Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród w remoncie

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród w remoncie

Mariposa 15:47, 03 sty 2019


Dołączył: 29 gru 2017
Posty: 1335
Margerytka40 napisał(a)


Mają tam być Lady off Shalott, Lady Emma Hamilton, Mandarin i Bentheimer Gold po kilka sztuk każdej. Chyba faktycznie dadzą radę co nie co zasłonić


Popatrzyłam na Twoje róże, widzę, że idziesz w jedną tonację
____________________
Ela Motylogród
Margerytka40 17:50, 03 sty 2019


Dołączył: 12 lip 2016
Posty: 14758
Mariposa napisał(a)


Popatrzyłam na Twoje róże, widzę, że idziesz w jedną tonację


Tak Elu bo tylko w tej właśnie tonacji róże są dla mnie do przyjęciai właściwie to ja nie różana jestem ale zestawienie pomarańczu z odcieniami niebieskiego i może szczyptą magenty bardzo mnie przemawia. Zobaczę jak mi się uda ten koktajl
____________________
ASIA-Ogród w remoncie+Całkiem nowy mimo, że stary, po ogrodowiskowym remoncie (już prawie)
Margerytka40 18:04, 03 sty 2019


Dołączył: 12 lip 2016
Posty: 14758
Nikita napisał(a)
A u Ciebie jak zwykle się dzieje....świąteczne dekoracje i kolaż iście letnio-ogrodowy!!!

PS. Bombki na choince śliczne, co było "szablonem" bo bardzo duże się wydają.


Bombki różnej wielkości ale raczej większe niż te duże ze sklepu. Bez szablonu robione, dopiero po udzierganiu nadaje im formę 3d na balonie.
Już bym chciała wiosnę to coś by się działo, teraz to tylko namiastka
____________________
ASIA-Ogród w remoncie+Całkiem nowy mimo, że stary, po ogrodowiskowym remoncie (już prawie)
Nikita 20:13, 03 sty 2019


Dołączył: 03 sty 2014
Posty: 5919
Margerytka40 napisał(a)
Bombki różnej wielkości ale raczej większe niż te duże ze sklepu. Bez szablonu robione, dopiero po udzierganiu nadaje im formę 3d na balonie.
Już bym chciała wiosnę to coś by się działo, teraz to tylko namiastka

No coś ty? Dopiero po zrobieniu nadajesz kształt? Ja myślałam, że od początku dziergasz bombki wokół jakiejś specjalnej kuli.
____________________
Nikita -Szmaragdowy Zakątek / Wizytówka / Wizytówka-portrety host
Margerytka40 22:52, 03 sty 2019


Dołączył: 12 lip 2016
Posty: 14758
Nikita napisał(a)

No coś ty? Dopiero po zrobieniu nadajesz kształt? Ja myślałam, że od początku dziergasz bombki wokół jakiejś specjalnej kuli.


W środku tych bombek nic nie ma, trzymają formę usztywnione vikolem i ługą. Można na gotowych formach np akrylowych ale one na taką ilość bombek sporo by kosztowały, no i jeszcze dodatkowa trudność by była by dopasować rozmiar. Na balonikach jest najprościej. Robisz bombkę, moczysz w miksturze usztywniającej, wkładasz balonik i nadmuchujesz go by szydełkowa forma nabrała kształtu. Suszysz i przekłuwasz balon, który łatwo wychodzi i już - cieszysz się z efektów
____________________
ASIA-Ogród w remoncie+Całkiem nowy mimo, że stary, po ogrodowiskowym remoncie (już prawie)
Margerytka40 00:03, 04 sty 2019


Dołączył: 12 lip 2016
Posty: 14758
Wracając do róż, podeślijcie mi proszę na pw nazwy sprawdzonych sklepów. Zielona jestem w tym temacie
____________________
ASIA-Ogród w remoncie+Całkiem nowy mimo, że stary, po ogrodowiskowym remoncie (już prawie)
Magleska 19:26, 04 sty 2019


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18613
Poczytałam o planach ..... powodzenia dla nas Wszystkich
....nie nadrobię zaległości niestety ....ale do bombek szydełkowych wróciłam ....cuuuuudne zdolniacha jesteś
Najlepszego i Spełnienia Marzeń i Planów
Buziaki
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
anabuko1 21:32, 04 sty 2019


Dołączył: 28 gru 2013
Posty: 23577
Asiu, to życzę aby te wszystkie plany się zrealizowały.
____________________
Ania***Dębowe zakątki 2***Dębowe zakątki 1*** Moja wizytówka
an_tre 21:44, 04 sty 2019


Dołączył: 01 lut 2011
Posty: 22388
Asiu obejrzałam twoją galerię dzierganych bombek, są cudowne
nigdy nie brałam się za ich wykonanie, dziergam dzwonki, gwiazdki i aniołki
Wszystkiego najpiękniejszego w Nowym Roku
____________________
Rajski Ogród Ani + Rajski ogród Ani 2... niekończące się marzenie... http://www.ogrodowisko.pl/watek/2691-maj-2012-duszniki-zdroj-park-zdrojowy-i-okolice http://www.ogrodowisko.pl/watek/1966-ogrod-w-lubiechowie-kolo-ksiaza
sylwia_slomc... 22:49, 04 sty 2019


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 82040
Plany różane, i znów będzie się działo, trzymam kciuki za udane zamówienia
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies