Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Wśród brzóz i dębów

Pokaż wątki Pokaż posty

Wśród brzóz i dębów

danuta_szwajcer 18:51, 01 wrz 2017


Dołączył: 07 sty 2012
Posty: 7632
Basiu jak pisałam u siebie w wątku, miałam u siebie rodzine, potem wnusia starsza chciała jeszcze dodatkowo zostac na tydzien i tak też czas spędzałam przyjemnie i na forum już czasu nie było, sama wiesz Stopa juz coraz lepiej, chodz musze uważac, jeszcze puchnie i jak więcej samochodem jeżdze to potem boli. Oj tez w planie miałam urlop i marzy mi się nasze morze ale takie to lato zwariowane. Może jak pogoda dopisze a noga pozwoli to gdzies na kilka dni wypadniemy jeszcze. Dobry wybór z tymi sucholubnymi. Wrzesien ma byc zimny i mokry niestety Pozdrawiam
____________________
Liliowo i kolorowo:)
marba 20:51, 01 wrz 2017


Dołączył: 09 wrz 2015
Posty: 3230
Pogoda rzeczywiście nie zapowiada się najlepiej, szkoda, bo najbardziej lubię Bałtyk właśnie we wrześniu.
____________________
Basia Wśród brzóz i dębów
Basilikum 21:26, 01 wrz 2017


Dołączył: 14 cze 2015
Posty: 21735
mam nadzieje, ze sie uda
____________________
IzaBela Pod Bialo-Niebieska Chmurka***cz.I*** Wizytowka "Nie moge na dluzej zostac" -wyszeptala Chwila Szczescia - "ale wloze w Twoje serce wspomnienia"
danuta_szwajcer 21:33, 01 wrz 2017


Dołączył: 07 sty 2012
Posty: 7632
marba napisał(a)
Pogoda rzeczywiście nie zapowiada się najlepiej, szkoda, bo najbardziej lubię Bałtyk właśnie we wrześniu.

Za tydzien ma już być dużo lepiej więc może się uda czego Ci bardzo życze
____________________
Liliowo i kolorowo:)
marba 22:20, 01 wrz 2017


Dołączył: 09 wrz 2015
Posty: 3230
Izo, Danusiu, dziękuję.
____________________
Basia Wśród brzóz i dębów
marba 20:36, 03 wrz 2017


Dołączył: 09 wrz 2015
Posty: 3230
Miałam wczoraj miłe spotkanie z Asią z Ogrodu w remoncie. Asia chciała pozbyć się zbędnych w jej ogrodzie kamieni, gdyż nie pasują do nowej wizji ogrodu, a u mnie bardzo się przydadzą, będą tu miały drugie życie. Asiu, bardzo dziękuję za spotkanie, za poświęcony czas, pomoc, no i za kamienie. Będzie mi miło, jeśli wpadniesz do mnie z rewizytą. Serdecznie zapraszam! Fotka na pamiątkę naszego spotkania. Twój pies Maniek chyba mnie polubił.
Buziaczki.

____________________
Basia Wśród brzóz i dębów
Margerytka40 20:46, 03 wrz 2017


Dołączył: 12 lip 2016
Posty: 14758
Basieńko jesteście oboje z mężem wspaniałymi ,ciepłymi ludźmi i bardzo nam było miło Was gościć. Mam nadzieję ,że jeszcze kiedyś powtórzymy spotkanie. Koniecznie pokaż co tam stworzysz z tych kamulców. Resztę też rezewuję dla Was jakby co
____________________
ASIA-Ogród w remoncie+Całkiem nowy mimo, że stary, po ogrodowiskowym remoncie (już prawie)
Ivvvona 21:02, 03 wrz 2017


Dołączył: 27 sty 2014
Posty: 4774
Twój skalniaczek już jest uroczy, a będzie jeszcze piękniejszy ( te kamienie to z myślą o nim?). Roślinki skalne są śliczne, ja mimo że skalniak musiałam zlikwidować to nie potrafiłam pozbyć się roślin i teraz rosną sobie na zwykłej płaskiej rabacie.
Mnie też nie udało się przezimować Rubrum,ale mam plan żeby ją posadzić w przyszłym roku na rabacie z czerwonymi różami. Najwyżej będzie jako jednoroczna. Pozdrawiam i życzę wypoczynku
____________________
W ogródku Iwony
marba 21:29, 03 wrz 2017


Dołączył: 09 wrz 2015
Posty: 3230
Asiu, z pewnością będziemy się jeszcze widzieć. Postaram się "uwolnić" Cię od reszty kamieni, ale tu już muszę liczyć na mojego Andrzeja, a on wiecznie zagoniony. Wczoraj też tak trochę w biegu. Damy chłopakom trochę odpocząć od tego wczorajszego dźwigania, bo łatwo nie mieli. A za jakiś czas zmolestuję go, żeby znów podjechać, w końcu to nie aż tak daleko.

Iwonko, tak, bardzo chciałam powiększyć skalniak i te kamienie właśnie w tym celu.
Na razie pogoda pod psem, zobaczymy jak będzie w drugiej połowie września, może uda się zorganizować jakiegoś grilla.
Buziaczki.
____________________
Basia Wśród brzóz i dębów
Basilikum 21:41, 03 wrz 2017


Dołączył: 14 cze 2015
Posty: 21735
bede sledzic powiekszanie skalniaka
ja swoj dzis znow o kawalek powiekszylam, teraz musze roslinki zasadzic
____________________
IzaBela Pod Bialo-Niebieska Chmurka***cz.I*** Wizytowka "Nie moge na dluzej zostac" -wyszeptala Chwila Szczescia - "ale wloze w Twoje serce wspomnienia"
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies