Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Wśród brzóz i dębów

Pokaż wątki Pokaż posty

Wśród brzóz i dębów

Alija 22:32, 06 mar 2021


Dołączył: 04 sty 2021
Posty: 8642
Cudny ten clematis, jak się rozrośnie będzie pięknie wyglądał, czerwona red baronowa łączka też super, a psiunia bardzo zrelaksowana.
____________________
Podkarpacie AlicjaZacisze Alicji
wronada 13:59, 07 mar 2021


Dołączył: 15 lis 2011
Posty: 168
Basiu pospacerowałam i ja po Twoim ogrodzie. Tu jest pięknie. Podziwiam ile pracy to kosztuje, ja mam 20 arów i nie mogę się wyrobić, ciągle mam coś nie dorobione, a tu widzę o wiele większą powierzchnię do ogarnięcia. Bardzo podoba mi się ta brzozowa alejka, która przypomina mi lata dzieciństwa tak odległe niestety. Wiem, że nie będę oryginalna ale też zachwycam się tym wąwozem, który z roku na rok jest coraz piękniejszy. W Twoim ogrodzie miło się odpoczywa. Będę tu zaglądać.
Pozdrawiam
____________________
Danusia - Mój ogród ciągle w budowie
marba 15:14, 07 mar 2021


Dołączył: 09 wrz 2015
Posty: 3230
Grażynko, Red Baron z roku na rok się rozrośnie. Trzeba tylko poczekać. Nic tak jak ogród nie uczy cierpliwości.
Irenko, Grzesiu, dzięki.
Dorotko, mam nadzieję, że clematis przetrwał zimę, mimo, że nie był okryty.
Alicjo, mam nadzieję, że moje psiaki nie narzekają u mnie na swój psi żywot. To członkowie rodziny.

Danusiu, dziękuję za wszystkie pochwały, cieszę się, że Ci się u mnie podoba, zawsze będzie mi miło Cię gościć.


Nie mam nowych fotek, więc znowu zeszłoroczne wspomnienia.




____________________
Basia Wśród brzóz i dębów
Alija 18:28, 07 mar 2021


Dołączył: 04 sty 2021
Posty: 8642
Basiu! Piękna ta altana.
Brzózki śliczne, bardzo lubię te drzewa. Też mam, ale musimy je co jakiś czas ciąć, bo jest tam linia wysokiego napięcia i potem wyglądają, jak po wojnie. Jak to człowiek nie pomyśli wcześniej, można było posadzić je od razu w innym miejscu.
____________________
Podkarpacie AlicjaZacisze Alicji
basia3012 00:48, 08 mar 2021


Dołączył: 25 gru 2017
Posty: 9428
Basiu, ten jar nie tylko mnie zachwyca. Czytam, że chwalony jest przez wszystkich odwiedzających. Oczywiście to zasługa gospodarzy, że tak pomogli przyrodzie.
____________________
BasiaOgród Basi Warmia
anabuko1 18:03, 09 mar 2021


Dołączył: 28 gru 2013
Posty: 23482
marba napisał(a)
Grażynko, Red Baron z roku na rok się rozrośnie. Trzeba tylko poczekać. Nic tak jak ogród nie uczy cierpliwości.
Irenko, Grzesiu, dzięki.
Dorotko, mam nadzieję, że clematis przetrwał zimę, mimo, że nie był okryty.
Alicjo, mam nadzieję, że moje psiaki nie narzekają u mnie na swój psi żywot. To członkowie rodziny.

Danusiu, dziękuję za wszystkie pochwały, cieszę się, że Ci się u mnie podoba, zawsze będzie mi miło Cię gościć.


Nie mam nowych fotek, więc znowu zeszłoroczne wspomnienia.





Piękne wspomnienia.
A co to za roślinka na 3 zdjęciu ?
To jakaś szałwia ? Ładna
____________________
Ania***Dębowe zakątki 2***Dębowe zakątki 1*** Moja wizytówka
Bee 06:48, 20 mar 2021


Dołączył: 30 lis 2020
Posty: 256
marba napisał(a)






Witaj Basiu,

Chciałabym się przywitać w Twoim wątku. Obejrzałam zdjęcia z Twojego ogrodu i jestem zachwycona jarem i aleją brzozową.

Bardzo mi się podoba takie podejście do ogrodu i natury, to jak wykorzystałaś warunki terenu i stworzyłaś naturalistyczny ogród pasujący do otoczenia.

I mam takie samo podejście do trawników

Jak radzisz sobie z pieleniem jaru?
____________________
Beata Kaszubskie piaski Wizytówka - Kaszubskie piaski
marba 15:37, 02 kwi 2021


Dołączył: 09 wrz 2015
Posty: 3230
Alu, Basiu, dziękuję.

Aniu, ta roślinka to szałwia lekarska. Lubię ją za te srebrne listki i zwarty pokrój.

Beatko, witam Cię serdecznie w moim ogrodzie, będziesz zawsze miłym gościem. Z pleśnieniem jaru często sobie nie radzę, bo zanim dojdę do końca to początek już zarasta. Taka to trochę syzyfowa praca, ale co robić...

Wszystkich miłych gości świątecznie pozdrawiam.

Krecik wybrał sobie na kopczyk miejsce akurat pod krokusami.

____________________
Basia Wśród brzóz i dębów
Adela 16:23, 02 kwi 2021


Dołączył: 13 sie 2013
Posty: 2767
Witaj Basiu,
W przerwie świątecznych prac zajrzałam na O.
Jar przepiękny i krecik pomysłowy. Bez jego kopca krokusy nie prezentowałyby się tak ciekawie.
Z życzeniami zdrowych i radosnych świąt
Elżbieta
____________________
Ela - Moja ostoja
Alija 21:28, 02 kwi 2021


Dołączył: 04 sty 2021
Posty: 8642
Basiu! Krecik rzeczywiście pomysłowy.
Wesołych świąt życzę i dużo zdrowia.
____________________
Podkarpacie AlicjaZacisze Alicji
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies