Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród w remoncie

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród w remoncie

Margerytka40 07:07, 29 kwi 2019


Dołączył: 12 lip 2016
Posty: 14758
Magleska napisał(a)
hihi .....skąd ja znam takie nieplanowane zakupy już nieraz poległam w ulubionym sklepie ….a później chodzę i szukam ,gdzie im miejscówkę znaleźć


Rzadko mi się zdarza taki poryw, raczej staram się kupować rośliny dla których mam miejscówkę. Śś gdzieś tam rozważałam w myślach tylko musiałam ją zobaczyć. To taka trochę inna śś, bardziej w drzewo rośnie. Zobaczę jak będzie się przebarwiać jesienią bo zależy mi na tym by był na tej rabacie jakiś ładny czerwonawy akcent. Stewarcja to też przebarwiający się krzew a po latach nawet drzewko. Do tego w starszym wieku ma piękną korę, coś jak platan. Mam ochotę posadzić ją w miejscu, gdzie byłaby wyeksponowana. Tylko trudno mi wybrać. Dobrze wyglądałaby na cypelku kwaśnej rabaty tylko tam wsadziłam już derenia controversa. Już mi przemknęło by jego eksmitować gdzie indziej
____________________
ASIA-Ogród w remoncie+Całkiem nowy mimo, że stary, po ogrodowiskowym remoncie (już prawie)
Margerytka40 07:12, 29 kwi 2019


Dołączył: 12 lip 2016
Posty: 14758
mrokasia napisał(a)
No to ładne te zakupy poczyniłaś! Ja dziś rozmawiałam z eM o zmianach na frontowej i delikatnie uświadomiłam mu ile takie trzy drzewka mogą kosztować. Jakoś przełknął. Może dlatego, że wcześniej zrobiliśmy plan jak posadzić przy biurze to co wykopię przy domu... .


Mój M to już nawet się nie dopytuje o koszty, chyba stwierdził, że nie ma sensu bo i tak jak coś postanowię to nie ma zmiłuj. Zakupy też mi się podobają tyle, że lekki kłopot z nimiale dam radę
____________________
ASIA-Ogród w remoncie+Całkiem nowy mimo, że stary, po ogrodowiskowym remoncie (już prawie)
Margerytka40 07:14, 29 kwi 2019


Dołączył: 12 lip 2016
Posty: 14758
Zakrecona napisał(a)
Śś na pewno będzie piękna, a drugi nabytek lecę wygooglować


Drugi zakup to taka perełka, trzeba przemyśleć miejsce dla niego
____________________
ASIA-Ogród w remoncie+Całkiem nowy mimo, że stary, po ogrodowiskowym remoncie (już prawie)
Margerytka40 07:46, 29 kwi 2019


Dołączył: 12 lip 2016
Posty: 14758
Popadało u mnie trochę wczoraj od południa i w nocy chyba też jeszcze. Roślinki jakby drugie życie dostały. Świetna pogoda na sadzenie. Zaraz biorę się za robotę
____________________
ASIA-Ogród w remoncie+Całkiem nowy mimo, że stary, po ogrodowiskowym remoncie (już prawie)
jolanka 07:50, 29 kwi 2019


Dołączył: 08 sie 2015
Posty: 16448
Dobrze, ze trochę popadało, od razu lepiej się oddycha.
U mnie tez wczoraj i w nocy cały czas kroiło, delikatnie co prawda ale rośliny od razu inaczej wyglądają.
____________________
jolanka ogród z uśmiechem
Wiolka5_7 07:52, 29 kwi 2019


Dołączył: 05 lut 2013
Posty: 20490
Nareszcie i u mnie lało w nocy Będzie się chwasty dobrze wyrywać
____________________
Wiola Malymi krokami - Ogrod Wioli *Wizytówka*
mrokasia 08:11, 29 kwi 2019


Dołączył: 26 lip 2016
Posty: 18004
U mnie bardziej wilgotno niż mokro. EM po spacerze z psem po polach powiedział, że mokro tylko po wierzchu, pod spodem pył...
Dobrze Ci, możesz działać, ja do roboty jadę... może coś grzebnę po południu...
____________________
Kasia - Ogrodowe marzenie Mrokasi okolice Warszawy
Margerytka40 08:11, 29 kwi 2019


Dołączył: 12 lip 2016
Posty: 14758
jolanka napisał(a)
Dobrze, ze trochę popadało, od razu lepiej się oddycha.
U mnie tez wczoraj i w nocy cały czas kroiło, delikatnie co prawda ale rośliny od razu inaczej wyglądają.


Taki delikatny deszczyk najlepszy, mógłby dłużej popadać. Pochmurno jest więc może jeszcze podleje
____________________
ASIA-Ogród w remoncie+Całkiem nowy mimo, że stary, po ogrodowiskowym remoncie (już prawie)
Margerytka40 08:13, 29 kwi 2019


Dołączył: 12 lip 2016
Posty: 14758
Wiolka5_7 napisał(a)
Nareszcie i u mnie lało w nocy Będzie się chwasty dobrze wyrywać


No po deszczu nie tylko roślinki ruszą. Chwaściska też
____________________
ASIA-Ogród w remoncie+Całkiem nowy mimo, że stary, po ogrodowiskowym remoncie (już prawie)
Margerytka40 08:15, 29 kwi 2019


Dołączył: 12 lip 2016
Posty: 14758
mrokasia napisał(a)
U mnie bardziej wilgotno niż mokro. EM po spacerze z psem po polach powiedział, że mokro tylko po wierzchu, pod spodem pył...
Dobrze Ci, możesz działać, ja do roboty jadę... może coś grzebnę po południu...


Na tyle co nie padało to teraz taki deszczyk kilka dni by mógł popadać. Ja mam ostatni dzień urlopu, zamierzam zatyrać się ogrodowo
____________________
ASIA-Ogród w remoncie+Całkiem nowy mimo, że stary, po ogrodowiskowym remoncie (już prawie)
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies