Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród w remoncie

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród w remoncie

Zakrecona 09:43, 12 cze 2019

Dołączył: 11 maj 2018
Posty: 2417
____________________
Magda Ogrodowo zakręcona
Nowa12 22:55, 12 cze 2019


Dołączył: 05 lis 2016
Posty: 11110
Asia dostałaś już hortensję Diva Fiore bo czytałam, że zamówiłaś?
____________________
Aga - Górny Śląsk Mój ogrodowy pamiętnik
la_estrellita 05:54, 13 cze 2019


Dołączył: 30 mar 2018
Posty: 876
No się dzieje .Stokrotkowy trawnik ma swój urok, nie ma co się przejmować . Kocimiętka nieźle poszalała u Ciebie.
____________________
Agnieszka Gutlandia
Margerytka40 08:54, 13 cze 2019


Dołączył: 12 lip 2016
Posty: 14758
Bogdzia napisał(a)


To teraz jedyny widok z ulicy, ładny ale za mało.


Oj tam, oj tamprzynajmniej chwastów nie widać

MonikA napisał(a)
Pięknie, szałwia daje czadu


Tak, teraz czas szałwii i kocimiętki

mrokasia napisał(a)
Jezusie, a myślałam że ja mam dużo szałwii!!!
Przepiękne łany .


A ja jeszcze po drugiej stronie kolistego trawnika mam zaplanowany taki sam łan jako towarzystwo przedróżane


TAR napisał(a)


nooo, to juz wiesz ze musisz dosadzic

ta na zdjeciach przepiekna. szalwia to taka uniwersalna roslina. super wyglada w masie i super wyglada jako podsadzona z innymi krzewami.


Zgadzam się z Tobą Tarciu. Bardzo lubię szałwie za tą bezproblemowość a do tego są jeszcze w kolorach, które w ogrodzie uwielbiam



AniazUroczyska napisał(a)
U Ciebie taki szałwiowy szał- tylko podziwiać!! Asiu, jaka to odmiana i czy długo kwitnie?



Mam tu trzy odmiany New Dimension Rose, Compacta Deep blue i jeszcze swoją starą nn. Wszystkie fajnie kępkowo rosną, nie kładą się. Mają tam dużo słońca. Kwitną dość długo a po ścięciu zakwitną jeszcze raz.


Bogdzia napisał(a)
Asia gdzie sie podziewasz?


Mam ciężki czas, w pracy urlopy i personel ograniczony do minimum, tak źle to jeszcze nigdy nie było. Nie ma kto pracować. Padam na twarz i jeszcze te upały. Jak wrócę trochę zaglądam ale na pisanie to już nie mam siły. Życie Bożenko
____________________
ASIA-Ogród w remoncie+Całkiem nowy mimo, że stary, po ogrodowiskowym remoncie (już prawie)
Margerytka40 09:12, 13 cze 2019


Dołączył: 12 lip 2016
Posty: 14758
Zakrecona napisał(a)
A ja myślałam, że to kocimiętka

Taka podobna mi się wydawała do zdjęć z poprzednich stron. Kurcze, trochę się trzeba podszkolić.



Widzę, że Biżenka już Ci wszystko objaśniła.


Nowa12 napisał(a)
Asia dostałaś już hortensję Diva Fiore bo czytałam, że zamówiłaś?



Tak, przyszły już jakiś czas temu. Ładne sadzonki ale za tę cenę
Mam nadzieję, że istotnie jest niezawodna w kwitnieniu. Na razie wsadziłam i czekam na zmianę koloru bo są różowe mocno a chcę w niebieskościach je mieć. Trochę to potrwa pewnie, może w przyszłym roku, na razie mocno mnie ten róż razi po oczach


la_estrellita napisał(a)
No się dzieje .Stokrotkowy trawnik ma swój urok, nie ma co się przejmować . Kocimiętka nieźle poszalała u Ciebie.


Za trawnik kiedyś się wezmę, na razie musi być jaki jest. Miałam plan by dać kocimiętkę do piwonii ale jak tak patrzę to piwonie utopią się w niej na bank
____________________
ASIA-Ogród w remoncie+Całkiem nowy mimo, że stary, po ogrodowiskowym remoncie (już prawie)
Zakrecona 09:12, 13 cze 2019

Dołączył: 11 maj 2018
Posty: 2417
Asia, byle do urlopu, Twojego oczywiście
____________________
Magda Ogrodowo zakręcona
Margerytka40 09:14, 13 cze 2019


Dołączył: 12 lip 2016
Posty: 14758
Zakrecona napisał(a)
Asia, byle do urlopu, Twojego oczywiście


Też tak sobie mówię, na szczęście już niedługo
____________________
ASIA-Ogród w remoncie+Całkiem nowy mimo, że stary, po ogrodowiskowym remoncie (już prawie)
Nowa12 09:29, 13 cze 2019


Dołączył: 05 lis 2016
Posty: 11110
Margerytka40 napisał(a)


Widzę, że Biżenka już Ci wszystko objaśniła.





Tak, przyszły już jakiś czas temu. Ładne sadzonki ale za tę cenę
Mam nadzieję, że istotnie jest niezawodna w kwitnieniu. Na razie wsadziłam i czekam na zmianę koloru bo są różowe mocno a chcę w niebieskościach je mieć. Trochę to potrwa pewnie, może w przyszłym roku, na razie mocno mnie ten róż razi po oczach




Za trawnik kiedyś się wezmę, na razie musi być jaki jest. Miałam plan by dać kocimiętkę do piwonii ale jak tak patrzę to piwonie utopią się w niej na bank


Też zamówiłam tę Divę. Cena masakra ale podobnie jak ty liczę że będzie kwitła bezproblemowo i wynagrodzi koszty .
____________________
Aga - Górny Śląsk Mój ogrodowy pamiętnik
makadamia 09:34, 13 cze 2019


Dołączył: 25 kwi 2016
Posty: 10110
Łany szałwiowo-kocimiętkowe oszałamiające

Kocimiętka jednak dłuzej kwitnie niż szałwia. Pierwsza zaczęła, teraz szałwie mam już do przycięcia, a kocimiętka dalej w najlepsze sobie kwitnie.

Wkurza mnie prawdę powiedziawszy, bo chciałabym ją przyciąć, bo strasznie mi się rozwaliła na rabacie
____________________
Asia-podmiejski ogrodek
Mirka 09:40, 13 cze 2019


Dołączył: 01 lip 2012
Posty: 12324
Asia gdzie zamawiałaś tę Dive i za ile?
____________________
Mazowsze Mirkowy ogród )
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies