Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród w remoncie

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród w remoncie

Kawa 12:41, 29 kwi 2019


Dołączył: 26 maj 2015
Posty: 14911
aaa i jak ty to wszystko ogarniasz że cię chwasty nie zjadają?
____________________
Kamila-Droga do spełnienia
Margerytka40 12:46, 29 kwi 2019


Dołączył: 12 lip 2016
Posty: 14758
Zjadają, tylko nie pokazuję. Zakupy niekontrolowane
____________________
ASIA-Ogród w remoncie+Całkiem nowy mimo, że stary, po ogrodowiskowym remoncie (już prawie)
Margerytka40 12:51, 29 kwi 2019


Dołączył: 12 lip 2016
Posty: 14758
Piszą, że şrednica korony tych śś to 4, 5 m może więc by wcisnął 3. A stewartia nie mogłaby być na tym kawałku między świerkami a pissardii, tam mam lukę. Trochę byłaby może mało wyeksponowana ale no tam mam miejsce, trzeba by tylko jedną hortkę eksmitować
____________________
ASIA-Ogród w remoncie+Całkiem nowy mimo, że stary, po ogrodowiskowym remoncie (już prawie)
Margerytka40 18:45, 29 kwi 2019


Dołączył: 12 lip 2016
Posty: 14758
Podjęłam decyzję i dokupię jeszcze dwie te Śś, śliczne są. Posadziłam na razie tę jedną i podoba mi się bardzo a wizja z trzema podoba mi się jeszcze bardziej. Muszę zadzwonić do siosry niech poczyni mi zakup bo to koło niej ta szkółka, ja już daruję sobie wizytę tam
Pada i burza właśnie przeszła, na moje wsadzone dziś drzewka pada
____________________
ASIA-Ogród w remoncie+Całkiem nowy mimo, że stary, po ogrodowiskowym remoncie (już prawie)
Magleska 19:37, 29 kwi 2019


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18729
fajnie będzie z trzema ŚŚ- kami ...…

mi się one bardzo podobają ,ale już nie mam miejsca buuu
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Wiolka5_7 20:49, 29 kwi 2019


Dołączył: 05 lut 2013
Posty: 20623
Też popieram posadzenie 3 szt. Śś u mnie właśnie przeszła burza i ulewa...dolało solidnie
____________________
Wiola Malymi krokami - Ogrod Wioli *Wizytówka*
mrokasia 21:12, 29 kwi 2019


Dołączył: 26 lip 2016
Posty: 18121
Margerytka40 napisał(a)
Podjęłam decyzję i dokupię jeszcze dwie te Śś, śliczne są. Posadziłam na razie tę jedną i podoba mi się bardzo a wizja z trzema podoba mi się jeszcze bardziej.


I bardzo dobrze . Będzie fajny szpaler .
____________________
Kasia - Ogrodowe marzenie Mrokasi okolice Warszawy
Margerytka40 21:24, 29 kwi 2019


Dołączył: 12 lip 2016
Posty: 14758
Magleska napisał(a)
fajnie będzie z trzema ŚŚ- kami ...…

mi się one bardzo podobają ,ale już nie mam miejsca buuu


Ty masz już pięknie obsadzone, też pewnie za trochę będę narzekać, że nie mam miejsca ale na razie sadzę wszystko w masie żeby szybciej wolnych miejsc nie było
____________________
ASIA-Ogród w remoncie+Całkiem nowy mimo, że stary, po ogrodowiskowym remoncie (już prawie)
Gruszka_na_w... 21:25, 29 kwi 2019


Dołączył: 28 gru 2015
Posty: 22090
Margerytka40 napisał(a)
Podjęłam decyzję i dokupię jeszcze dwie te Śś, śliczne są. Posadziłam na razie tę jedną i podoba mi się bardzo a wizja z trzema podoba mi się jeszcze bardziej. Muszę zadzwonić do siosry niech poczyni mi zakup bo to koło niej ta szkółka, ja już daruję sobie wizytę tam
Pada i burza właśnie przeszła, na moje wsadzone dziś drzewka pada


Jak ja lubię czytać takie teksty.
Pomysł z dokupieniem popieram.
____________________
Hania-To tu- to tam-łopatkę mam! "Przyjemność ma się do szczęścia mniej więcej tak, jak drzewo do ogrodu; nie ma ogrodu bez drzew, ale drzewa, nawet w wielkiej ilości, nie stanowią jeszcze ogrodu." ~ Władysław Tatarkiewicz
Margerytka40 21:29, 29 kwi 2019


Dołączył: 12 lip 2016
Posty: 14758
Wiolka5_7 napisał(a)
Też popieram posadzenie 3 szt. Śś u mnie właśnie przeszła burza i ulewa...dolało solidnie


Fajnie, że Ci podlało. U siostry M przeszła nawałnica z gradem. Właśnie dzwoniła, wszystkie liście z drzew otrzepało. Tak to bym nie chciała.
Dzięki za głos, cieszę się
____________________
ASIA-Ogród w remoncie+Całkiem nowy mimo, że stary, po ogrodowiskowym remoncie (już prawie)
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies