Strona główna Archiwum Forum Mapa ogrodów O nas Kontakt

Pokaż wątki Pokaż posty

Elinkowy ogród

Elinka

Dodany 10:31, 26 wrz 2016
Nett napisał(a)
Elinko, podglądam Twój ogród, ale się nie odzywałam, bo się gubiłam trochę w planie i nasadzeniach. Teraz dużo wiecej widać. Zdjęcia zdecydowanie pomogły. Niestety faktycznie wszystkie roślinki takie nieduże i dużo gatunków. A zastanawiam się jeszcze- to szambo jest pod całą rabatą czy tylko częściowo? Chodzi mi o to gdzie można sadzić większe rośliny albo takie z większym korzeniem.

To jest oczyszczalnia biologiczna i od dekli po plot i pod trawnikiem sa rury rozsaczajace zakopane na glebokosci 80 cm wiec chyba mozna.

No macie racje wszystkie kochane, ja swoje krzaki znam na wylot i myslalam ze wrzuce projekt cos tam wymienie a Toszka da mi odwrotnie ogrodowiskowy projekt. Teraz dalam troche na wstrzymanie ale nie ukrywam ze chcialabym zamknac przy najmniej te nasadzenia bezposrednio przy ogrodzeńiu tej jesieni reszta zmian moznaby wiosna ale na zywoplocie mi zalezy ...

Radzcie kochane radzcie , ja nie umiem juz obiektywnie na to spojrzec chyba

Dodany 10:36, 26 wrz 2016
A dojrzala skubana, tak przyznaje sie bez bicia byla bo to jeszcze sprzed obrodowiska jeszcze dbalam zeby szczelnie polozona byla. Stopniowo jest jej coraz mniej tu z racji tego ze ńie ma nasadzen i caly rok stalo zostala zeby nie zaroslo tak strasznie.

Dodany 11:11, 26 wrz 2016
Kurcze jak patrzę na ten Twój projekt, to mi się cały czas mój przypomina
Ja dużo roślin wyrzuciłam, np wszystkie krzewuszki Wydałam dużo też moim teściom, mojemu tacie..
Zostały na prawdę niedobitki.

Zima jest do planowania, więc spokojnie

Elinko zrób sobie podpis, jak to zrobić masz opisaneTU

Dodany 11:29, 26 wrz 2016
Elinka napisał(a)
A dojrzala skubana, tak przyznaje sie bez bicia byla bo to jeszcze sprzed obrodowiska jeszcze dbalam zeby szczelnie polozona byla. Stopniowo jest jej coraz mniej tu z racji tego ze ńie ma nasadzen i caly rok stalo zostala zeby nie zaroslo tak strasznie.

Dodany 11:32, 26 wrz 2016
Zdolna Dziewczynka

Dodany 11:33, 26 wrz 2016
Udalo sie...

Dodany 11:35, 26 wrz 2016
Aniu ja juz tez porozdawalam np rudnekie i dalej sie rozrosla pecherzniće leuteus.... Kszewuszki te wieksze z innej rabaty tez pewno znajda wlasciciela , ale te niskie ciemne nawet mi sie podobaja

Dodany 11:38, 26 wrz 2016
A zima owszem ale pierwsza lińie nasadzen chcialaby jednak przed zima , oj chcialabym chciala

Dodany 11:42, 26 wrz 2016
Pierwsza linia czyli żywopłoty/tamy, tak?

Dodany 11:50, 26 wrz 2016
Za jodłą u sąsiada dojrzałam jakieś iglaki? Nie wiesz przypadkiem co to jest? Świerki, chyba... ale jakie? To ważne pytanie.

I druga prośba - KONIECZNIE zalinkuj twoje inspiracje. Bez tego to jak wędrowanie po omacku Koniecznie musimy wiedzieć co ci się podoba. Wszak to ma być ogród dla ciebie
Dawaj zdjęcia z inspiracjami. Nawet jak będą od sasa do lasa to już coś się będzie klarować