Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród w remoncie

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród w remoncie

eVka 14:22, 04 lip 2019


Dołączył: 27 paź 2016
Posty: 14291
Jak ja Ci zazdroszczę półcieniu na kwaśniej.... u mnie w połowie patelnia i rodki co chwile podlewać trzeba...
____________________
Margerytka40 15:53, 04 lip 2019


Dołączył: 12 lip 2016
Posty: 14758
TAR napisał(a)


poczekaj, poczekaj. rok temu tez bylam rozczarowana, bo takie nijakie byly a one sie w tym zebraly i byly cudo, chce je porozsadzac i czesc przeniesc na lesna na uzupełnienie. One przesliczne sa w masie i jako uzupełniacz innych roslin. Ekstra komponuja sie z funkiami, paprociami, hortkami i trawami


Też liczę, że mnie jeszcze zaskoczą. Wszyscy się nimi zachwycają a moje jakieś takie, no nie ma na czym oka zawiesić. No ale niech sobie będą póki co
____________________
ASIA-Ogród w remoncie+Całkiem nowy mimo, że stary, po ogrodowiskowym remoncie (już prawie)
Margerytka40 16:02, 04 lip 2019


Dołączył: 12 lip 2016
Posty: 14758
effka napisał(a)
Jak ja Ci zazdroszczę półcieniu na kwaśniej.... u mnie w połowie patelnia i rodki co chwile podlewać trzeba...


U mnie tam tylko skoro świt trochę słońca i później godzina może półtorej zachodniego. Wykorzystuję ten cień jak mogę. Mam tam rośliny typowo wilgociolubne. Niestety ta część wysunięta, przed ścieżką już dostaje więcej słońca, hortki mi tam ciągle leżały i musiałam je zabrać stamtąd. Kombinuję co tam wsadzić. Na razie są derenie i kilka azalii japońskich.
____________________
ASIA-Ogród w remoncie+Całkiem nowy mimo, że stary, po ogrodowiskowym remoncie (już prawie)
Pszczelarnia 16:06, 04 lip 2019


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 29256
Dereń a pod nim hakone i bodziszki - poruszyła mi się wyobraźnia. Mam na jesień 2 takie derenie do posadzenia na miejsca docelowe.

Jarzmianki jak mają półcień i dobrą glebę kwitną w masie długo. A dolewane u mnie są bardzo wdzięczne za opiekę.

____________________
Ewa Pszczelarnia. Wizytówka
Margerytka40 14:13, 05 lip 2019


Dołączył: 12 lip 2016
Posty: 14758
Pszczelarnia napisał(a)
Dereń a pod nim hakone i bodziszki - poruszyła mi się wyobraźnia. Mam na jesień 2 takie derenie do posadzenia na miejsca docelowe.

Jarzmianki jak mają półcień i dobrą glebę kwitną w masie długo. A dolewane u mnie są bardzo wdzięczne za opiekę.



Hakonki są super w tym zestawie, pomyśl pomyśl

Ja też myślę nad tym moim cypelkiem przed kwaśną i chyba mam pomysł tylko, że on jest zwariowany i nawet trochę boję się pokazać
____________________
ASIA-Ogród w remoncie+Całkiem nowy mimo, że stary, po ogrodowiskowym remoncie (już prawie)
paniprzyroda 15:04, 05 lip 2019

Dołączył: 19 sie 2012
Posty: 7826
Oddech wstrzymać można, jak foty zapodasz Mam nadzieję, że niebawem uda się powisieć u Cię na płocie, dalej wchodzić nie muszę
Ty walczysz z nornicami, ja z kretem, wrr.
Czy mogę teraz przesadzić turzycę sabińską, bez dzielenia?
____________________
Dwa ogrody
Margerytka40 20:34, 05 lip 2019


Dołączył: 12 lip 2016
Posty: 14758
paniprzyroda napisał(a)
Oddech wstrzymać można, jak foty zapodasz Mam nadzieję, że niebawem uda się powisieć u Cię na płocie, dalej wchodzić nie muszę
Ty walczysz z nornicami, ja z kretem, wrr.
Czy mogę teraz przesadzić turzycę sabińską, bez dzielenia?


Mariola ja dziś dzieliłam seslerię. Upały odpuściły więc przy dolewaniu powinna przeżyć, ja to wiadomo, ryzykant jestem
Nie wiś na tej siatce, zresztą mata jest założona to i tak niewiele dojrzysz. Zapraszam zawsze. Tylko zaraz, zaraz czy to termin którego się domyślam? Bo ja chyba wtedy w pracy niestety ale M Cię przyjmie i oprowadzi, herbatką poczęstuje. Wal śmiało

Taaa, u mnie faktycznie trzeba oddech wstrzymać, dziś na ten przykład mam taki widok



____________________
ASIA-Ogród w remoncie+Całkiem nowy mimo, że stary, po ogrodowiskowym remoncie (już prawie)
anna_t 21:49, 05 lip 2019


Dołączył: 27 kwi 2015
Posty: 13458
Co się stało...?
____________________
Ania Nowocześnie z różanką
Margerytka40 22:12, 05 lip 2019


Dołączył: 12 lip 2016
Posty: 14758
anna_t napisał(a)
Co się stało...?


Tylko kolejny kawałek zaczynam ryć
____________________
ASIA-Ogród w remoncie+Całkiem nowy mimo, że stary, po ogrodowiskowym remoncie (już prawie)
Zakrecona 22:19, 05 lip 2019

Dołączył: 11 maj 2018
Posty: 2417
O Asia, u Ciebie i tak lepsze widoki, przynajmniej w tle, jak u mnie
____________________
Magda Ogrodowo zakręcona
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies