Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród w remoncie

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród w remoncie

Magleska 16:39, 05 cze 2019


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18738
Asia nadrobiłam ale teraz to już nie wiem co chciałam chwalić ,tyle się naoglądałam i wszędzie mi się podoba kwaśna musi nabrać ciała i dopiero będzie widać jej efekt
a ta z kocimiętką -cudo ...dereń -bez uroku czaruje niesamowicie
upiorne połączenie mega energetyczne
Buziaki ….uciekam już .....muszę się zbierać do roboty
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Margerytka40 21:45, 05 cze 2019


Dołączył: 12 lip 2016
Posty: 14758
Monia81 napisał(a)
Asia zachwycam się tym Twoim kousa, ależ kwiecia na nim, musi mieć u Ciebie wymarzone warunki, że taki cudny a siatka tło jednolite zrobiła, bardzo fajne rozwiązanie, jednak być cały czas na widoku jak się robi, to mało komfortowe, a tak teraz będziesz śmigać po tych rabatach buziaczki


No właśnie nie, warunki ma takie sobie bo one lubią w półcieniu i zacisznie a ten mój ma dużo słońca i przewiew jak ta lala. One chyba nie są aż tak wybredne jak kwieciste.
Tak, mam teraz trochę komfortu, nie jestem jak na widelcu
____________________
ASIA-Ogród w remoncie+Całkiem nowy mimo, że stary, po ogrodowiskowym remoncie (już prawie)
Margerytka40 21:48, 05 cze 2019


Dołączył: 12 lip 2016
Posty: 14758
Zana napisał(a)


Czy to jakaś hortensja? Z takimi kwiatostanami.
A ja myślałam, że moje Polestar to szybciory są.


Wiesz co, nie mam 100%pewności ale to chyba Silver Dollar, przynajmniej taka niby była kupowana.
____________________
ASIA-Ogród w remoncie+Całkiem nowy mimo, że stary, po ogrodowiskowym remoncie (już prawie)
Bogdzia 22:06, 05 cze 2019


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
Zagladam. Kocimiętki od Ciebie pieknie mi kwitna.
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
Margerytka40 22:22, 05 cze 2019


Dołączył: 12 lip 2016
Posty: 14758
anabuko1 napisał(a)

Piekny kolorek rodka.
a co to za szybka hortka ,Juz takie duze paki !!FIU!!FIU!!!


To nie rodek Aniu a dzwonek skupiony

Hortka to miała być Silver Dollar. W zeszłym roku też pączkowała jako pierwsza ale myślałam że to efekt podpędzenia w szkółce a chyba ona już tak ma
____________________
ASIA-Ogród w remoncie+Całkiem nowy mimo, że stary, po ogrodowiskowym remoncie (już prawie)
Margerytka40 22:23, 05 cze 2019


Dołączył: 12 lip 2016
Posty: 14758
TAR napisał(a)


to mi wyglada na dzwonka skupionego a nie rodka


Tak, to on jest
____________________
ASIA-Ogród w remoncie+Całkiem nowy mimo, że stary, po ogrodowiskowym remoncie (już prawie)
Margerytka40 22:43, 05 cze 2019


Dołączył: 12 lip 2016
Posty: 14758
Magleska napisał(a)
Asia nadrobiłam ale teraz to już nie wiem co chciałam chwalić ,tyle się naoglądałam i wszędzie mi się podoba kwaśna musi nabrać ciała i dopiero będzie widać jej efekt
a ta z kocimiętką -cudo ...dereń -bez uroku czaruje niesamowicie
upiorne połączenie mega energetyczne
Buziaki ….uciekam już .....muszę się zbierać do roboty


Na razie to na kwaśnej mam pewnie za dużo naćkane wszystkiego, chcę sprawdzić jak sobie roślinki tam poradzą, jak będą się komponować. W zasadzie nie mam parcia na już, że od razu ma być dobrze. No muszę poczekać na tę masę. Będzie jeszcze jedna kwaśna rabata z rodkami o podobnych warunkach więc co się tu nie upchnie pójdzie tam
Kocimiętka i dereń dziękują
To połączenie różu z żółcią daje po oczach, czosnki się same wysiały i tak wyszło. Na pewno tak nie zostanie
____________________
ASIA-Ogród w remoncie+Całkiem nowy mimo, że stary, po ogrodowiskowym remoncie (już prawie)
Margerytka40 22:45, 05 cze 2019


Dołączył: 12 lip 2016
Posty: 14758
Bogdzia napisał(a)
Zagladam. Kocimiętki od Ciebie pieknie mi kwitna.


Czyżby koty dały spokój? U mnie na froncie teraz króluje
____________________
ASIA-Ogród w remoncie+Całkiem nowy mimo, że stary, po ogrodowiskowym remoncie (już prawie)
Margerytka40 10:03, 08 cze 2019


Dołączył: 12 lip 2016
Posty: 14758
Nie mam kompletnie czasu by śledzić wątki, czasem w nocy udaje mi się trochę u Was ponadrabiać, niech już będą wakacje.
Dla dokumentacji moja frontowa szałwia. Hortek dosadzanych zza niej nie widać

____________________
ASIA-Ogród w remoncie+Całkiem nowy mimo, że stary, po ogrodowiskowym remoncie (już prawie)
Bogdzia 12:56, 10 cze 2019


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
Margerytka40 napisał(a)


Czyżby koty dały spokój? U mnie na froncie teraz króluje


Widziałam kota jak sie do niej przytulał ale nie zniszczyły jej a to juz duży postęp, pewnie tamte gatunki bardziej im pasowały, bardzo sie cieszę ze sie utrzymała .Dziękowac nie będę z wiadomych przyczyn
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies