Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród w remoncie

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród w remoncie

Margerytka40 22:05, 15 maj 2018


Dołączył: 12 lip 2016
Posty: 14761
Widzę ,że moje pomysły raczej kiepskie bo cisza zapadła. No to może tak



Albo w wersji z trzema
____________________
ASIA-Ogród w remoncie+Całkiem nowy mimo, że stary, po ogrodowiskowym remoncie (już prawie)
Mariposa 22:12, 15 maj 2018


Dołączył: 29 gru 2017
Posty: 1335
Asiu, podglądam, ale nie pomogę, bo w projektowaniu jeszcze zielona jestem! Ale trzymam kciuki, bo widzę, że idziesz jak burza!
____________________
Ela Motylogród
Margerytka40 22:25, 15 maj 2018


Dołączył: 12 lip 2016
Posty: 14761
Mariposa napisał(a)
Asiu, podglądam, ale nie pomogę, bo w projektowaniu jeszcze zielona jestem! Ale trzymam kciuki, bo widzę, że idziesz jak burza!


W planowaniu czy w ogrodzie? . W ogrodzie to dziś przeorałam prawie całą frontową. Nie czuję pleców i rąk
____________________
ASIA-Ogród w remoncie+Całkiem nowy mimo, że stary, po ogrodowiskowym remoncie (już prawie)
Mariposa 22:52, 15 maj 2018


Dołączył: 29 gru 2017
Posty: 1335
Myślałam o ogrodzie, bo ostatnio przejeżdżałam i widać, ile się dzieje!
____________________
Ela Motylogród
Margerytka40 07:08, 16 maj 2018


Dołączył: 12 lip 2016
Posty: 14761
Mariposa napisał(a)
Myślałam o ogrodzie, bo ostatnio przejeżdżałam i widać, ile się dzieje!


Ciiiii
____________________
ASIA-Ogród w remoncie+Całkiem nowy mimo, że stary, po ogrodowiskowym remoncie (już prawie)
Margerytka40 07:13, 16 maj 2018


Dołączył: 12 lip 2016
Posty: 14761
Tak w ogòle to wymyśliłam sobie tak szpaler Anabelek



Tiaaa,no wiem ,że to planowanie od doopy strony jest ale to na ten czas moje najbardziej chciane chciejstwo jest i już ,
____________________
ASIA-Ogród w remoncie+Całkiem nowy mimo, że stary, po ogrodowiskowym remoncie (już prawie)
makadamia 09:44, 16 maj 2018


Dołączył: 25 kwi 2016
Posty: 10110
Asiu, nie odniosłam się do propozycji, bo ich jeszcze dobrze nie przemyślałam. Chwilowo byłam zajęta burzliwą dyskusją w moim wątku, na temat ograniczenia gatunków. Na temat jednej mikroskopijnej rabatki natrzaskałam więcej postów, niż Ty na temat całego swojego frontu - i z dużo gorszym skutkiem.

Przydałyby się nowe zdjęcia. Z których punktów najbardziej widoczny jest ten róg? Czy wytyczyłaś tam już kształt rabaty?

Na pewno nie robiłabym takiej linii prostej jak narysowałaś w tym poście na górze strony. Któraś z tych wcześniejszych, zaokrąglonych wersji. Nie wiem jeszcze która.

Szpaler anabelek jak najbardziej może być. Za nimi myślę nad jakimiś pięknymi krzaczorami - Ursa Major ostatnio superowe u siebie pokazywała.

Pamiętam, że oprócz tych dwóch świerków w samym roku masz jeszcze świerki koło tego lasku brzozowego, na skraju przyszłej kwaśnej. I że jakiś czas temu dyskutowałyśmy, czy ma być jeden, czy trzy. Jakieś decyzje zostały podjęte w tym temacie?
____________________
Asia-podmiejski ogrodek
Margerytka40 10:14, 16 maj 2018


Dołączył: 12 lip 2016
Posty: 14761
makadamia napisał(a)
Asiu, nie odniosłam się do propozycji, bo ich jeszcze dobrze nie przemyślałam. Chwilowo byłam zajęta burzliwą dyskusją w moim wątku, na temat ograniczenia gatunków. Na temat jednej mikroskopijnej rabatki natrzaskałam więcej postów, niż Ty na temat całego swojego frontu - i z dużo gorszym skutkiem.

Przydałyby się nowe zdjęcia. Z których punktów najbardziej widoczny jest ten róg? Czy wytyczyłaś tam już kształt rabaty?

Na pewno nie robiłabym takiej linii prostej jak narysowałaś w tym poście na górze strony. Któraś z tych wcześniejszych, zaokrąglonych wersji. Nie wiem jeszcze która.

Szpaler anabelek jak najbardziej może być. Za nimi myślę nad jakimiś pięknymi krzaczorami - Ursa Major ostatnio superowe u siebie pokazywała.

Pamiętam, że oprócz tych dwóch świerków w samym roku masz jeszcze świerki koło tego lasku brzozowego, na skraju przyszłej kwaśnej. I że jakiś czas temu dyskutowałyśmy, czy ma być jeden, czy trzy. Jakieś decyzje zostały podjęte w tym temacie?


Dyskusję u Ciebie obserwuję ale siedzę cicho bo to nie do końca mój klimat,wiesz nie moja przestrzeń
Kształt rabaty mam tam wytyczony od jesieni aczkolwiek darń nie zdarta bo wolę kosić trawę niż pielić puste rabaty. Najbardziej to to miejsce widać z altany,u mnie wszystko widać z altany . Świerki sobie rosną tam gdzie rosły i czekają na razie bo może ni stąd ni z owąd nagle gdzieś się wpasują.

U Ursy widziałam kalinę
____________________
ASIA-Ogród w remoncie+Całkiem nowy mimo, że stary, po ogrodowiskowym remoncie (już prawie)
Makusia 10:48, 16 maj 2018


Dołączył: 24 mar 2016
Posty: 7692
Boszzzzz....Twój projekt uzmysławia mi, jak ja się kompletnie nie znam...dwa lata, a dla mnie nadal sa to kółeczka na kartce i wyobrazić sobie nie jak nie potrafię, czy lepiej z anabelkami, czy taka roślina będzie pasować, czy potrzebne pięterko,.....no nic, a nic
Poczekam jednak na efekt Twoich przemyśleń
____________________
Marta Krok po kroku w tym natłoku
Margerytka40 12:03, 16 maj 2018


Dołączył: 12 lip 2016
Posty: 14761
Wiekowe lawendy dają czadu



Hosty też niczego sobie


Czosnku malutkie,pewnie przydałoby się je wykopać.


____________________
ASIA-Ogród w remoncie+Całkiem nowy mimo, że stary, po ogrodowiskowym remoncie (już prawie)
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies