Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ptasi gaj

Pokaż wątki Pokaż posty

Ptasi gaj

Wiaan 22:01, 01 mar 2022


Dołączył: 01 cze 2017
Posty: 5205
Elu czy róże, które w zeszłym roku były zdrowe pryska się profilaktyczne miedzianem?
____________________
Aneta Ogrodowe wariacje
ElzbietaFranka 22:33, 01 mar 2022


Dołączył: 14 kwi 2016
Posty: 13891
Wiolka5_7 napisał(a)


Tak
Aha stąd ta cena... Szkoda, że takie drogie bo by kupiło się więcej...

Ja też mam ciemierniki po 10 zł ,tylko że z Biedry i super rosną i też zaczynają kwitnąć
Kupuj koniecznie



Ludzie oglądają każdy się zachwyca, ale cena odstrasza. Tylko napalency kupują cena nie ważna. Jak zobaczą gdzieś są tańsze nawet mikre to kupują dużo.

U mojego sąsiada ogrodnika wybór nie samowity jaki kolor chcesz wszystko jest.
Jeszcze były ładne różowe może jutro jak odwroce oczy w ich stronę to kupię
____________________
Ela-Wawa Ela-ptasi-gaj
ElzbietaFranka 23:07, 01 mar 2022


Dołączył: 14 kwi 2016
Posty: 13891
Wiaan napisał(a)
Elu czy róże, które w zeszłym roku były zdrowe pryska się profilaktyczne miedzianem?


Ja tam pryskam chociaż były zdrowe. Wyciąg z grejfruta też dobry.
____________________
Ela-Wawa Ela-ptasi-gaj
Wiolka5_7 06:47, 02 mar 2022


Dołączył: 05 lut 2013
Posty: 20499
ElzbietaFranka napisał(a)



Ludzie oglądają każdy się zachwyca, ale cena odstrasza. Tylko napalency kupują cena nie ważna. Jak zobaczą gdzieś są tańsze nawet mikre to kupują dużo.

U mojego sąsiada ogrodnika wybór nie samowity jaki kolor chcesz wszystko jest.
Jeszcze były ładne różowe może jutro jak odwroce oczy w ich stronę to kupię


No właśnie cena odstrasza...

To masz pod ręką szkółkę to jak tu nie kupić
____________________
Wiola Malymi krokami - Ogrod Wioli *Wizytówka*
Anusia2 16:38, 02 mar 2022


Dołączył: 23 sty 2022
Posty: 239
Kolor piękny no cena rzeczywiście zabójcza. Dzisiaj byłam w mięsnym i ceny poszły w górę. Przyszły cięższe czasy.
____________________
Skandynawia po krzyżacku 2 ;Mój ogród, czyli Skandynawia po krzyżacku
pestka56 18:22, 02 mar 2022


Dołączył: 17 sie 2016
Posty: 4460
U Zymona ciemierniki są po 45. Ja chyba kupię mimo tej ceny + przesyłka, bo jego sadzonki duże w 2-litrowych doniczkach. Ma takiego o kwiatach białych wpadających z seledyn. Gdyby miał żółte, to w ogóle bym się nie zastanawiała
____________________
Kasia
ElzbietaFranka 20:58, 02 mar 2022


Dołączył: 14 kwi 2016
Posty: 13891
pestka56 napisał(a)
U Zymona ciemierniki są po 45. Ja chyba kupię mimo tej ceny + przesyłka, bo jego sadzonki duże w 2-litrowych doniczkach. Ma takiego o kwiatach białych wpadających z seledyn. Gdyby miał żółte, to w ogóle bym się nie zastanawiała



Kasiu białe są najładniejsze. Mowili mi to ogrodnicy i inne osoby. Na tych szarawych rabatach robią nie złe wrażenie.
Żółtych ciemiernikow jeszcze nie ma.
Ciemierniki przynajmniej te co mam wszystkie zmieniły kolor. W miarę dojrzewania nasion kolor się zmienia.
Może jutro zrobię fotki i porównam z początkiem stycznia.
Tego bordowego kupiłam 2 szt może się wydieja.
Ale te białe zeszłoroczne jednak najładniejsze.
____________________
Ela-Wawa Ela-ptasi-gaj
Martka 21:20, 02 mar 2022


Dołączył: 10 wrz 2015
Posty: 7135
Żółte ciemierniki są, widziałam na czeskich stronach nie jest to kolor żółtka, raczej bladej cytryny.
Gosialuk 21:56, 02 mar 2022


Dołączył: 20 lut 2016
Posty: 5263
Piękne ciemierniki. Też mam jednego bordo, ale kupiony od kobiety na ryneczku, więc raczej nie taki rarytas. Ale ogólnie na rabatach też najbardziej zachwycają zwykłe białe. W całej tej szarzyźnie wczesnowiosennej przykuwają wzrok. Tym bordowym trzeba znaleźć dobre stanowisko, tak by wyeksponować kwiaty.
Jeszcze bardzo ładne są przebiśniegi, takie pełne. O wiele bardziej widać je na rabatach. Niestety nie widziałam ich nigdzie w sprzedaży.
____________________
Gosia Bylinowa łąka
Agania 12:48, 03 mar 2022


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
Nie wiem czy ktoś przeszedłby obojętnie koło tych piękności ciemiernikowych, dlatego ja do sklepów nie zaglądam
Gratuluję kolejnej wnusi, nasza ma termin na kwiecień, Wasza?
Jeżówka blada nie chciała się u mnie zatrzymać na dłużej.
Też lubię oglądać trawy u Ciebie
____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies