Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Elinkowy ogród

Pokaż wątki Pokaż posty

Elinkowy ogród

Elinka 12:04, 26 wrz 2016

Dołączył: 05 paź 2015
Posty: 597
U sasiada dokladnie wiem co jest
Jodla kalifornijska potem dwa serby
I to jedyne iglaki u sasiada reszta liscie
Za serbami kilka lilakow potem rzad NIESZCZESNYCH dla mnie dereni o zoltych lisciach bo 50 % krzaka jest u mnie potem graby i mnostwo roznych pnaczy do do mnie wlaza.

A zalinkowac, dobra przyznam sie w pinterescie jakos nie umiem wyszukiwac i zalogowalam sie i ńic, / jednak nie taka ze mnie zdolna dziewczynka podpis wstawic sie udalo ale wiecej .../
Inspiracje jakie mam to glownie ogrody dziewczyn z tego forum moge wkleic pare zdjec ale czy to wolno??

A jak moja inwentaryzacja sie podoba?
____________________
elinkowy-ogrod
Elinka 12:08, 26 wrz 2016

Dołączył: 05 paź 2015
Posty: 597
____________________
elinkowy-ogrod
Elinka 12:11, 26 wrz 2016

Dołączył: 05 paź 2015
Posty: 597
Ogrod Sylwii od poczatku w calosci lykam
Any walka z ugorew w calosci
Kultowy ogrod z lustrem Danusi
W puszczykowie
Ogrod Dominiki oczywiscie tez

Ale Ty je pewno wszystkie znasz na pamiec
____________________
elinkowy-ogrod
Toszka 12:14, 26 wrz 2016


Dołączył: 02 sty 2013
Posty: 14436
Inwentaryzację zrobiłaś świetnie

na pintereście tworzysz tablice tematyczne. Pinowanie z pinteresta na pinterest jest proste - klikasz "zapisz". Na maila zapewne dostałaś instrukcję uzytkowania. Trzeba ją przeczytać
Jest jeszcze opcja ściągnięcia sobie na komputer przycisk "przypnij to" i w ten sposób chodząc po internecie wiele zdjęć zapisujesz sobie od razu na tablicy. Na początku wydaje się to skomplikowane, ale wierz mi, to portal pomyślany dla blondynek, farbowanych intelygencji i brunetek też
linkowanie na forum
Jesli chcesz ukryć link, a uzyskać tylko zielony napis, to nad okienkiem gdzie piszesz posta masz taki niebieski globus, naciskasz go i pokazuje się [url = http:// ] link text[/url] po http:// myszką ustawiasz/klikasz zapisany link, usuwasz jedno http://, a tam gdzie napis "link text" usuwasz to, a wpisujesz swój tekst
Proste?
poćwicz
____________________
Kto szuka ten znajduje, kto pyta ten dostaje:-)
Toszka 12:18, 26 wrz 2016


Dołączył: 02 sty 2013
Posty: 14436
Elinko, rozumiem, że cały ogród się podoba, ale kopiować nie będziemy... pokazuj konkretne rabaty, które cię zauroczyły
____________________
Kto szuka ten znajduje, kto pyta ten dostaje:-)
Elinka 12:26, 26 wrz 2016

Dołączył: 05 paź 2015
Posty: 597
Masz cieplutkie wygrzane sloncem , polecialami zrobilam
Widok na sasiada


I jego deren na moich ivonee a juz z metr scieliscmy badyli

I widok na moj pusty naroznik szambowej stojac twarza do plotu
____________________
elinkowy-ogrod
Toszka 12:34, 26 wrz 2016


Dołączył: 02 sty 2013
Posty: 14436
Trudno, przegonię cie dziś po ogrodzie Zrób zdjęcie tego rogu ze świerkami, ale tak by było widać cała perspektywę, aż po czubki. Jak juz wiesz, czasami warto jest wykorzystać krajobraz zastany

I przy okazji, na zapas, porób zdjęcia całego ogrodu - zima będa jak znalazł przy omawianiu poszczególnych rabat Po prostu teraz widać nasadzenia bylinowe, a zimą nie będzie widać nic...
____________________
Kto szuka ten znajduje, kto pyta ten dostaje:-)
Elinka 12:39, 26 wrz 2016

Dołączył: 05 paź 2015
Posty: 597
____________________
elinkowy-ogrod
Elinka 12:45, 26 wrz 2016

Dołączył: 05 paź 2015
Posty: 597
Plose...

Moze byc?
____________________
elinkowy-ogrod
Elinka 13:23, 26 wrz 2016

Dołączył: 05 paź 2015
Posty: 597
Toszko, co do tego co mi sie podoba to wiem na bank ze miskanta morning light lub gracimilus w ten narozńik musze wsadzic. Z tylu powtykalam pare traw ale z przodo mam zero i wiem ze koniecznie je chce mozejakby wysunac te dereńie to pomiedzy derenie?? Tym bardziej ze jedt tam spadek jak wspominalam 25 cm wiec wszystko co podniesie i wypelnu naroznik mile widziane.
____________________
elinkowy-ogrod
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies