Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Od domowniczki do ogrodniczki ;-)

Pokaż wątki Pokaż posty

Od domowniczki do ogrodniczki ;-)

eVka 19:26, 20 mar 2021


Dołączył: 27 paź 2016
Posty: 14291
Dorii napisał(a)


Donice koniecznie muszę nabyć skoro sprawdzone

Problemów zdrowotnych współczuję. Wkraczamy w wiek gdzie i bez nich ciężej utrzymać figurę.

No właśnie, nie ma lekko.
____________________
eVka 19:34, 20 mar 2021


Dołączył: 27 paź 2016
Posty: 14291
Magleska napisał(a)
Ewa ogrod już masz pięknie przygotowany do wiosny nie tniesz stipy ?

wagą się nie przejmuj ,ja też po sterydach przytyłam okropnie ....trochę udało mi się zrzucić ,ale jeszcze dużo za dużo zostało .....postanowiłam się nie przejmować ....wiadomo trochę czasami smutno ,ale zdrowie ważniejsze

fajowe te donice ....wyślesz mi link na nie ,pliss .....nie mówię ,że od razu kupię ,ale chociaż sobie powybieram na przyszłość

Buziaki

Dzięki Madziu Stipę wszedzie wycięłam poza młodymi siewkami. Je wytnę chwilę później. Jakoś mrozów się boję, choć pewnie bez powodu.

Wiesz co ja przytyłam bardzo dużo. Najgorszy to brak mobilizacji i takie błędne koło. Zawsze lubiłam jeść i nigdy nie byłam szczuplutka poza momentami na dietach ale teraz to już przegięcie.

Ja kupiłam donice stacjonarnie ale widziałam je na allegro
Dokupię jeszcze i wystawię na taras plus dywan zewnętrzny i nowe mebelki i będzie salonowo

Buziole!!!
____________________
Johanka77 19:49, 20 mar 2021


Dołączył: 12 maj 2016
Posty: 13628
effka napisał(a)

Dzięki, a nie za wcześnie na lawendę? U nas mają być mrozy po - 6 w nocy.


U nas ma już być tylko 2 dni po -2-3 w. nocy, potem plusy.
Zresztą już połowa marca za nami, więc czas.

Jeszcze mnie na bukszpany sekator swędzi, ale tu poczekam jeszcze z tydzień.
____________________
Asia Ogród Pierwszy (nie)Wielki *** Ogród Pierwszy (nie)Wielki part 2. *** Wizytówka *** Jankowskie Jeziorany - las, woda, cień
SlonecznyOgrod 20:44, 20 mar 2021


Dołączył: 16 sty 2017
Posty: 7665
A jakie mebelki na taras planujesz, już coś masz na oku?

I jeszcze zapytam, róże to dobrze widzę, że przycięłaś?
____________________
DarciaSłoneczny Ogród
eVka 23:01, 20 mar 2021


Dołączył: 27 paź 2016
Posty: 14291
Johanka77 napisał(a)


U nas ma już być tylko 2 dni po -2-3 w. nocy, potem plusy.
Zresztą już połowa marca za nami, więc czas.

Jeszcze mnie na bukszpany sekator swędzi, ale tu poczekam jeszcze z tydzień.

Myślisz, to w przyszłym tygodniu też swoje podfryzuję, są po zimie ładnie przycięte ale muszę niżej, żeby potem ładny pokrój trzymały.

O buksach nie myślę bo mnie strasznie wkurzają, małe kulki wyłysiały i nie wiem czy od ćmy czy od grzyba, raczej to drugie bo na ćmę pryskałam nie raz. Mam ich dość i chyba zacznę je wymieniać na cisy.
____________________
eVka 23:03, 20 mar 2021


Dołączył: 27 paź 2016
Posty: 14291
SlonecznyOgrod napisał(a)
A jakie mebelki na taras planujesz, już coś masz na oku?

I jeszcze zapytam, róże to dobrze widzę, że przycięłaś?

Myślę o tym drugim tarasie przy domu rodziców. Chciałabym sofę plus dwa fotele i stolik lub narożnik. Mam kilka na oku ale ceny powalają. Muszę przemyśleć jeszcze.

Róże przycięłam w zeszły weekend. Zostały mi jeszcze Aspirinki, Gardinia i New Dawn do przycięcia.
____________________
oliwka 23:20, 20 mar 2021


Dołączył: 07 lut 2015
Posty: 1965
Ewa a novaliska już przycięta?
Trzymam za nią kciuki. U ciebie powinno jej być lepiej niż u mnie
Ewa zdrowie ważniejsze niż waga. My baby jesteśmy dziwne. Facet w gaciach nad Bałtykiem paraduje a bęben im większy tym chłop bardziej zadowolony, a my ledwo lekka nadwagą się przejmujemy.
Buziaki, już się nie mogę doczekać ploteczek na nowej sofie w ogrodzie

____________________
http://www.ogrodowisko.pl/watek/5302-ogrodek-warzywny-na-balkonie, wątek ogrodowy zamknięty http://www.ogrodowisko.pl/watek/5701-ogrod-oliwkowy
eVka 12:25, 21 mar 2021


Dołączył: 27 paź 2016
Posty: 14291
oliwka napisał(a)
Ewa a novaliska już przycięta?
Trzymam za nią kciuki. U ciebie powinno jej być lepiej niż u mnie
Ewa zdrowie ważniejsze niż waga. My baby jesteśmy dziwne. Facet w gaciach nad Bałtykiem paraduje a bęben im większy tym chłop bardziej zadowolony, a my ledwo lekka nadwagą się przejmujemy.
Buziaki, już się nie mogę doczekać ploteczek na nowej sofie w ogrodzie


Kasiu, Novaliska rośnie na rabacie z Asporinkami więc czeka na cięcie. Przy tej pogodzie nie mam odwagi ich ciąć. Boję się o te wcześniej przycięte róże na rabacie wjazdowej, żeby nue zmarzły.

Z tymi facetami masz rację ale ja się źle czuję z taką wagą, ciężko mi i nie wygodnie

Właśnie jestem w trakcie oglądania tarasowych kompletów wypoczynkowych. Chciałabym aluminium bo dużo praktyczniejsze i odnstali ale cena dwa trzy razy wyższa. Czekamy na słońce, żeby osuszyło elewację bo chcemy ruszyć z robotami elewacyjnymi. Mam wybrany kolorek, materiały czekają a pogody nie ma

Ja już tupię nogami na spotkania ze znajomymi na ogrodzie!!!
____________________
eVka 12:32, 21 mar 2021


Dołączył: 27 paź 2016
Posty: 14291
Popełniłam dzisiaj wianek z resztek dereni po cięciu i kwiatków Kolorowy, dziecięcy, mocno wiosenny





____________________
sarenka 12:40, 21 mar 2021


Dołączył: 19 mar 2015
Posty: 6601
Ewa, to derenie się przycina? Ja mam młody krzaczek,w zeszłym roku posadziłam a...to już powinnam przycinać? Mam tego ivory halo
____________________
Magda W samym sloncu
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies