Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Ogródkowe rewolucje

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogródkowe rewolucje

kamcia 21:11, 01 kwi 2017


Dołączył: 02 maj 2014
Posty: 515
Wsadziłam też stokrotki , brakuje mi koloru w ogródku. Po stokrotkach chcę posadzić szałwię będzie pasować?



i jeszcze poszczepiłam żurawki, ciekawe czy z nich coś będzie

____________________
Kamcia ogródkowe rewolucje
anbu 21:16, 01 kwi 2017


Dołączył: 19 sie 2014
Posty: 7839
Ale się napracowaliście, ale bardzo fajny efekt

Mam nadzieję, że teraz rh zakwitną
____________________
Ania Ogród Ani :)
Toszka 22:13, 01 kwi 2017


Dołączył: 02 sty 2013
Posty: 14436
Rodki zakwitną, bo mają pąki kwiatowe, które zawiązują się w sierpniu pod warunkiem dostatecznej ilosci wody. Świetna robota

Żurawki sadź od razu do ziemi. Dwa tygodnie pilnowania podlewania, a potem szaleją samodzielnie.
____________________
Kto szuka ten znajduje, kto pyta ten dostaje:-)
kamcia 23:33, 01 kwi 2017


Dołączył: 02 maj 2014
Posty: 515
Aniu pół dnia nam zeszło z tymi rododendronami, mam nadzieję, że chociaż parę kwiatków ujrzę

Toszko dziękuję

Żurawki na razie niech zostaną w doniczkach, bo nie mam jeszcze posadzonej jednej ramy ogrodu, a tam chce je wsadzić.

Czy żywopłot z choiny kanadyjskiej tak z 5 szt i 5 złotych szmaragdów nie będzie się "gryzł"?



bo zgodnie z projektem powinnam mieć tuje aerospicata i yellow ribbon, ale wydaje mi się, że urosną one duże, a choina i szmaragd rośnie wolniej i lepiej mi będzie ciąć
____________________
Kamcia ogródkowe rewolucje
MirellaB 09:04, 02 kwi 2017


Dołączył: 18 sty 2015
Posty: 22152
Uuuuuu faktycznie korzenie w zbitej bryle ziemi. Ja mam nadzieję, że Wasza praca nie pójdzie na marne u rodki się odwdzięczą Ciekawe czy w tym roku zakwitną i ciekawe czy będą odchorowywały?

U mnie też ciężka gleba i zabieg poprawienia podłoża robiłam. Niestety jeden nadal kiepsko rósł. Po dwóch latach go wykopałam i okazało się, że nie ma wcale korzeni
____________________
Mirella Ogród Mirelli *** Ogródek Mirelli *** Wizytówka - Ogród Mirelli - Wizje chodźcie do mnie blisko najbliżej ...
kamcia 16:44, 02 kwi 2017


Dołączył: 02 maj 2014
Posty: 515
Mam nadzieje Mirelko, że nie padną po tym wykopaniu. Będę podlewać codziennie, to może złapią to nowe podłoże. Z tych pięciu, jeden też nie ma prawie korzeni, ale jeszcze dam mu szanse.

Szukam grujeczników szczepionych tak minimum na 180 czy kojarzycie gdzie mogą być?, Najlepiej jak najbliżej świętokrzyskiego
____________________
Kamcia ogródkowe rewolucje
Toszka 20:32, 02 kwi 2017


Dołączył: 02 sty 2013
Posty: 14436
Kamciu, nie podlewaj co dzień, bo zalejesz i korzenie się poduszą. Wystarczy 1-2 razy w tygodniu większą ilością deszczowej wody niż po trochu a co dzień.
Najlepszą sondą jest palec. Wbrew pozorom rodki lubią stabilną wilgoć niż mokro.



____________________
Kto szuka ten znajduje, kto pyta ten dostaje:-)
kamcia 21:34, 02 kwi 2017


Dołączył: 02 maj 2014
Posty: 515
Toszko to nie wiedziałam, chciałam dobrze to bym przedobrzyła, dzięki że czuwasz

____________________
Kamcia ogródkowe rewolucje
kamcia 21:50, 08 kwi 2017


Dołączył: 02 maj 2014
Posty: 515
U mnie zimno i nie chce mi się nic w ogródku robić. Dzisiaj wyszłam na chwilkę pstryknęłam kilka zdjęć.

żurawki żyją



miskanty



hortensjowo, czosnkowo i szafirkowo



szafirki zaczynają kwitnienie



ID również



pęcherznica diabolo na pniu też pokazała listki, fajną ma korę taką jakby "odłażącą"

____________________
Kamcia ogródkowe rewolucje
kamcia 15:29, 14 kwi 2017


Dołączył: 02 maj 2014
Posty: 515
U mnie wietrznie, buro i ponuro, ale szafirki kwitną w najlepsze



nigra kwitnie (mam nadzieje, że to ona )





niedługo amonagawa zacznie


pierwszy


i hortensja pnąca się zazieleniła

____________________
Kamcia ogródkowe rewolucje
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies