Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Wśród brzóz i dębów

Pokaż wątki Pokaż posty

Wśród brzóz i dębów

anabuko1 10:07, 25 sie 2019


Dołączył: 28 gru 2013
Posty: 23497
marba napisał(a)




świetne kolorki .
Od bieli, żółci po ten jaskrawy róż burgundowy ( A co to za roślinka w takim żywym kolorze ?) .No i ten niebieski żywy wilcowy
Aniołki mają tam raj
____________________
Ania***Dębowe zakątki 2***Dębowe zakątki 1*** Moja wizytówka
AnnaMS 20:57, 25 sie 2019


Dołączył: 04 gru 2017
Posty: 2103
Basiu, ale u Ciebie super kolorki Zestawienie trzech pojemników bardzo fajne, szczególnie że w jednym z nich jest woda Wilec płożący - muszę zgapić, świetna sprawa ogrodniczki słodkie
Jak możesz, to wstaw proszę fotkę tego Krwiściąga z kuleczkami
____________________
Zielony zakątek z Antonówką
marba 16:52, 31 sie 2019


Dołączył: 09 wrz 2015
Posty: 3230
Danusiu, niektóre surfinie rosną u mnie w gruncie, dają radę lepiej niż w donicach, dłużejj trzymają wilgoć i nie trzeba tak często podlewać, ale te na fotce rosną sobie w dużym wiklinowym koszu, wyściełanym folią.

Ewo, Bogusiu, dziękuję.

Aniu, Anabuko, ta bordowa roślinka to jakaś odmiana szarłatu, niestety nie wiem jaka.

Aniu MS, dzięki. Niestety, nie znalazłam fotki krwiściąga z czasu gdy kwitł. Będę pamiętać w przyszłym sezonie, jeśli mi przezimuje.


Dziś widoczki mojego jaru we wczesnojesiennej odsłonie.

Widok z jednego końca,



i z drugiego:



____________________
Basia Wśród brzóz i dębów
marba 16:57, 31 sie 2019


Dołączył: 09 wrz 2015
Posty: 3230
I trochę z boku:




____________________
Basia Wśród brzóz i dębów
Gosialuk 18:00, 31 sie 2019


Dołączył: 20 lut 2016
Posty: 5254
Basiu jar już pięknie zarośnięty prawie cały. Wiem jak trudno było w tym roku, szczególnie na południowej wystawie.
Powinnaś być z siebie dumna, bo to dzięki twojej pracy tak wygląda.
____________________
Gosia Bylinowa łąka
Basilikum 20:59, 31 sie 2019


Dołączył: 14 cze 2015
Posty: 21734
Basiu Twoj Jar jest super z kazdej strony
____________________
IzaBela Pod Bialo-Niebieska Chmurka***cz.I*** Wizytowka "Nie moge na dluzej zostac" -wyszeptala Chwila Szczescia - "ale wloze w Twoje serce wspomnienia"
marba 22:54, 31 sie 2019


Dołączył: 09 wrz 2015
Posty: 3230
Gosiu, faktycznie, południowa skarpa porasta wolniej niż północna, dają tam radę tylko prawdziwi twardziele. Chyba dosadzę tam kosodrzewin, susza jakoś im nie przeszkadza. Wytrzymują też płożące jałowce, mam też ochotę wypróbować tam irgę.

Izabelko, dzięki, myślę, naprawdę fajnie będzie wyglądać ten mój jar gdy pojawi się nad nim mostek, taki z prawdziwego zdarzenia. Może kiedyś się doczekam.








____________________
Basia Wśród brzóz i dębów
gogo 19:39, 02 wrz 2019


Dołączył: 12 cze 2018
Posty: 9719
Właśnie spaceruję po Twoim jarze i zachwycam się roślinami, które pięknie rosną w trudnych warunkach
Twoja trawa Purple Majesty piękna, dobrze, że mam gdzie oglądać, bo moja nędza uschła
____________________
W ogródku emerytki Wierzchosławice koło Bolkowa wizytowka w ogrodku emerytki
Adela 20:57, 02 wrz 2019


Dołączył: 13 sie 2013
Posty: 2767
Basiu, Twojego jaru żaden projektant lepiej by nie zagospodarował uroczy!!
Masz dar
____________________
Ela - Moja ostoja
anpi 21:09, 08 wrz 2019


Dołączył: 11 sty 2018
Posty: 8136
Basiu dokopałam się już do fotki tej Twojej Dancing,faktycznie nas w jajo zrobili z tymi różami.A te inne które zamówiłaś to się zgadzają?
Basiu kiedy zbierałaś nasiona z trawy Majesty Purple ?Bo wydaje mi się że w moich,niektóre kłosy już dojrzały.
Twój jar jest bardzo urokliwy,świetnie go zagospodarowałaś Czy trochę go podlewasz ,czy liczy tylko na opady?
____________________
Ania(lubelskie) Za drzwiami do ogrodu... | Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies