżką.


W przyszłym sezonie muszę trochę ciachać te żywopłotowe derenie. Ładne krzaczorki się już z nich zrobiły. Jeden tylko coś niedomaga nie wiedzieć czemu. Już bym chciała by wzdłuż tej ścieżki był busz. Trawkę pewnie wiosną posieję i mus złożyć do kupy nasadzenia
____________________
ASIA-Ogród w remoncie+Całkiem nowy mimo, że stary, po ogrodowiskowym remoncie (już prawie)
Wiolka5_7 20:07, 02 paź 2020


Dołączył: 05 lut 2013
Posty: 20653
Margerytka40 napisał(a)


Pewnie, że urosną i to szybciej niż myślimy
Nad berberysami właśnie dumam bo nie wiem jak to z rb będzie, czy utrzymam go w ryzach i jak z seslerią będzie wyglądał. W każdym bądź razie dwa krzaczki Admiration obsypałam wyżej ziemią niech gałązki puszczają korzonki. On bardzo łatwo się tak rozmnaża. Zobaczę czy coś jeszcze na tę rabatę dam, chcę może że trzy molinie Heidebraut np. Swoją drogą to muszę jeszcze teraz wykopać jedną molinię Heidebraut właśnie bo w samym środku kępy wyrósł mi rozplenicami. Pewnie się wysiała. Wiosną nie rozpoznam co jest co. Może by tak przy okazji podzielić. Nie pora na to ale ryzyk fizyk



Miałam wcześniej tam i Red barona ,ale bardzo się panoszył i poszedł gdzie indziej
Berberyski są fajne, lubię je
A wiesz ja też myślałam ,żeby 3 molinie heidebraut u siebie na tej rabacie dosadzić normalnie mamy te same pomysły w głowie
____________________
Wiola Malymi krokami - Ogrod Wioli *Wizytówka*
Magleska 20:22, 02 paź 2020


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18741
Asia
już fajnie wygląda
i fajne masz pomysły ....

a te ciski ,to kupowałaś stacjonarnie ,czy przez neta ? jak przez neta ,to dasz namiary
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Margerytka40 20:49, 02 paź 2020


Dołączył: 12 lip 2016
Posty: 14766
Magleska napisał(a)
Asia
już fajnie wygląda
i fajne masz pomysły ....

a te ciski ,to kupowałaś stacjonarnie ,czy przez neta ? jak przez neta ,to dasz namiary


Kupowałam na A. ale nie widzę teraz by była ta oferta. Szkoda bo chętnie bym sama dokupiła. Będę trzymać rękę na pulsie i jakby co dam Ci znać.

Teraz będę czekać na rozrost, Śmiałki dawały efekt niemal natychmiast. Ale teraz czuję, że tak po mojemu tam jest.
Dziś dosadziłam tam 300 irysków reticulata, są tam też czosnki i te irysy holenderskie. Z niecierpliwością będę czekać wiosny
Jeszcze na różance co# tam chcę zmienić, konkretnie to przód tej rabaty od frontu. Rośnie tam kocimiętka i nie podoba mi się. Albo za dużo jej albo w ogóle coś innego tam dam.
____________________
ASIA-Ogród w remoncie+Całkiem nowy mimo, że stary, po ogrodowiskowym remoncie (już prawie)
Margerytka40 20:50, 02 paź 2020


Dołączył: 12 lip 2016
Posty: 14766
Wiolka5_7 napisał(a)



Miałam wcześniej tam i Red barona ,ale bardzo się panoszył i poszedł gdzie indziej
Berberyski są fajne, lubię je
A wiesz ja też myślałam ,żeby 3 molinie heidebraut u siebie na tej rabacie dosadzić normalnie mamy te same pomysły w głowie


To sadzimy?
____________________
ASIA-Ogród w remoncie+Całkiem nowy mimo, że stary, po ogrodowiskowym remoncie (już prawie)
Iwonka 21:04, 02 paź 2020


Dołączył: 13 cze 2017
Posty: 4220
Ze trzy tygodnie temu podzieliłam 3 molinie Heidebraut i posadziłam w pobliżu doorenbosów. Raczej z boku, bo one mi wysoko kwitną. Uwielbiam tę molinię, to moja pierwsza. Oby się przyjęły
Kibicuję Waszym
____________________
Iwonka - Wzgórze chaosu
sylwia_slomc... 21:18, 02 paź 2020


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 82150
Magleska napisał(a)
Asia
już fajnie wygląda
i fajne masz pomysły ....

a te ciski ,to kupowałaś stacjonarnie ,czy przez neta ? jak przez neta ,to dasz namiary

Madzia Ty się już miałaś w cisy nie pakować(przypominam)
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
Wiolka5_7 22:37, 02 paź 2020


Dołączył: 05 lut 2013
Posty: 20653
Margerytka40 napisał(a)


To sadzimy?


Wiosną mus zakupić
____________________
Wiola Malymi krokami - Ogrod Wioli *Wizytówka*
ElzbietaFranka 23:37, 02 paź 2020


Dołączył: 14 kwi 2016
Posty: 13965
Asiu a gdzie kupowalas cisy z gołym korzeniem i w jakiej cenie.

Jak urośnie wszystko będzie ładnie.
Ja pod moimi brzozami nic nie sądzę, mam trawkę zwykła, brzozy to pijusy
Wiem, że po sezonie musiałabym wszystkie nasadzenia wykopywać.

Pozdrawiam
____________________
Ela-Wawa Ela-ptasi-gaj
Margerytka40 07:34, 03 paź 2020


Dołączył: 12 lip 2016
Posty: 14766
Wiolka5_7 napisał(a)


Wiosną mus zakupić


____________________
ASIA-Ogród w remoncie+Całkiem nowy mimo, że stary, po ogrodowiskowym remoncie (już prawie)
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies