Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ptasi gaj

Pokaż wątki Pokaż posty

Ptasi gaj

pestka56 18:01, 06 gru 2020


Dołączył: 17 sie 2016
Posty: 4460
WOW, Ela, ależ przygoda! Mam nadzieję, że kominek był rozpalony i ogrzał cię od razu.
____________________
Kasia
ElzbietaFranka 18:19, 06 gru 2020


Dołączył: 14 kwi 2016
Posty: 13865
Tylko mi było głowę widać. Sama byłam eMowi nie powiem bo się będzie śmiał i będzie rozpowiadał. A tak uważałam i masz tu ślizg zrobiłam i po szyję.
Trzeba było wyjść z tej wody a wodery śliskie i s żeie jeszcze potaplalam. Wyszłam i do domu. Szłam a woda się lala rozebrałam się w łazience i przez okno ciuchy kurtkę i wodery wyrzuciłam susza się w altance.

Byłam z Mają ale jakie jej zdziwienie ',mama a co ty". Po schodach na górę aby się ubrać w nowe ciuchy.
Lato to lato ale w grudniu na starość wykąpać się w zimnej wodzie to nie lada wyczyn.

Sprubojcie zobaczycie jaka to frajda.

Oczko wyczyszczone może zamarznąć.

____________________
Ela-Wawa Ela-ptasi-gaj
Rumianka 18:46, 06 gru 2020


Dołączył: 13 kwi 2015
Posty: 10249
Ubawiłaś mnie do łez... ale nie zazdroszczę tej kąpieli w takiej temperaturze.... Mój syn lata temu był morsem i kąpał się zimą w morzu...jeździliśmy popatrzeć na te wyczyny zimowe i powiem Ci szczerze, że zamarzałam na brzegu ubrana po szyję, na sam widok kąpiących się w tej lodowatej wodzie...brrr. "Ale oczko wyczyszczone i może zamarzać!" To Twoje stwierdzenie najfajniejsze...
____________________
Elisa - Ogród z koniczynką- ökólé Trzëgarda
Basieksp 18:53, 06 gru 2020


Dołączył: 24 maj 2019
Posty: 10237
Z tą kąpielą to naprawdę niezły wyczyn a tak na marginesie dobrze, że udało Ci się bezpiecznie wyjść z tego oczka i nic poza kąpielą się nie stało
____________________
Basiek *** Ogród Basi i Romka *** Wizytówka
greg66 20:24, 06 gru 2020


Dołączył: 03 kwi 2018
Posty: 4566
Elu pokazałem u siebie te tuje przesadzone i miejsce po nich może coś poradzisz?

Życzę zdrowia bo kąpiel wprawdzie moze dobrze zrobić na zahartowanie ale....
A najlepiej zrób "ciepłe nóżki" (włóz stopy do miski z gorącą wodą)
____________________
Serdeczności, Grzesiek :). https://www.ogrodowisko.pl/watek/8391-pamietajcie-o-ogrodach
Gosialuk 20:55, 06 gru 2020


Dołączył: 20 lut 2016
Posty: 5254
Mam nadzieję, że kąpiel na zdrowiu się nie odbije. Na pewno nie było miło. Takie przygody najlepiej wspomina się po fakcie i jak mają szczęśliwe zakończenie.
Twarda kobieta z Ciebie.
____________________
Gosia Bylinowa łąka
SlonecznyOgrod 21:15, 06 gru 2020


Dołączył: 16 sty 2017
Posty: 7665
Ale wpadka, będziesz miała co wspominać.
I myślę, że w późniejszym czasie się przyznasz eMowi
____________________
DarciaSłoneczny Ogród
Dorota123 21:52, 06 gru 2020


Dołączył: 07 gru 2012
Posty: 12208
ElzbietaFranka napisał(a)



Dorotka a ty nie dajesz mu odpoczynku po poprzednim kwitnieniu moje ok 3 m-cy odpoczywają najpierw zasychają liście a potem je wyciągam i dopiero sądzę w październiku do ziemi. W tym roku posadziłam ok 10 listopada trochę później ale to bez znaczenia.
Moje cebule bardzo mikre. Sprzedają takie duże upasione. Może rzeczywiście powinnam je trochę utuczyć.
Jak Dorotka to robisz.

Pozdrawiam

Elu marny ze mnie ekspert od amarylisów. W ubiegłym roku go zaniedbałam i wcale nie zakwitł. W to lato wyniosłam go pod świerki postawiłam obok hortensji w donicy. Jak podlewałam hortensje, a one często dostają nawóz to i amarylis też korzystał. Cebulki nabrały masy, ale i liści mają sporo.
____________________
W moim małym ogródeczku*Wizytówka
Dorota123 21:57, 06 gru 2020


Dołączył: 07 gru 2012
Posty: 12208
O rety nie zazdroszczę zimowej kąpieli w oczku wodnym w zimie. Mam nadzieję, że się porządnie ogrzałaś po tej wpadce.
____________________
W moim małym ogródeczku*Wizytówka
ElzbietaFranka 22:36, 12 gru 2020


Dołączył: 14 kwi 2016
Posty: 13865
Miałam dzisiaj rozwieszać lampki po świerkach,ale wiatr był i zrezygnowałam może jutro.

Poza tym szaro buro i ponuro. Trzeba rozświetlić ten świat.



Igieł od groma przybyło po wietrze





____________________
Ela-Wawa Ela-ptasi-gaj
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies