Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Wśród brzóz i dębów

Pokaż wątki Pokaż posty

Wśród brzóz i dębów

omelka1 14:09, 07 kwi 2019


Dołączył: 01 lip 2012
Posty: 965
Witaj Basiu. Fajny pomysł z pniakami , widzę że ogród się rozrasta. Mam nadzieję że w tym roku będę bardziej aktywna na forum.
Pozdrawiam niedzielnie.
____________________
Agata-OGRÓD...niekończąca się opowieść i przygoda
danuta_szwajcer 18:04, 07 kwi 2019


Dołączył: 07 sty 2012
Posty: 7632
Ale masz piekne sasanki,u mnie nie chca zagościc, a pomysł z pniakami super, a co bedziesz tam sadzić, surfinie? Pozdrawiam
____________________
Liliowo i kolorowo:)
marba 18:27, 07 kwi 2019


Dołączył: 09 wrz 2015
Posty: 3230
Grzesiu, też myślę, że to fajny pomysł, potrzebne są tylko pniaki i lina. Poustawiać na nich można różne rzeczy, ja akurat miałam takie kosze.

Danusiu, jeszcze nie wiem czym obsadzę kosze, zależy co mi w ręce wpadnie, ale myślę, że ze względu na palące tam cały dzień słońce, najlepiej sprawdzą się pelargonie. one najbardziej wytrzymałe są na suszę.
____________________
Basia Wśród brzóz i dębów
marba 18:28, 07 kwi 2019


Dołączył: 09 wrz 2015
Posty: 3230
omelka1 napisał(a)
Witaj Basiu. Fajny pomysł z pniakami , widzę że ogród się rozrasta. Mam nadzieję że w tym roku będę bardziej aktywna na forum.
Pozdrawiam niedzielnie.

Witaj, Agatko. Nareszcie jesteś, gdzie byłaś jak Cię nie było? Bardzo się cieszę, że wracasz i że do mnie zajrzałaś. Pozdrawiam Cię niedzielnie.
____________________
Basia Wśród brzóz i dębów
AnnaMS 23:59, 07 kwi 2019


Dołączył: 04 gru 2017
Posty: 2103
Witaj Basiu, podziwiam wiosnę w Twym ogrodzie
Piękna sasanka i te iglaczki super. Miałam wejmutkę ale zieloną, 'miałam' bo zeżarła ją rdza porzeczkowa, za późno zauważyłam ... Uważaj na swoją, to paskudna choroba, zazwyczaj dopada ona 6-cioletnie drzewka, życzę duuużo siły w pracach ogrodowych
____________________
Zielony zakątek z Antonówką
barbara_kraj... 00:55, 08 kwi 2019


Dołączył: 30 sty 2011
Posty: 18912
marba napisał(a)

Aktualności ogródkowe:





Uroczy zestaw.
Moje strajkują.
____________________
Pozdrawiam - Barbara; Mój 4 arowy azyl... i Wizytówka
barbara_kraj... 20:04, 09 kwi 2019


Dołączył: 30 sty 2011
Posty: 18912
O! Omelka się pokazała!
Witaj Agato!
____________________
Pozdrawiam - Barbara; Mój 4 arowy azyl... i Wizytówka
Dorota123 22:36, 09 kwi 2019


Dołączył: 07 gru 2012
Posty: 12208
marba napisał(a)
[b]
W ogrodzie wiosna, jak pewnie u wszystkich.





Świetnie się zapowiada ten zakątek, umocnienie brzegu dużymi kamieniami nadaje fajnego klimatu.
____________________
W moim małym ogródeczku*Wizytówka
marba 20:32, 10 kwi 2019


Dołączył: 09 wrz 2015
Posty: 3230
Aniu, nie mam porzeczek w ogrodzie, ale niestety są u sąsiadów, to jakieś 50 metrów od mojej wejmutki, mam nadzieję, że to wystarczająco daleko.

Basieńko, sasanki zaskoczyły mnie takim kwitnieniem, bo kompletnie nic przy nich nie robię. Rosną w suchej ziemi i bez nawożenia. Okazały się bezobsługowe, więc coraz bardziej je lubię.
Agatka dała znak, że żyje, ale znowu przepadła. Musimy cierpliwie czekać.

Dorotko, ten zakątek najfajniej wygląda latem, gdy kwitną irysy, liliowce, floksy i ostróżki Teraz jeszcze jest łyso, ale już niedługo...


Kilka wiosennych ujęć:









____________________
Basia Wśród brzóz i dębów
daszum 23:03, 10 kwi 2019


Dołączył: 12 sie 2015
Posty: 4395
Wiosna u wszystkich cudna. Masz śliczne sasanki, w poprzednim ogródku też miałam, ale w pewnym momencie zniknęły.

Basia, czy potrzebujesz jeszcze na skarpę sadzonki rojnika? Mam dwa gatunki, dosyć dużo sadzonek, jeśli chcesz, mogę Ci wysłać.
____________________
Danka Ogród w Klein Kottorz okolice Opola
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies