Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Od domowniczki do ogrodniczki ;-)

Pokaż wątki Pokaż posty

Od domowniczki do ogrodniczki ;-)

Pszczelarnia 18:09, 23 cze 2020


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 29256
effka napisał(a)
A teraz, UWAGA! , tylko dla osób o mocnych nerwach Perspektywa, ktorej nigdy nie pokazuję, bo szpeci ją dom rodziców z niezrobioną elewacją. Roboty zbliżają sie wielkimi krokami i może juz w tym roku uda sie wykonać elewację, mam nadzieję, bo ten widok wszystko psuje...
Ku pamięci
W przyszłym roku na pewno bedzie już cudnie, jasnoszaro, jednolicie, minimalistycznie

Pokazuję tą fotkę, bo widać na niej rabaty wyspowe a raczej pomosty/mola wysunięte w trawnik.


Effko, ..... Dom świetnie wpasowany w ogród. A elewacja, wiadomo, że się zrobi (kiedyś albo już).

Piękne kompozycje osiągnęłaś w ogrodzie. I też pytam o te okrągłe podpory do róż. To zwykłe pręty spawane?

I ten Twój trawnik - obiekt westchnień.

____________________
Ewa Pszczelarnia. Wizytówka
eVka 18:35, 23 cze 2020


Dołączył: 27 paź 2016
Posty: 14291
Pszczelarnia napisał(a)

Effko, ..... Dom świetnie wpasowany w ogród. A elewacja, wiadomo, że się zrobi (kiedyś albo już).

Piękne kompozycje osiągnęłaś w ogrodzie. I też pytam o te okrągłe podpory do róż. To zwykłe pręty spawane?

I ten Twój trawnik - obiekt westchnień.


Ewuś, dziekuje Ci kochana! Po przeczytaniu Twojego wpisu zupełnie inaczej spojrzałam na ten dom i rzeczywiście dojrzałam jego wkomponowanie w tym ogród... Chyba jakoś podświadomie udało mi sie go wpisać w ogród. Te linie proste, prostokąty fajnie grają z budynkiem. Elewacja będzie juz w tym roku a przynajmniej styropian, siatka i klej, może zdarzymy przed zimą z tynkiem, zależy jak brat-budowlaniec szybko sie wyrobi.

Jakie to extra uczucie, czytac takie pochwały z ust tak doświadczonego ogrodnika jak Ty Nono, ostatnio tyle komplementów dostałam, że mi wystarczy na cale wakacje

Podpora na róże nie są pręty stalowe, tylko metal malowany proszkowo. Wysylam Ci linka na priv, żebyś sobie poczytała i zobaczyła.

Trawnik po kostki, czeka na koszenie a tu znów pada...

Buziaki!
____________________
Dominika11 13:52, 26 cze 2020


Dołączył: 09 kwi 2014
Posty: 18709
no qurcze trawnik wypasiony
____________________
Ja i mój ogródek - ZAPRASZAM :)
eVka 14:03, 26 cze 2020


Dołączył: 27 paź 2016
Posty: 14291
Mam małe pytanko do posiadaczy trzcinników KF, czy po ulewnych deszczach tez macie przewieszające się kłosy KF? Takie szerokie, rozlazłe kępy się zrobiły, nie wygląda to fajnie Obfocę je popołudniu i pokażę.
Rozumiem, że deszcz obciążył kłosy ale wczoraj było już słonecznie a one nie wróciły do pionu
____________________
eVka 14:03, 26 cze 2020


Dołączył: 27 paź 2016
Posty: 14291
Dominika11 napisał(a)
no qurcze trawnik wypasiony

Dzięki Domi Lece oglądać Twoje krzesełka
____________________
Dominika11 14:06, 26 cze 2020


Dołączył: 09 kwi 2014
Posty: 18709
nie ma co ogladać, krzesła znasz
____________________
Ja i mój ogródek - ZAPRASZAM :)
eVka 14:08, 26 cze 2020


Dołączył: 27 paź 2016
Posty: 14291
Dominika11 napisał(a)
nie ma co ogladać, krzesła znasz

Myślałam, że masz na tarasie ale przy okazji naoglądałam się foteczek cudnych ogrodu!!!
____________________
Dominika11 14:11, 26 cze 2020


Dołączył: 09 kwi 2014
Posty: 18709
effka napisał(a)

Myślałam, że masz na tarasie ale przy okazji naoglądałam się foteczek cudnych ogrodu!!!
tars bede pokazywac na fotkach jak bedzie zrobiona kostka, teraz samo betonowisko i nie ma się czym chwalić - a wszyscy maja takie wypasone tarasy, gdzie ja ze swoim do ludzi ...
____________________
Ja i mój ogródek - ZAPRASZAM :)
eVka 14:19, 26 cze 2020


Dołączył: 27 paź 2016
Posty: 14291
Dominika11 napisał(a)
tars bede pokazywac na fotkach jak bedzie zrobiona kostka, teraz samo betonowisko i nie ma się czym chwalić - a wszyscy maja takie wypasone tarasy, gdzie ja ze swoim do ludzi ...

Hahaha, spoko zrobisz i będziesz się chwalić Popatrz na budynek który pokazuje kilka postów wcześniej, to jest koszmarek prawdziwy
____________________
Dominika11 14:27, 26 cze 2020


Dołączył: 09 kwi 2014
Posty: 18709
effka napisał(a)
Popatrz na budynek który pokazuje kilka postów wcześniej, to jest koszmarek prawdziwy
nie jest tak źle kochana - jak dla mnie to całkiem okey
____________________
Ja i mój ogródek - ZAPRASZAM :)
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies