Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Wśród brzóz i dębów

Pokaż wątki Pokaż posty

Wśród brzóz i dębów

marba 22:49, 28 lip 2019


Dołączył: 09 wrz 2015
Posty: 3230
Gosiu, masz rację, bez drzew nie ma prawdziwego ogrodu.

Danusiu, mój Crimson dzielnie się trzyma, słońce go nie przypala, bardziej boję się o tego z jasnozielonymi liśćmi.


Aniu, moje psy relaksują się w ogrodzie, znacznie częściej niż ich pani, właściwie to wchodzę do niego tylko, żeby go podlać. Mam nadzieję, że nawał obowiązków niedługo się zmniejszy i będę mieć więcej czasu, by się nim cieszyć.

Mireczko, nasiona masz jak w banku, niech no tylko dojrzeją. Tegoroczne siewki po wzejściu przestały rosnąć, marnie wyglądały i myślałam już, że nic z nich nie będzie. Dopiero po wsadzeniu do gruntu przyśpieszyły wzrost i, jak widać, nadrobiły zaległości. Cieszę się, bo bardzo je lubię.


Dziś spędziłam bardzo miłe popołudnie w Ogrodzie Iwonki. Na pamiątkę parę fotek:






____________________
Basia Wśród brzóz i dębów
anna_g 23:32, 28 lip 2019


Dołączył: 09 sty 2013
Posty: 6321
No i jakie miłe spotkanie było Super Piękne dziewczyny w pięknym ogrodzie - tak to można odpoczywać
____________________
Ania Ogrodoterapia - 2013-2015 *** Ogród z czereśnią 2019
Nallar 23:44, 28 lip 2019


Dołączył: 09 mar 2014
Posty: 10542
marba napisał(a)


Dziś spędziłam bardzo miłe popołudnie w Ogrodzie Iwonki. Na pamiątkę parę fotek:


Basieńko, pozwoliłam sobie podpisać fotkę.
Od lewej:
Ewa, Ogródek Ewy.
Basia, Wśród brzóz i dębów.
Iwonka, W ogródku Iwony.
Basia, Mój 4 arowy azyl...
Renatka, Podwórkowa rehabilitacja.
____________________
Pozdrawiam. Ogródek Ewy
Ivvvona 15:54, 29 lip 2019


Dołączył: 27 sty 2014
Posty: 4774
Dzięki, Basiu za wczoraj i za pamiątkowe zdjęcie. Czy możesz mi je przesłać na maila? Buziaki
____________________
W ogródku Iwony
anabuko1 15:58, 29 lip 2019


Dołączył: 28 gru 2013
Posty: 23509
Nallar napisał(a)

Basieńko, pozwoliłam sobie podpisać fotkę.
Od lewej:
Ewa, Ogródek Ewy.
Basia, Wśród brzóz i dębów.
Iwonka, W ogródku Iwony.
Basia, Mój 4 arowy azyl...
Renatka, Podwórkowa rehabilitacja.

Dziekje za podpisanie fotki.
Fajnie was widzieć dziewczyny.
a takie spotkania sa przesympatyczne. jedyne w swoim rodzaju.
Ogród tez piękny zwiedziłaś.Super.
Pozdrawiam
____________________
Ania***Dębowe zakątki 2***Dębowe zakątki 1*** Moja wizytówka
marba 20:59, 29 lip 2019


Dołączył: 09 wrz 2015
Posty: 3230
Aniu, takie spotkania są zawsze bardzo miłe, utwierdzają nas w przekonaniu, że nie jesteśmy samotni w naszej ogrodowej pasji i że mają sens wszystkie wysiłki i starania, by nasze ogrody z roku na rok piękniały. Zawsze jest miło przebywać w towarzystwie ludzi wrażliwych na piękno.
Ewuś, dzięki za opis fotki. Fajnie było wczoraj znów Was spotkać.
Iwonko, podeślij mi na priv adres mailowy, prześlę Ci fotki. Jeszcze raz wielkie dzięki za wczoraj.
Aniu(Anabuko), masz rację, takie spotkania zawsze są super.


W upalne dni najlepiej sprawdzają się takie cieniste zakątki. Niestety, niewiele ich u mnie. Ten jest w cieniu ogromnej, dwupiennej brzozy.


Róża, która wedłu zamówienia miała być "Dancing Queen" na pewno nią nie jest. Powinna być zielonkawa z różowym środkiem. A tak się na nią cieszyłam.


Z suszą nieźle radzą sobie rojniki.


Od paru dni mam takiego lokatora. To sunia córki, jest u nas tymczasowo.
____________________
Basia Wśród brzóz i dębów
greg66 21:10, 29 lip 2019


Dołączył: 03 kwi 2018
Posty: 4566
Basiu fajne spotkanie, chyba muszę się kiedyś wybrać do Częstochowy
Pozdrawiam, u mnie nadal bez deszczu dziś padało dosłownie 2 km ode mnie u mnie tylko wiatr pzrywiał zapach deszczu.
____________________
Serdeczności, Grzesiek :). https://www.ogrodowisko.pl/watek/8391-pamietajcie-o-ogrodach
ryska 21:13, 29 lip 2019


Dołączył: 12 sie 2013
Posty: 11597
Zieleń brzóz rekompensuje chwilowe niedomaganie trawnika. Oj deszczu nam potrzeba.
Widać, że bardzo dbasz o rabaty, bo są w doskonałej kondycji. A przecież masz piaski. Mnóstwo pracy, podziwiam.
Super spotkanie wczoraj mieliśmy, cieszę się, że mogłyśmy się spotkać
____________________
Renata Podwórkowa rehabilitacja*****Wizytówka-podwórko Ryski Dlaczego podwórkowa rehabilitacja? Bo grunt to zdrowie :)
Dorota123 22:33, 29 lip 2019


Dołączył: 07 gru 2012
Posty: 12208
Zakątek pod brzozą bardzo romantyczny, lubię takie klimaty.
____________________
W moim małym ogródeczku*Wizytówka
danuta_szwajcer 08:18, 30 lip 2019


Dołączył: 07 sty 2012
Posty: 7632
Ale słodki lokator, miło Was widziec na kolejnym spotkaniu, klimatyczne miejsce pod brzozą i zachwyciłam się tym kolorem kompletu , super sie komponuje i oryginalnie, nie widziałam takiego Pozdrawiam, padało u Ciebie bo u mnie dalej zero deszczu
____________________
Liliowo i kolorowo:)
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies