Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Elinkowy ogród

Pokaż wątki Pokaż posty

Elinkowy ogród

Elinka 10:31, 26 wrz 2016

Dołączył: 05 paź 2015
Posty: 597
Nett napisał(a)
Elinko, podglądam Twój ogród, ale się nie odzywałam, bo się gubiłam trochę w planie i nasadzeniach. Teraz dużo wiecej widać. Zdjęcia zdecydowanie pomogły. Niestety faktycznie wszystkie roślinki takie nieduże i dużo gatunków. A zastanawiam się jeszcze- to szambo jest pod całą rabatą czy tylko częściowo? Chodzi mi o to gdzie można sadzić większe rośliny albo takie z większym korzeniem.


To jest oczyszczalnia biologiczna i od dekli po plot i pod trawnikiem sa rury rozsaczajace zakopane na glebokosci 80 cm wiec chyba mozna.

No macie racje wszystkie kochane, ja swoje krzaki znam na wylot i myslalam ze wrzuce projekt cos tam wymienie a Toszka da mi odwrotnie ogrodowiskowy projekt. Teraz dalam troche na wstrzymanie ale nie ukrywam ze chcialabym zamknac przy najmniej te nasadzenia bezposrednio przy ogrodzeńiu tej jesieni reszta zmian moznaby wiosna ale na zywoplocie mi zalezy ...

Radzcie kochane radzcie , ja nie umiem juz obiektywnie na to spojrzec chyba
____________________
elinkowy-ogrod
Elinka 10:36, 26 wrz 2016

Dołączył: 05 paź 2015
Posty: 597
A dojrzala skubana, tak przyznaje sie bez bicia byla bo to jeszcze sprzed obrodowiska jeszcze dbalam zeby szczelnie polozona byla. Stopniowo jest jej coraz mniej tu z racji tego ze ńie ma nasadzen i caly rok stalo zostala zeby nie zaroslo tak strasznie.
____________________
elinkowy-ogrod
anbu 11:11, 26 wrz 2016


Dołączył: 19 sie 2014
Posty: 7839
Kurcze jak patrzę na ten Twój projekt, to mi się cały czas mój przypomina
Ja dużo roślin wyrzuciłam, np wszystkie krzewuszki Wydałam dużo też moim teściom, mojemu tacie..
Zostały na prawdę niedobitki.

Zima jest do planowania, więc spokojnie

Elinko zrób sobie podpis, jak to zrobić masz opisaneTU
____________________
Ania Ogród Ani :)
Nett 11:29, 26 wrz 2016


Dołączył: 24 lut 2016
Posty: 2392
Elinka napisał(a)
A dojrzala skubana, tak przyznaje sie bez bicia byla bo to jeszcze sprzed obrodowiska jeszcze dbalam zeby szczelnie polozona byla. Stopniowo jest jej coraz mniej tu z racji tego ze ńie ma nasadzen i caly rok stalo zostala zeby nie zaroslo tak strasznie.


____________________
Aneta-Ogród Nety- moje marzenie
anbu 11:32, 26 wrz 2016


Dołączył: 19 sie 2014
Posty: 7839
Zdolna Dziewczynka
____________________
Ania Ogród Ani :)
Elinka 11:33, 26 wrz 2016

Dołączył: 05 paź 2015
Posty: 597
Udalo sie...
____________________
elinkowy-ogrod
Elinka 11:35, 26 wrz 2016

Dołączył: 05 paź 2015
Posty: 597
Aniu ja juz tez porozdawalam np rudnekie i dalej sie rozrosla pecherzniće leuteus.... Kszewuszki te wieksze z innej rabaty tez pewno znajda wlasciciela , ale te niskie ciemne nawet mi sie podobaja
____________________
elinkowy-ogrod
Elinka 11:38, 26 wrz 2016

Dołączył: 05 paź 2015
Posty: 597
A zima owszem ale pierwsza lińie nasadzen chcialaby jednak przed zima , oj chcialabym chciala
____________________
elinkowy-ogrod
anbu 11:42, 26 wrz 2016


Dołączył: 19 sie 2014
Posty: 7839
Pierwsza linia czyli żywopłoty/tamy, tak?
____________________
Ania Ogród Ani :)
Toszka 11:50, 26 wrz 2016


Dołączył: 02 sty 2013
Posty: 14436
Za jodłą u sąsiada dojrzałam jakieś iglaki? Nie wiesz przypadkiem co to jest? Świerki, chyba... ale jakie? To ważne pytanie.

I druga prośba - KONIECZNIE zalinkuj twoje inspiracje. Bez tego to jak wędrowanie po omacku Koniecznie musimy wiedzieć co ci się podoba. Wszak to ma być ogród dla ciebie
Dawaj zdjęcia z inspiracjami. Nawet jak będą od sasa do lasa to już coś się będzie klarować

____________________
Kto szuka ten znajduje, kto pyta ten dostaje:-)
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies