Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Wśród brzóz i dębów

Pokaż wątki Pokaż posty

Wśród brzóz i dębów

marba 12:12, 10 cze 2019


Dołączył: 09 wrz 2015
Posty: 3230
Aniu, masz rację, poduchy z daleka wyglądają jak plastry drewna.
Elu, Danusiu, dzięki.




____________________
Basia Wśród brzóz i dębów
danuta_szwajcer 17:31, 11 cze 2019


Dołączył: 07 sty 2012
Posty: 7632
Ale masz irysy no i ta macierzanka sie rozrosła, piękny kolor i pomysłowe kompozycje Jak tam dajesz rade Basiu w te upały? No i konca nie widac Pozdrawiam ale tym razem zimnymi pozdrowieniami
____________________
Liliowo i kolorowo:)
marba 21:06, 11 cze 2019


Dołączył: 09 wrz 2015
Posty: 3230
Danusiu, prawdę mówiąc nie radzę sobie zupełnie z tymi upałami, wykańczają mnie. A wieczorem, kiedy się ochłodzi to znowu komary żyć nie dają.
Ogród poszedł więc w odstawkę, mam nadzieję, że tymczasową.




____________________
Basia Wśród brzóz i dębów
greg66 22:08, 11 cze 2019


Dołączył: 03 kwi 2018
Posty: 4566
Basiu jak zwykle podziwiam i sobie spaceruję po Twoim królestwie al etylko wieczorami bo już można trochę odetchnąć, chociaż ja wolę upał niż zimno.
____________________
Serdeczności, Grzesiek :). https://www.ogrodowisko.pl/watek/8391-pamietajcie-o-ogrodach
KasiaLangier 22:35, 11 cze 2019


Dołączył: 28 gru 2018
Posty: 1689
marba napisał(a)
Danusiu, prawdę mówiąc nie radzę sobie zupełnie z tymi upałami, wykańczają mnie. A wieczorem, kiedy się ochłodzi to znowu komary żyć nie dają.
U mnie komary są aktywne cały dzień, jakaś plaga totalna. Ty przynajmniej zrobiłaś zdjęcia

Co to jest za roślinka taka ładna ?
____________________
Kasia Casa Verde..W Leśnym Ogrodzie ; Hawaje
marba 23:10, 11 cze 2019


Dołączył: 09 wrz 2015
Posty: 3230
Grzesiu, z dwojga złego lepsze już upały niż siarczyste mrozy. Ale najbardziej lubię wiosenne, przyjemne ciepełko i złotą, niezbyt gorącą jesień. Wtedy wracam do życia.

Kasiu, to drzewko to glediczja trójcierniowa, odmiana Sunburst. Ta odmiuana nie ma cierni, co mnie do niej przekonało. Oprócz jej urody, rzecz jasna.
____________________
Basia Wśród brzóz i dębów
anabuko1 23:57, 11 cze 2019


Dołączył: 28 gru 2013
Posty: 23500
marba napisał(a)
Aniu, masz rację, poduchy z daleka wyglądają jak plastry drewna.
Elu, Danusiu, dzięki.





Piękne
Bardzo ladne doniczki
Ladana ta glediczja trójcierniowa, taka zolciutka
____________________
Ania***Dębowe zakątki 2***Dębowe zakątki 1*** Moja wizytówka
Gosialuk 21:22, 12 cze 2019


Dołączył: 20 lut 2016
Posty: 5254
Właśnie też miałam pochwalić glediczje. Teraz już wiem co to. U nas takie upały zapowiadają do końca tygodnia. Ja chowam się do cienia z robotą.
Tą białoobrzeżoną petunię też mam. Bardzo dekoracyjna jest.
____________________
Gosia Bylinowa łąka
wojtas2101 16:01, 15 cze 2019


Dołączył: 24 wrz 2012
Posty: 1762
Basiu,
Widzę że też nie dajesz rady w te upały. Mnie najbardziej brakuje deszczu boję sie o drzewa na działce.
____________________
Ogród przydomowy - Hosty Wizytówka-Ogród przydomowy-Hosty
Anna_ogrodni... 16:46, 16 cze 2019


Dołączył: 07 kwi 2016
Posty: 734
Witaj Basiu przyszlam popodziwiac Twoje krolestwa masz troche tej przestrzeni ale widze ze pieknie ja zagospodarowalas. Pergola super sie prezentuje macierzanka piaskowa bardzo mi sie podoba a ostatnio cos zauwazylam z zainteresowaniem spogladam na irysy, a widze ze u Ciebie sa piekne egzemplarze chyba posadze irysy dlugo one kwitna?
Pozdrawiam serdecznie
____________________
Ania ogrod zielonej aniak
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies