Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Ogród Nety- moje marzenie

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród Nety- moje marzenie

Kawa 10:52, 13 paź 2017


Dołączył: 26 maj 2015
Posty: 14911
piękne hortensje i rabaty w ogóle
a te wielkie rozplenice to jakie??
____________________
Kamila-Droga do spełnienia
malgol 10:53, 13 paź 2017


Dołączył: 17 cze 2015
Posty: 5860
Przyjrzę się stipie w przyszłym sezonie...w sumie to bym chciała ,żeby cos mi się rozsiało oprócz jeżówek A ten Amazon w takim razie mnie skusił:0 trudno tylko go u nas kupic,prawda?
____________________
Gosia -Mój ogród pod lasem Wizytówka
Nett 10:54, 13 paź 2017


Dołączył: 24 lut 2016
Posty: 2392
malgol napisał(a)
Piekne to połączenie To vanilki?


Hortensje? Limelighty
____________________
Aneta-Ogród Nety- moje marzenie
Nett 10:57, 13 paź 2017


Dołączył: 24 lut 2016
Posty: 2392
Kawa napisał(a)
piękne hortensje i rabaty w ogóle
a te wielkie rozplenice to jakie??


Kupowałam jako rozplenice, po prostu. Mają prawie 1,5 m wysokości, co w tym miejscu mi nie przeszkadza, bo sa na skarpie i ładnie nas zasłaniają (na dole mamy placyk ze stołem). Muszę na wiosnę je trochę porozdzielać, bo na siebie zachodzą. Chyba zostawię co drugą.
____________________
Aneta-Ogród Nety- moje marzenie
Nett 10:59, 13 paź 2017


Dołączył: 24 lut 2016
Posty: 2392
malgol napisał(a)
Przyjrzę się stipie w przyszłym sezonie...w sumie to bym chciała ,żeby cos mi się rozsiało oprócz jeżówek A ten Amazon w takim razie mnie skusił:0 trudno tylko go u nas kupic,prawda?


Gosiu ja kupowałam w necie. A ile ich będziesz potrzebować? Ja będe miała ze 3-4 duże sadzonki do oddania. Dwie rosną zupełnie w innym miejscu bo się nie zmieściły, a jedna tez jest wciśnieta w kulkowisku i nie bardzo mi pasuje, tak więc chętnie oddam. Jak podzielisz, to wyjdzie pewnie 6
____________________
Aneta-Ogród Nety- moje marzenie
Nett 11:05, 13 paź 2017


Dołączył: 24 lut 2016
Posty: 2392
I zdjęcia pt. "Końcowka lata"

____________________
Aneta-Ogród Nety- moje marzenie
malgol 11:26, 13 paź 2017


Dołączył: 17 cze 2015
Posty: 5860
Nett napisał(a)


Gosiu ja kupowałam w necie. A ile ich będziesz potrzebować? Ja będe miała ze 3-4 duże sadzonki do oddania. Dwie rosną zupełnie w innym miejscu bo się nie zmieściły, a jedna tez jest wciśnieta w kulkowisku i nie bardzo mi pasuje, tak więc chętnie oddam. Jak podzielisz, to wyjdzie pewnie 6


Aneta, z nieba mi spadłaś! pewnie ,że jestem chętna razem z moimi 3 to już pewnie bez dzielenia wystarczy.Musi być miejsce jeszcze na kulki przecież
____________________
Gosia -Mój ogród pod lasem Wizytówka
Nett 11:34, 13 paź 2017


Dołączył: 24 lut 2016
Posty: 2392
malgol napisał(a)


Aneta, z nieba mi spadłaś! pewnie ,że jestem chętna razem z moimi 3 to już pewnie bez dzielenia wystarczy.Musi być miejsce jeszcze na kulki przecież


Super! A chcesz je już teraz czy na wiosnę?
____________________
Aneta-Ogród Nety- moje marzenie
ren133 11:44, 13 paź 2017


Dołączył: 20 sty 2015
Posty: 19017
Nett napisał(a)
Hortensje i rozchodniki nabierają purpury




Aneta A pokazałabyś ten skos żeby było wyraźnie widać bo zastanawiam sie u siebie nad takim rozplanowanie hortensji i nie wiem czy to sie sprawdzi
Jaka jest długość hortensji na prosto i po skosie? ile szt tam masz?
____________________
Jak "ożywić" mój szmaragdowy ogród
malgol 11:47, 13 paź 2017


Dołączył: 17 cze 2015
Posty: 5860
ja nie rozumiem skąd u Ciebie taki intensywny kolor tych Limek? Moje lekkie rumień tylko mają a tak jak Twoje to przebarwiają się u mnie Vanilla Fraise.

A co do trawek to jeśli to nie kłopot to wolałabym wiosną.Teraz musiałbym wsadzić byle gdzie a wiosna znowu przenosic...mogłyby to mocno odchorować albo nie przezyc
____________________
Gosia -Mój ogród pod lasem Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies