Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Wśród brzóz i dębów

Pokaż wątki Pokaż posty

Wśród brzóz i dębów

marba 16:03, 17 sty 2018


Dołączył: 09 wrz 2015
Posty: 3230
AnnaMS napisał(a)
Wiesz, myślę że jest u Ciebie, piszę tak nie po to by Cię nastraszyć ale Twoja działka jest na tyle duża i tak zróżnicowana przyrodniczo /drzewa, woda, łąka/ że pewnie kryje wiele różnych stworzonek których jeszcze nie widziałaś Masz taki prawdziwy ogród ... Co do myszek to koty je znoszą do domu bez względu na porę roku ...


Koty na szczęście konsumują swoje zdobycze na zewnątrz, za to pies przyniósł mi raz kurę.
____________________
Basia Wśród brzóz i dębów
Basilikum 16:37, 17 sty 2018


Dołączył: 14 cze 2015
Posty: 21735
hihi rosolu mu sie zachcialo hihih
____________________
IzaBela Pod Bialo-Niebieska Chmurka***cz.I*** Wizytowka "Nie moge na dluzej zostac" -wyszeptala Chwila Szczescia - "ale wloze w Twoje serce wspomnienia"
marba 17:13, 17 sty 2018


Dołączył: 09 wrz 2015
Posty: 3230
Basilikum napisał(a)
hihi rosolu mu sie zachcialo hihih

To był dość kosztowny rosół, bo za kurę zapłaciliśmy z nawiązką, ale muszę przyznać, że nigdy nie jadłam lepszego. Oczywiście nasz kurołap też dostał porcję.

Ciąg dalszy zakupów nasiennych:
____________________
Basia Wśród brzóz i dębów
Basilikum 17:34, 17 sty 2018


Dołączył: 14 cze 2015
Posty: 21735
fiu fiu ale ladne zakupy
____________________
IzaBela Pod Bialo-Niebieska Chmurka***cz.I*** Wizytowka "Nie moge na dluzej zostac" -wyszeptala Chwila Szczescia - "ale wloze w Twoje serce wspomnienia"
marba 18:22, 17 sty 2018


Dołączył: 09 wrz 2015
Posty: 3230
Izo, mam nadzieję, że uda mi się z tego coś wyhodować.
____________________
Basia Wśród brzóz i dębów
AnnaMS 17:31, 18 sty 2018


Dołączył: 04 gru 2017
Posty: 2103
Chyba wolę myszy, nic nie kosztują hi hi. Ładna kolekcja nasion Zawsze zastanawiałam się nad pnączem kobea, czy kwitnie tak samo jak na zdjęciu ? A rodochiton, felicja i rezeda to też dla mnie są nieznane rośliny, proszę o fotę jak rosną , bratek wielkokwiatowy wymiata
____________________
Zielony zakątek z Antonówką
barbara_kraj... 18:24, 18 sty 2018


Dołączył: 30 sty 2011
Posty: 18912
marba napisał(a)
Aniu, może i jest u mnie ten tygrzyk, ale jak dotąd nie narzucał mi się ze swoim towarzystwem. I to bardzo uprzejme z jego strony. Myślę, ze pająki lubią cieniste zakątki, a tych u mnie niewiele.

A oto TYGRZYK.
Gościł u mnie przez kilka lat. Snuł pajęczynę prawie w pełnym słońcu. Kiedyś był pod ochroną, teraz pewnie już nie.

____________________
Pozdrawiam - Barbara; Mój 4 arowy azyl... i Wizytówka
marba 18:29, 18 sty 2018


Dołączył: 09 wrz 2015
Posty: 3230
Aniu, bardzo lubię kobeę i co roku mam w ogrodzie. Jedyną jej wadą jest to, że zaczyna kwitnąć dopiero w sierpniu, ale za to obficie i nieprzerwanie do października. Nie wszystkie nasiona wschodzą, ale jak już wzejdą to rosną jak na drożdżach.


Jeśli chodzi o rezedę, felicję i rodochiton, to są dla mnie nowości, zobaczymy czy warto było wysiewać. A bratkowi po prostu nie mogłam się oprzeć.
A Ty, Aniu wysiewasz coś, czy kupujesz gotowe rośliny?
____________________
Basia Wśród brzóz i dębów
marba 18:37, 18 sty 2018


Dołączył: 09 wrz 2015
Posty: 3230
barbara_krajewska napisał(a)

A oto TYGRZYK.
Gościł u mnie przez kilka lat. Snuł pajęczynę prawie w pełnym słońcu. Kiedyś był pod ochroną, teraz pewnie już nie.


Basieńko, on może i ładny jest, ale podoba mi się na odległość. Pamiętam, że w jednym z odcinków Mai w ogrodzie jakaś pani wychwalała zalety pająków i chyba nawet pokazywała tego tygrzyka. Ale bezpieczniej jest dla pająków, jeśli trzymają się ode mnie z daleka.
____________________
Basia Wśród brzóz i dębów
marba 19:30, 18 sty 2018


Dołączył: 09 wrz 2015
Posty: 3230
Nareszcie zrobiło się trochę zimowo. Ciekawe tylko na jak długo.

____________________
Basia Wśród brzóz i dębów
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies