Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród w remoncie

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród w remoncie

Margerytka40 08:56, 29 kwi 2019


Dołączył: 12 lip 2016
Posty: 14758
Przymiarki



A to stewarcja, na razie nic wielkiego



Jakby ją dać na ten cypelek zamiast controversy


A C. może gdzieś w głębi tej rabaty? Zaświtała mi myśl by dać dwa te derenie z tyłu po bokach stewartii, tylko czy nie za dużo tam tego będzie, czy nie za cieniście się zrobi. I czy stewartia z hortami ogrodowymi to dobry zestaw? Mieszam bardzo
____________________
ASIA-Ogród w remoncie+Całkiem nowy mimo, że stary, po ogrodowiskowym remoncie (już prawie)
AgataP 09:31, 29 kwi 2019


Dołączył: 20 cze 2014
Posty: 7769
Margerytka40 napisał(a)
Przymiarki



A to stewarcja, na razie nic wielkiego



Jakby ją dać na ten cypelek zamiast controversy


A C. może gdzieś w głębi tej rabaty? Zaświtała mi myśl by dać dwa te derenie z tyłu po bokach stewartii, tylko czy nie za dużo tam tego będzie, czy nie za cieniście się zrobi. I czy stewartia z hortami ogrodowymi to dobry zestaw? Mieszam bardzo


Masz tego terenu do obrobienia bardzo mi się podoba to co tworzysz... rób więcej zdjęć całościowych, bo ukazują nakład Twojej pracy i zamysł kompozycji
____________________
Z Pszenicznej...
Margerytka40 10:04, 29 kwi 2019


Dołączył: 12 lip 2016
Posty: 14758
AgataP napisał(a)


Masz tego terenu do obrobienia bardzo mi się podoba to co tworzysz... rób więcej zdjęć całościowych, bo ukazują nakład Twojej pracy i zamysł kompozycji


Nie pokazuję szerszych kadrów bo jeszcze mam totalny rozgardiasz, stare miesza się z nowym i tak na pewno to tylko ja wiem chyba co do czego i to jak mocno wytężę zmysł wyobraźni. Gdyby choć już tych pozostałości rabat na środku nie było to jakoś bardziej przejrzyście by się zrobiło a tak to nie wiadomo o co chodzi dla przeciętnego oglądacza. No niestety nie wyrabiam z wszystkim a na tych rabatach do usunięcia jeszcze kilka roślin których póki co nie chcę się pozbywać a przesadzić nie mam pojęcia gdzie i tak sobie to wszystko razem rośnie
____________________
ASIA-Ogród w remoncie+Całkiem nowy mimo, że stary, po ogrodowiskowym remoncie (już prawie)
makadamia 11:11, 29 kwi 2019


Dołączył: 25 kwi 2016
Posty: 10110
Nie mam jeszcze pomysłu na stewarcję, ale controversy na pewno bym nie przenosiła wgłąb rabaty.
To taka gwiazda, że tylko na frontowe miejsca pasuje
____________________
Asia-podmiejski ogrodek
Margerytka40 12:00, 29 kwi 2019


Dołączył: 12 lip 2016
Posty: 14758
No to pomyślę jeszcze, a o śś nic nie powiesz? Wiem, co oznacza milczeniea ja tak patrzę na nią i mam wrażenie, że jeszcze jedna by mi tam weszła
____________________
ASIA-Ogród w remoncie+Całkiem nowy mimo, że stary, po ogrodowiskowym remoncie (już prawie)
makadamia 12:16, 29 kwi 2019


Dołączył: 25 kwi 2016
Posty: 10110
Ja też wiem, ale to nie ten przypadek

Nic nie napisałam, bo nie doszłam do konstruktywnych wniosków.

Drzewko jakieś zdecydowanie by się tam przydało.
Ale taka jedna stercząca śś robi dziwne wrażenie. Za bardzo odstaje od reszty. Trzeba by jej dodać jakieś towarzystwo, żeby jakieś łagodniejsze przejście było.
Jeśli śś jest wysoka i smukła, to coś niższego i rozłożystego by się przydało. Ta stewarcja chyba nie bardzo.
Może w takim razie tego derenia controversa tutaj dać, a stewarcję na cypelek (tak, wiem, że przed chwilą pisałam, żeby go nie ruszać).
Plan nasadzeń trzeba by pewnie lekko skorygować.
____________________
Asia-podmiejski ogrodek
Margerytka40 12:22, 29 kwi 2019


Dołączył: 12 lip 2016
Posty: 14758
Mnie się wydaje, że jakbym jeszcze jedną śś dosadziła byłoby dobrze, nie chciałabym tam już kolejnego gatunku bo i tak już tam namieszane jak na moje oko, minimalistyczne bardziej
____________________
ASIA-Ogród w remoncie+Całkiem nowy mimo, że stary, po ogrodowiskowym remoncie (już prawie)
makadamia 12:26, 29 kwi 2019


Dołączył: 25 kwi 2016
Posty: 10110
Dwieee?
A nie lepiej od razu trzy i byłby wtedy normalny szpaler?
____________________
Asia-podmiejski ogrodek
Margerytka40 12:37, 29 kwi 2019


Dołączył: 12 lip 2016
Posty: 14758
Gdyby miały być trzy to musiałyby być co 2,70 m, wystarczy?
____________________
ASIA-Ogród w remoncie+Całkiem nowy mimo, że stary, po ogrodowiskowym remoncie (już prawie)
Kawa 12:40, 29 kwi 2019


Dołączył: 26 maj 2015
Posty: 14911
ojej
Asia nowe zakupy!!
ja też planuję może coś po weekendzie kupię!!
Ładna ta śś no ta stewartia też
____________________
Kamila-Droga do spełnienia
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies