Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród w remoncie

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród w remoncie

TAR 13:45, 30 wrz 2020


Dołączył: 16 sie 2016
Posty: 7298
ale masz powera, ja wczoraj wsadzilam kilka doniczek i wrocilam umeczona jak kon po westernie, coraz mniej sil i checi na rewolucje ogrodowe. moze wiosna bedzie lepiej, planuje cwiczyc zeby formy nie tracic
____________________
Ogrod nad bajorkiem
Margerytka40 14:09, 30 wrz 2020


Dołączył: 12 lip 2016
Posty: 14758
TAR napisał(a)
ale masz powera, ja wczoraj wsadzilam kilka doniczek i wrocilam umeczona jak kon po westernie, coraz mniej sil i checi na rewolucje ogrodowe. moze wiosna bedzie lepiej, planuje cwiczyc zeby formy nie tracic


Właśnie nie mam powera ale jak patrzę na te nie zrobione miejsca to mnie skręca. Ile zrobię to zrobię zawsze do przodu
____________________
ASIA-Ogród w remoncie+Całkiem nowy mimo, że stary, po ogrodowiskowym remoncie (już prawie)
Iwonka 18:46, 30 wrz 2020


Dołączył: 13 cze 2017
Posty: 4166
Ale super te nowe fotki, fajnie widać z czym walczyłaś
Masz niesamowicie duże rabaty. Dlatego ścieżka trawiasta w nich jest rewelacyjna.
Fajnie na zbliżeniach wyglądają hortensje po przesadzeniu i ten żywopłocik z kulami.
Jak widzę u ciebie jednolite nasadzenie pod brzozami to mam ochotę włożyć granat w moją nową rabatę
Ale już sadząc miałam plan B więc jak przyszły sezon pokaże, że nadmiar to nie moja bajka będzie przesadzanie.
____________________
Iwonka - Wzgórze chaosu
Ania111 19:49, 30 wrz 2020


Dołączył: 03 wrz 2019
Posty: 4633
Margerytka40 napisał(a)





Asiu ,
widzę , że dzisiaj kolejny bardzo pracowity dzień
kiedy Ty kobieto odpoczniesz
____________________
Ania Spelnione marzenie
Margerytka40 20:35, 30 wrz 2020


Dołączył: 12 lip 2016
Posty: 14758
Ania111 napisał(a)


Asiu ,
widzę , że dzisiaj kolejny bardzo pracowity dzień
kiedy Ty kobieto odpoczniesz


Aniu powolutku sobie robię, nie mam parcia żeby już natychmiast. Takie dni bardzo lubię bo widać, że coś zrobione. Szkoda tylko, że codziennie deszcz przerywa mi pracę
____________________
ASIA-Ogród w remoncie+Całkiem nowy mimo, że stary, po ogrodowiskowym remoncie (już prawie)
Margerytka40 20:45, 30 wrz 2020


Dołączył: 12 lip 2016
Posty: 14758
Iwonka napisał(a)
Ale super te nowe fotki, fajnie widać z czym walczyłaś
Masz niesamowicie duże rabaty. Dlatego ścieżka trawiasta w nich jest rewelacyjna.
Fajnie na zbliżeniach wyglądają hortensje po przesadzeniu i ten żywopłocik z kulami.
Jak widzę u ciebie jednolite nasadzenie pod brzozami to mam ochotę włożyć granat w moją nową rabatę
Ale już sadząc miałam plan B więc jak przyszły sezon pokaże, że nadmiar to nie moja bajka będzie przesadzanie.


Też mi się ta rabata bardziej widzi po przeróbce. Hortki trochę luźniej, mniej, jest oddech. Ha, a ja właśnie chętnie bym pod tymi brzozami trochę namieszała. Nie wiem, może jeszcze wymienię tę śmiałki na seslerię. Zamiast red barona dałabym tam wtedy berberysy czerwone. Zbyt szybko z nich zrezygnowałam, brakuje mi ich w ogrodzie zwłaszcza teraz, jesienią. Dają kolorek. Pasowały by przed seslerie. Nie wymyśliłam jeszcze tylko co w sesleriia. Chcę ze trzy krzaczki niewysokie. Mam trzmielina Compakta ale może za dużo czerwonego tam jesienią będzie wtedy?
____________________
ASIA-Ogród w remoncie+Całkiem nowy mimo, że stary, po ogrodowiskowym remoncie (już prawie)
Kawa 08:00, 01 paź 2020


Dołączył: 26 maj 2015
Posty: 14911
Asia chociaż jestem fanką hortek w masie rzeczywiście twoje po rozsadzeniu lepiej wyglądają
no ale one sa takie wypaśne że wow

piękne te twoje rabaciska
ja już nic ogrodowo nie działam
z różnych względów

a do tego strasznie mi się nic nie chce i pogoda nie sprzyja


a nasionka ciemiernika cuchnacego mi wysleśz?
____________________
Kamila-Droga do spełnienia
Margerytka40 08:40, 01 paź 2020


Dołączył: 12 lip 2016
Posty: 14758
Kawa napisał(a)
Asia chociaż jestem fanką hortek w masie rzeczywiście twoje po rozsadzeniu lepiej wyglądają
no ale one sa takie wypaśne że wow

piękne te twoje rabaciska
ja już nic ogrodowo nie działam
z różnych względów

a do tego strasznie mi się nic nie chce i pogoda nie sprzyja


a nasionka ciemiernika cuchnacego mi wysleśz?


Kamiś dobrze, że przypomniałaś. W poniedziałek robię dzień wysyłkowy. Ktoś jeszcze chciał tego ciemiernika, niech się zgłosi bo nie zapisałam i wyleciało
Hortki to Phantom, one kolosy rosną. Te dwie starsze mają pewnie już z 1,5 szerokości jak kwitną i chcę je prowadzić na takie spore krzewy. W tym ścisku nie było dobrze dla oka. Ja dziś nie wiem czy coś zrobię. Chciałam pokopać dalej ale ulało u nas wczoraj wieczorem i ciężko wejść a tam mam tak trochę gliniasto, boję się, że mnie wessie
____________________
ASIA-Ogród w remoncie+Całkiem nowy mimo, że stary, po ogrodowiskowym remoncie (już prawie)
Margerytka40 08:48, 01 paź 2020


Dołączył: 12 lip 2016
Posty: 14758
Wczoraj się uśmiałam z mojego M. Jak przyjechał z pracy i zobaczył tę nowo wyznaczoną ścieżkę to wiecie co powiedział? "To takie szerokie ma być?". No ewenement, mało który tu na forum nie broni trawki
____________________
ASIA-Ogród w remoncie+Całkiem nowy mimo, że stary, po ogrodowiskowym remoncie (już prawie)
MartaCho 08:53, 01 paź 2020

Dołączył: 28 sie 2017
Posty: 2168
A mój ostatnio powiedział, żebym zrobiła rabatkę wzdłuż chodnika- przed oknem kuchennym, przejście do tarasu, bo co roku wypala tam trawę. Miód na serce! Więc jak tylko już skończymy sezon, to zgłoszę się z planowaniem
____________________
Marta Ogród zacząć czas
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies