Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ptasi gaj

Pokaż wątki Pokaż posty

Ptasi gaj

Aurelllia 13:03, 18 gru 2020


Dołączył: 07 lut 2017
Posty: 6092
Śliczny maluszek i te oczka takie duże mądre
____________________
Aurelia Ogrodowe kreacje, Wizytówka
ElzbietaFranka 13:27, 18 gru 2020


Dołączył: 14 kwi 2016
Posty: 13915
Dzięki Aurelia. To po mamusi idą ciemne oczy a potem Jeremiasz. Rzęsy na 1,5 centymetra a włosy jasne. Wszędzie go pełno.
Dobrze, że już ostatni dzień służby mojej. Oddech trzeba złapać.
____________________
Ela-Wawa Ela-ptasi-gaj
pestka56 19:50, 18 gru 2020


Dołączył: 17 sie 2016
Posty: 4460
Słodka buźka
Ale współczuję. Mnie małe dzieci już męczą. Jak przyjeżdżają wnuki J (3 chłopaków i dziewczynka), to cieszę się, że najczęściej 1 dzień i koniec. Następnego dnia jestem wykończona.

Balkon, ten z niebieskim, to twój?
____________________
Kasia
ElzbietaFranka 20:22, 18 gru 2020


Dołączył: 14 kwi 2016
Posty: 13915
pestka56 napisał(a)
Słodka buźka
Ale współczuję. Mnie małe dzieci już męczą. Jak przyjeżdżają wnuki J (3 chłopaków i dziewczynka), to cieszę się, że najczęściej 1 dzień i koniec. Następnego dnia jestem wykończona.

Balkon, ten z niebieskim, to twój?




Tak Kasiu to taka dziwna poświata tych lampek, są białe.

Ja to ja,ale Maja wpadła w nerwice była nie do zniesienia. Ona ma swój pokój, Jeremiasz jej wchodził i bałaganił wyciągał z szuflad różne jej bibeloty ona się denerwowała on się śmiał.
Ja lubię dzieci ale co za dużo to nie zdrowo. Też się nie nadaje do dłuższego przebywania z wnukami. 1-2 godziny i dowidzenia. Opieki mam już przesyt.
W każdym razie mam do końca świat spokój.
____________________
Ela-Wawa Ela-ptasi-gaj
Mirka 20:29, 18 gru 2020


Dołączył: 01 lip 2012
Posty: 12324
Oj dziewczęta nie przesadzajcie Ja uwielbiam przebywać z wnukami a mam ich czworo . Lubię im coś dobrego ugotować no bo wiadomo nie ma to jak u babci .Wakacje ferie zimowe są u nas i jest zawsze fajnie
____________________
Mazowsze Mirkowy ogród )
ElzbietaFranka 21:11, 18 gru 2020


Dołączył: 14 kwi 2016
Posty: 13915
Mirka napisał(a)
Oj dziewczęta nie przesadzajcie Ja uwielbiam przebywać z wnukami a mam ich czworo . Lubię im coś dobrego ugotować no bo wiadomo nie ma to jak u babci .Wakacje ferie zimowe są u nas i jest zawsze fajnie




Mirka może masz nerwy jak postronki. Jesteś babcia na medal masz cierpliwosc. Ja już nie mam cierpliwości.
____________________
Ela-Wawa Ela-ptasi-gaj
Dorota123 21:38, 18 gru 2020


Dołączył: 07 gru 2012
Posty: 12208
ElzbietaFranka napisał(a)




Moja sfoce jak pojadę na wieś w sobotę. Poniżej fotka balkonu w Wawie ten na piętrze. Sąsiadka ma więcej świecidełek może też jeszcze zawieszę jak będą zbędne.



Obydwa balkony bardzo ładne, wyglądają jak od kompletu.
Nie ma się co dziwić, że wnuka wszędzie pełno, tak to już jest z tymi szkrabami. To, że jesteś zmęczona, to normalne. Lat nam nie ubywa, a obowiązków masz sporo. Ja tam lubię jak przyjeżdżają wnuki, zawsze wcześniej przygotuję jakieś ciasto i miło spędzamy czas. Ja też po ich wyjeździe czuję się zmęczona, ale i bardzo zadowolona.
____________________
W moim małym ogródeczku*Wizytówka
pestka56 23:10, 19 gru 2020


Dołączył: 17 sie 2016
Posty: 4460
Balkon na medal

No, niestety maluchy mnie męczą. Szczęście, że już tylko jedno to przedszkolak. Reszta to już szkolne dzieci. To całkiem inaczej. Tylko, że 5 sztuk na raz mnie wykańcza.
Mirka, podziwiam. Jesteś super Ale to prawda, że z wiekiem potrzebuje się spokoju.
____________________
Kasia
ElzbietaFranka 22:44, 22 gru 2020


Dołączył: 14 kwi 2016
Posty: 13915
I to ma być pogoda na święta. Wieje pada deszcz jeszcze błyskawic brakuje.

Trudno przygnębiające czasy to i pogoda byle jaka.

Fotki z soboty coś się zepsuło i byle jak oświetlona jodła.





A róża sobie kwitnie w najlepsze


____________________
Ela-Wawa Ela-ptasi-gaj
ElzbietaFranka 20:10, 23 gru 2020


Dołączył: 14 kwi 2016
Posty: 13915
Już się zbliżam do końca robót przedświątecznych. Ciasto wyrosło wypiek udany. U mnie tylko drożdżowe w każdym wydaniu ew sernik który nigdy mi się nie udał więc idę kupować do Grzybków do wyboru i kolorów i zawsze pyszne.
Nie będę się mocować z serem jak on i tak mnie wykuwa.

Barszcz uszka, pierogi zrobione jeszcze ryby do oprawienia

Strucla makowa i z powidłami najlepszy wypiek dla domowników.





Jeszcze drożdżowe bakslia z kruszonką


____________________
Ela-Wawa Ela-ptasi-gaj
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies