Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Od domowniczki do ogrodniczki ;-)

Pokaż wątki Pokaż posty

Od domowniczki do ogrodniczki ;-)

eVka 15:04, 26 cze 2020


Dołączył: 27 paź 2016
Posty: 14291
Dominika11 napisał(a)
nie jest tak źle kochana - jak dla mnie to całkiem okey

Całkiem okey będzie po zrobieniu elewacji ale dzięki
____________________
Kasiolaaa 22:38, 26 cze 2020


Dołączył: 08 gru 2016
Posty: 5727
Ewunia macham kochana i nieustannie podziwiam
____________________
KasiolaaaKasiolaaa
eVka 23:15, 26 cze 2020


Dołączył: 27 paź 2016
Posty: 14291
Kasiolaaa napisał(a)
Ewunia macham kochana i nieustannie podziwiam

Kasiula, buziaki! Jutro jadę na urlop!!!! Tak się cieszę, że odpocznę, wzięłam stos książek na plażę, będzie bosko!
____________________
sylwik69 21:25, 01 lip 2020


Dołączył: 09 lip 2016
Posty: 3423
effka napisał(a)
Mam małe pytanko do posiadaczy trzcinników KF, czy po ulewnych deszczach tez macie przewieszające się kłosy KF? Takie szerokie, rozlazłe kępy się zrobiły, nie wygląda to fajnie Obfocę je popołudniu i pokażę.
Rozumiem, że deszcz obciążył kłosy ale wczoraj było już słonecznie a one nie wróciły do pionu

Niestety u mnie tak samo...wiatr i deszcz zniszczył mi wiele traw.Najbardziej ucierpiały rabaty stipowe.Trzcinnik KF potargany dziś poobcinałam te połamane kłosy
Ja już widzę ten budynek po remoncie elewacji a rabaty tylko podkreślą budynek i pięknie udało Ci się to wpasować Brawo!
____________________
Sylwia Mój-ogród-moja-pasja-kobieta-szczęśliwa
mrokasia 21:37, 01 lip 2020


Dołączył: 26 lip 2016
Posty: 17981
U mnie też KF w formie wachlarza . Wciąż nie mam czasu by podwiązać...
____________________
Kasia - Ogrodowe marzenie Mrokasi okolice Warszawy
Makusia 13:35, 02 lip 2020


Dołączył: 24 mar 2016
Posty: 7692
Te "pomosty" wyglądają świetnie! Ja się nie znam, ale zdecydowanie zgadzam się z Pszczółką- perfekcyjnie wpasowany dom w ogród (dopasowany ogród do domu).
____________________
Marta Krok po kroku w tym natłoku
malgol 13:51, 02 lip 2020


Dołączył: 17 cze 2015
Posty: 5860
effka napisał(a)
Mam małe pytanko do posiadaczy trzcinników KF, czy po ulewnych deszczach tez macie przewieszające się kłosy KF? Takie szerokie, rozlazłe kępy się zrobiły, nie wygląda to fajnie Obfocę je popołudniu i pokażę.
Rozumiem, że deszcz obciążył kłosy ale wczoraj było już słonecznie a one nie wróciły do pionu

U mnie tez po dużych deszczach tak bywalo.Wiązalam wtedy.W tym roku po deszczu chodze i strzepuje nadmiar wody z traw ,żeby szybciej schły.na razie stoja prosto
____________________
Gosia -Mój ogród pod lasem Wizytówka
eVka 18:15, 02 lip 2020


Dołączył: 27 paź 2016
Posty: 14291
Dziewczynki, wpadam na sekundkę z plaży, pozdrawiam i odpiszę później

Taki pusty Bałtyk to ja kocham! Największy plus Korony

____________________
eVka 19:14, 02 lip 2020


Dołączył: 27 paź 2016
Posty: 14291
sylwik69 napisał(a)

Niestety u mnie tak samo...wiatr i deszcz zniszczył mi wiele traw.Najbardziej ucierpiały rabaty stipowe.Trzcinnik KF potargany dziś poobcinałam te połamane kłosy
Ja już widzę ten budynek po remoncie elewacji a rabaty tylko podkreślą budynek i pięknie udało Ci się to wpasować Brawo!

Sylwia, dokładnie, trzcinniki zmasakrowane, ciekawa jestem jak teraz wyglądają po kolejnych deszczach. Stipę w porę wyczesałam, nie pokłada sie już tak po ulewach. Naprawdę polecam czesanie


Powiem Ci, że tupię nogami nie mogąc się doczekać remontu elewacji. Będzie ładnie minimalistycznie.
Jak teraz patrzę na to zdjęcie, to rzeczywiście udało się te rabaty skomponować dopasowując je do budynków. Chyba podświadomie

Dzięki kochana!
____________________
Ania111 19:16, 02 lip 2020


Dołączył: 03 wrz 2019
Posty: 4633
effka napisał(a)
Dziewczynki, wpadam na sekundkę z plaży, pozdrawiam i odpiszę później

Taki pusty Bałtyk to ja kocham! Największy plus Korony




Ewa , a gdzie ty kochana jesteś ?
Takie pustki , aż trudno uwierzyć
____________________
Ania Spelnione marzenie
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies