Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Wśród brzóz i dębów

Pokaż wątki Pokaż posty

Wśród brzóz i dębów

marba 01:22, 23 cze 2019


Dołączył: 09 wrz 2015
Posty: 3230
Grzesiu, Aniu MS, Aniu Anabuko, te różowe nasturcje to odmiana Cherry Rose, bardzo je lubię za niepowtarzalny kolor.
Grażynko, trawa wyschła w niektórych miejscach zupełnie, na szczęście ostatnio troszeczkę popadało, ale przydałoby się dużo więcej.
Aniu Anpi, w ogrodzie relakują się ostatnio głównie psy, jestem pochłonięta teraz innymi obowiązkami, na ogród zostaje niewiele czasu.
Jak tam Twoja różyczka Dancing Queen? Zebrała się? Moja ma pączek, wstawię fotkę jak zakwitnie.
Dorotko, skalary miały "pływać" w łanie stipy, ale coś ten łan nie może się zebrać.







Udało mi się przezimować passiflorę i właśnie zakwitła pierwszym kwiatuszkiem, ale już czekają kolejne pączki.
____________________
Basia Wśród brzóz i dębów
Doranma 07:08, 23 cze 2019


Dołączył: 05 wrz 2015
Posty: 2372
Różowa nasturcja??? Wow! Nie wiedziałam że taka istnieje, super! Można mieć więc nasturcje i nie mieć pomarańczu w ogrodzie ☺ Będziesz robiła z niej kapary?
A moja przywarka strajkuje i nie zakwitła w tym roku
____________________
Dorota Czubajkowy Ogród
KasiaLangier 10:08, 23 cze 2019


Dołączył: 28 gru 2018
Posty: 1689
Udało mi się przezimować passiflorę i właśnie zakwitła pierwszym kwiatuszkiem, ale już czekają kolejne pączki.


Wspaniały kwiatuszek cieszę się bardzo, że się udało, niech kwitnie dalej tfu, tfu, tfu, żeby nie zauroczyć
____________________
Kasia Casa Verde..W Leśnym Ogrodzie ; Hawaje
Gosialuk 17:28, 24 cze 2019


Dołączył: 20 lut 2016
Posty: 5254
Basiu śliczna ta dziewanna. Ona wcale nie jest dwuletnia, tylko krótkowieczna. U mnie rosła 4 lata.
____________________
Gosia Bylinowa łąka
Doranma 23:45, 06 lip 2019


Dołączył: 05 wrz 2015
Posty: 2372
Puk, puk! A cóż to za przerwa techniczna? I czemu tak długo trwa? Mam nadzieję, że wszystko w porządku? Pozdrawiam
____________________
Dorota Czubajkowy Ogród
marba 11:52, 07 lip 2019


Dołączył: 09 wrz 2015
Posty: 3230
Kasiu, Gosiu, Dorotko, dzięki za odwiedziny. Ostatnio pochłonęły mnie obowiązki i ogród poszedł trochę w odstawkę, stąd moja chwilowa nieobecność. Ale już nadrabiam zaległości i wstawiam porcję świeżych fotek.




____________________
Basia Wśród brzóz i dębów
marba 11:55, 07 lip 2019


Dołączył: 09 wrz 2015
Posty: 3230
Kwitnie lawenda



i dziewanny samosiejki.

____________________
Basia Wśród brzóz i dębów
KasiaLangier 14:42, 07 lip 2019


Dołączył: 28 gru 2018
Posty: 1689
Przyszłam zobaczyć co tam słychać w Twoim ogrodzie Fajne masz zakątki, szczególnie ten z lawendą, nazwałam go prowansalskim przypadł mi do gustu
____________________
Kasia Casa Verde..W Leśnym Ogrodzie ; Hawaje
gogo 21:53, 07 lip 2019


Dołączył: 12 cze 2018
Posty: 9719
Fajnie, że jest zdjęcie kącika z parasolem, lubię tam usiąść i podziwiać ogród z łanami / moje ulubione słowo u Ciebie / kwitnących roślin.
____________________
W ogródku emerytki Wierzchosławice koło Bolkowa wizytowka w ogrodku emerytki
marba 22:43, 07 lip 2019


Dołączył: 09 wrz 2015
Posty: 3230
Kasiu, lawenda świetnie się spisuje, niepodlewana latem i nieokrywana na zimę. Chyba dosadzę więcej, to niewymagająca roślina, a do tego jaka ładna. No i ten zapach...
Grażynko, zapraszam jak najczęściej do zakątka pod parasolem, zawsze chętnie wypiję z Tobą wirtualną kawkę. I nie tylko wirtualną, jeśli tylko nadarzy się okazja.





Tak wygląda moja trawa po ostatnich upałach.
____________________
Basia Wśród brzóz i dębów
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies