Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Ogród Nety- moje marzenie

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród Nety- moje marzenie

Nett 21:34, 13 paź 2017


Dołączył: 24 lut 2016
Posty: 2392
szemusia napisał(a)


Nie tylko u Ciebie - wszędzie
Stipa wg mnie najłladniejsza jest w pierwszym roku - zieloniutka, sztywna, zwiewna jednocześnie. W drugim roku o wiele szybciej dojrzewa(zakwita), w czerwcu chyba już, staje się ogromna i pokłada się. Po deszczu to już masakra. Ja wtedy takie delikwentki króciutko tnę. Szybko odbijają na nowo i znów są zielone.
Ale zdecydowanie lepiej wyglądają młode, więc najczęściej z tych młodziutkich siewek, które przezimowały wybieram najładniejsze i podmiankę robię
U mnie też sieje się jak głuuupia...


Oooo, a ja się bałam przyciąć i zawiązałam ją na supełki
____________________
Aneta-Ogród Nety- moje marzenie
Nett 21:35, 13 paź 2017


Dołączył: 24 lut 2016
Posty: 2392
Iwk4 napisał(a)
Anetko, jakie rozchodniki masz przy limkach? Wydają się dwukolorowe...


Iwonko tam jest mieszanka, chyba ze alebo nawet 4 rodzaje. Niestety nazw nie pamietam.
____________________
Aneta-Ogród Nety- moje marzenie
malgol 20:12, 23 paź 2017


Dołączył: 17 cze 2015
Posty: 5860
Aneta, pamiętam, że jakiś czas temu szukalas pomysłów na obsadzenie dużych donic na tarasie...na co się zdecydowalas? Przypominam sobie, że któraś z dziewczyn proponował Ci derenia.
Co wybralas?

____________________
Gosia -Mój ogród pod lasem Wizytówka
Nett 11:12, 24 paź 2017


Dołączył: 24 lut 2016
Posty: 2392
malgol napisał(a)
Aneta, pamiętam, że jakiś czas temu szukalas pomysłów na obsadzenie dużych donic na tarasie...na co się zdecydowalas? Przypominam sobie, że któraś z dziewczyn proponował Ci derenia.
Co wybralas?



Gosiu nic w końcu nie wybrałam Stoją nadal puste na tarasie. Obsadzę je na wiosnę. Ale jeszcze nie mam pomysłu czym.
____________________
Aneta-Ogród Nety- moje marzenie
MartaKozak 11:02, 25 paź 2017


Dołączył: 29 lis 2016
Posty: 1697
Podobaja mie sie te dyskusje u ciebie.
Aktualnie jestem na 157str
____________________
Marta Wielicka przygoda ogrodowo/remontowa; Mój taras we Francji
Nett 12:50, 25 paź 2017


Dołączył: 24 lut 2016
Posty: 2392
MartaKozak napisał(a)
Podobaja mie sie te dyskusje u ciebie.
Aktualnie jestem na 157str


Ojeju, proszę, nie To były straszne czasy i straszne dyskusje i dylematy. Tysiąc koncepcji na minutę. Aż mi wstyd za to co się tu działo. Nawet myślałam żeby zamknąc ten wątek i zacząć nowy, a do tego nie wracać, bo ktoś może przeczytać o tym szaleństwie. No i proszę, stało się
____________________
Aneta-Ogród Nety- moje marzenie
Nett 14:25, 25 paź 2017


Dołączył: 24 lut 2016
Posty: 2392
No i Marta przez Ciebie siedzę i czytam jak to było
Jeju ile rewolucji po drodze. Ale atmosfera cudowna. Fajnie było do tego wrócić. Brakuje mi tej burzy mózgów. Może trzeba jakąś rabatę zrewolucjonizować?
____________________
Aneta-Ogród Nety- moje marzenie
malgol 14:30, 25 paź 2017


Dołączył: 17 cze 2015
Posty: 5860
Taaa...ja tak właśnie zrobiłam tzn spróbowałam zrewolucjonizować Burza mózgów utwierdziła mnie w przekonaniu, że dobrze ,że idzie zima bo inaczej musiałabym przekopac cały ogróda do wiosny się zobaczy
____________________
Gosia -Mój ogród pod lasem Wizytówka
Nett 14:32, 25 paź 2017


Dołączył: 24 lut 2016
Posty: 2392
malgol napisał(a)
Taaa...ja tak właśnie zrobiłam tzn spróbowałam zrewolucjonizować Burza mózgów utwierdziła mnie w przekonaniu, że dobrze ,że idzie zima bo inaczej musiałabym przekopac cały ogróda do wiosny się zobaczy


O tak, zima i dystans pomagają, zdecydowanie. Wiem doskonale. Ale wiosną.....
____________________
Aneta-Ogród Nety- moje marzenie
lojalna_ 14:35, 25 paź 2017


Dołączył: 29 lip 2014
Posty: 19078
Nett napisał(a)
Hortensje i rozchodniki nabierają purpury




W tle kocimiętka- wciąż kwitnąca i tawułki Golden Princess, które zaczynają też się przebarwiać na czerwono.


Nadrobilam Anetko pięknie Ci meznieje roślinki ...kompozycje mega!
____________________
Jola Lawendowy zawrót głowy
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies